ویلا در کردان جنوبی

0 ملک
ترتیب بر اساس:

موردی یافت نشد.

خرید ویلا در کردان جنوبی

خرید ویلا در کردان جنوبی که شامل مناطقی همچون تهراندشت، سرخاب، شهرک سهیلیه و … می شود، بهترین روش برای سرمایه گذاری در منطقه کردان است. بخش جنوبی کردان، از امکانات رفاهی مطلوبی برخوردار است و تعداد زیادی ویلای لوکس را تحت پوشش خود قرار داده است. ادامه این مطلب از ملک یاران را دنبال کنید تا در انتها اطلاعات خود را در خصوص نحوه خرید ویلا در بخش جنولی کردان، بالا ببرید.

راهنمای خرید ویلا در کردان جنوبی

درست در نقطه جنوبی منطقه توریستی کردان، منطقه ای با عنوان تهراندشت قرار دارد. زمانی که درباره کردان جنوبی صحبت می کنیم، در واقع درباره تهراندشت و 17 روستای آن بحث می کنیم. این روستاها که شامل سرخاب، عباس آباد کوچک، عباس آباد بزرگ، قاسم آباد آقا، سعید آباد، نمکلان، اسماعیل آباد، آران، رضا آباد، احمد آباد، حاجی آباد، قره قباد، قنبر آباد، حسین آباد، زکی آباد و …می شوند، جزو جذاب ترین نقاط منطقه کردان به حساب می آیند.

برای خرید ویلا در تهراندشت و 17 روستای بکر و جذاب آن، باید اطلاعات خود را در خصوص مشخصات هر یک از این روستاها بالا ببرید. همچنین بدانید کدام یک از بخش های تهراندشت برای اقامت شما مناسب بوده و یک سرمایه گذاری امن را رقم می زند. در کنار این، می توانید از یک فرمول موفق برای خرید ویلا در کردان جنوبی، کمک بگیرید.

 1. از مشاورین املاک کردان جنوبی کمک بگیرید

واقعیت این است که هیچ یک از سرمایه گذاران نمی توانند به طور همزمان راجع به 17 منطقه خوش آب و هوایی که در بخش جنوبی کردان واقع شده، به طور همزمان تحقیق کنند. این امر می توانند منجر به اتلاف وقت شده و در مواقعی ارزش سرمایه را نیز تحت تأثیر قرار دهد. بهترین راهکار، مشورت گرفتن از افراد بومی و همچنین مشاورین املاک مستقر در منطقه است. ملک یاران به عنوان یکی از با تجربه ترین دفاتر املاک منطقه کردان، قادر است تا شما را در خرید یک ویلای دنج در خوش آتیه ترین منطقه کردان جنوبی، یاری دهد.

 1. از چندین ویلا به طور همزمان بازدید کنید

پیشنهاد می کنیم در زمان خرید ویلا در کردان و مناطق جنوبی آن، چندین کیس را در تناسب با بودجه خود انتخاب کنید و سپس به طور همزمان از آن ها بازدید کنید. بازدید همزمان کمک می کند تا در آخر بتوانید یک مقایسه منطقه میان ویلاهای مختلف، انجام دهید. همچنین بسیار ضروری ست که در بازدید از ویلا، دقیق و نکته سنج باشید. باید تلاش کنید تا در همان وهله اول، نقاط ضعف و قوت ویلا را بشناسید و بر اساس آن خرید کنید.

 1. مناطق خوب کردان جنوبی را انتخاب کنید

برای اینکه در آینده ای نزدیک بتوانید از سرمایه گذاری در منطقه کردان جنوبی سود کنید، می بایست سراغ مناطق خوب و آینده دار آن بروید. مشخصاً با دانش محدود و شخصی خود نمی توانید بهترین مناطق کردان جنوبی برای سرمایه گذاری را بشناسید. پس در این باره نیز از مشاورین املاک با تجربه کمک بگیرید. آن ها می توانند بهترین موقعیت های کردان جنوبی را شناسایی کرده و به شما برای خرید ویلا، معرفی کنند.

خرید ویلا در کردان جنوبی

کردان جنوبی یا همان تهراندشت، یکی از زیباترین و جذاب ترین مناطق کردان است. در این بخش جاذبه های گردشگری و نقاط توریستی مختلفی وجود دارد. سرمایه گذاری در کردان جنوبی به جهت وجود امکانات رفاهی مطلوب، گزینه ای هوشمندانه تلقی می شود.

شبکه آب، برق، گاز، نگهبانی شبانه روزی، امکان ارائه سند تک برگ و یا سند اصلاحات ارضی برای هر قطعه، وجود صدها هزار درختان قدیمی مثمر و غیر مثمر و وجود قابلیت فروش سریع ملک در منطقه تهراندشت، سرمایه گذاران بسیاری را به این بخش جذب کرده است.

در میان تمام روستاهای مستقر در تهراندشت، روستای سرخاب، به جهت امکانات رفاهی مطلوب، آب و هوایی خاص و مطبوع و همچنین موقعیت مناسب، محبوب و پرطرفدار گشته است. در این روستا دو رودخانه سرخاب و عباس آباد وجود دارد که هر دو از رودخانه کردان منشعب شده و یک اقلیم خاص به منطقه بخشیده اند.

به همین خاطر است