ویلا در لشگر آباد

6 املاک
ترتیب بر اساس:

خرید ویلا در لشکرآباد کردان

خرید ویلا در لشکرآباد کردان بهترین گزینه برای خرید یک ویلای روستایی در منطقه بکر و خوش آب و هوا است. به افرادی که تصمیم به اقامت در یک روستای ییلاقی سرسبز در اطراف تهران دارند، خرید ویلا از لشکرآباد توصیه می شود. در صورتی که تصمیم به سرمایه گذاری در حوزه ملک نیز دارید، از خرید ویلا در منطقه سرسبز کردان غافل نشوید. با ما همراه باشید تا با منطقه لشکر آباد و مزیت خرید ویلا در آن آشنا شوید.

معرفی منطقه لشکر آباد کردان

کردان کرج یکی از زیباترین و بکرترین مناطق اطراف تهران است. پایتخت نشینان در اغلب مواقع برای دوری از هیاهوی شهر و تجربه یک تعطیلات لذت بخش، کردان را برای سفر و اقامت خود انتخاب می کنند. همین مسئله موجب شده تا منطقه کردان و روستاهای آن توسعه و پیشرفت چشمگیری را تجربه کنند.

یکی از بهترین مناطق کردان که در مجاورت منطقه سهیلیه و جاده آن قرار دارد، روستای محبوب لشگر آباد است. این روستای به قدری زیبا و بکر است که توجه عموم گردشگران را به خود جلب می کند. در لشگرآباد دیگر خبری از آلودگی هوا و یا آلودگی های صوتی نیست. آرامش بی نظیر این منطقه می تواند شما را شیفته خود کند.

خوشبختانه با وجود طبیعت بکر، لشکرآباد سطح بالایی از ویلاسازی را تجربه کرده است. شما می توانید برای خرید یک ویلای لوکس و دنج، این منطقه ییلاقی را انتخاب کنید. شاید بد نباشد پیش از سفر به این منطقه و خرید ویلا در منطقه لشگرآباد کردان، با همجواری ها و موقعیت جغرافیایی این روستا آشنا شوید.

 • از شمال: لشکرآباد از شمال به روستاهای سعید آبد، آجین دوجین و کوهسار همجوار است.
 • از جنوب: با روستاهای توریستی رامجین، آغچه حصار، اغلان تپه و اسماعیل آباد مرتبط است.
 • از شرق: با کوی محبوب و خوش آوازه بهروز، طاووسیه و دهکده ورزشی چهارباغ همسایه است.
 • از غرب: به آران، کریم آباد، اقبالیه و سرخاب متصل شده است.

معرفی جاذبه های دیدنی لشکرآباد

آنچه که پایتخت نشینان را به روستای دیدنی لشگرآباد می کشاند، طبیعت زیبا و آب و هوای بی نظیر آن است. اما تهرانی ها 81 کیلومتر مسافت و 1 ساعت و چهل دقیقه مسیر را تنها برای بهره مندی از آب و هوای مطلوب طی نمی کنند. این جاذبه های گردشگری و زیباهای این روستاست که آن را به مقصد گردشگری توریست ها تبدیل کرده است. شما می توانید با خرید ویلا در منطقه لشگرآباد کردان از جاذبه هایی همچون موارد زیر دیدن کنید.

 1. تپه لشکرآباد

به افرادی که به مکان های تاریخی و قدیمی علاقه مندند، گردش در تپه باستانی لشکرآباد توصیه می شود. این منطقه که جزوی از روستای ساوجبلاغ است، به طور مجزا دارای دو منطقه حاج تپه و محدوده باغ انگوری می باشد. در این تپه زیبا و باستانی می توانید انواع مختلف خشت های سفالی قدیمی را ببینید. گردش در تپه لشگرآباد می تواند در مدت کوتاهی که در ویلای روستایی لشگرآباد اسکان یافته اید، شما را سرگرم کند.

 1. تپه باستانی روستای قوهه

علاوه بر تپه لشگرآباد، تپه قوهه نیز جزو جاذبه های گردشگری این منطقه به شمار می آید. این طور که پیداست در این محوطه باستانی، افراد در دوره های پیش از تاریخ اسلام زنده می کرده اند. ارتفاع این تپه قدیمی به 17 متر می رسد. برای گردش در روستای باستانی قوهه لازم است از روستای لشگرآباد 15 کیلومتر مسافت را تا قوهه طی کنید.

 1. جاده درختی لشکرآباد

با اقامت در لشکرآباد سهیلیه به یک منظره جذاب و یک جاده طبیعی برخورد می کنید. این جاده که با عنوان جاده درختی شناخته می شوید، یکی از جذاب ترین مناظر روستای لشگرآباد به شمار می آید. درختان سر به فلک کشیده و جوی آب روان سرتاسر این خیابان را پوشانده اند. تلاقی درختان با یک نهر آب روان موجب شده تا یک منظره زیبا در خیابان درختی لشگرآباد پدیدار شود.

در خیابان درختی و خیابان های اطراف آن، ویلاهای زیادی ساخته شده که هر یک چشم انداز جذابی به این منظره دارند. برای اینکه به خیابان درختی بروید لازم است در وهله اول از بلوار اصلی روستا عبور کرده و پس از رویت بانک ملی در دومین کوچه به سمت راست بپیچید. ابتدای این خیابان به شکل آسفالت بوده و نیمه انتهایی آن هنوز خاکی باقی مانده است.

مزیت خرید ویلا در منطقه لشکرآباد کردان

با خرید یک ویلای لوکس در لشگرآباد سهیلیه می توانید از مزایای مختلفی بهره مند شوید. مهم تر از همه اینکه به یک ویلای خوش آب و هوا در نزدیکی شهر تهران دست پیدا می کنید. شما می توانید در تعطیلات یک روزه خود، کمتر از دو ساعت زمان را به رانندگی اختصاص داده و در نهایت به ویلای لشگرآباد برسید. سایر مزایا را می توان در موارد زیر خلاصه نمود.

 • آب و هوای معتدل و مطلوب

در لشگر آباد سهیلیه آب و هوای معتدل حاکم است. این روستا به جهت بهره مندی از طبیعت بکر و چشمه های روان، هوای خنک و مطبوعی دارد. می توان در سفر های تابستانه به منطقه کردان، به راحتی متوجه این مسئله شد.

 • بهره مندی از امکانات رفاهی و خدماتی

شاید تصور کنید با خرید ویلا در منطقه لشکرآباد کردان از امکانات رفاهی و خدماتی شهر محروم می مانید. این در حالیست که روستای توریستی لشگرآباد دارای خط لوله گاز، آب و برق بوده و پشتیبانی خوبی از شبکه های اینترنتی به عمل می آورد. با خرید یک ویلای دنج در لشکر آباد از امکانات بهداشتی و درمانی نیز بهره مند خواهید شد. در این روستا خانه بهداشت، کلینیک های دندانپزشکی و درمانی، بانک ملی، داروخانه، فروشگاه های اغذیه و هایپرمارکت های مختلفی وجود دارد که توانسته اند در خدمات دهی به ویلادارن موفق عمل کنند.

 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه

قیمت ویلا در منطقه لشکرآباد سهیلیه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. اگر تصمیم دارید در منطقه کردان یک ویلای لوکس خریداری کنید اما بودجه آن را ندارید، کمی دورتر به روستای لشگرآباد بروید. این روستا دسترسی مناسبی به منطقه کردان و سهیلیه داشته و در عین حال قیمت خرید کمتری نیز دارد. قیمت ویلاهای این منطقه تابع شرایط آن و همچنین موقعیت جغرافیای ویلاست. به طور معمول ویلاهای شش دانگ که دسترسی مناسبی به جاده های اصلی دارند، از متراژ بالایی برخوردارند و سطح بالایی از امکانات رفاهی را ارائه می دهند، بیشترین قیمت را دارند.

 • تجربه یک سرمایه گذاری امن

به افرادی که تصمیم به سرمایه گذاری در حوزه ملک دارند، خرید ویلا در منطقه لشکرآباد کردان توصیه می شود. چرا که نرخ توسعه در این منطقه بسیار بالاست و هر ساله ارزش مسکن های روستای لشکرآباد بیشتر می شود. شما می توانید با خرید یک ویلای لوکس در این منطقه زیبا، علاوه بر تدارک یک پاتوق آرام برای آخر هفته ها، یک سرمایه گذاری کم ریسک را نیز تجربه کنید.

نتیجه گیری

خرید ویلا در منطقه لشکرآباد کردان بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در منطقه کردان است. این روستای فاصله چندانی با کردان سرسبز نداشته و می تواند در پی پیشرفت کردان، توسعه پیدا کند. در صورتی که تصمیم به انجام یک سرمایه گذاری امن در اطراف تهران دارید، خرید ویلا در لشکر آباد را در اولویت قرار دهید.

مقایسه املاک

مقایسه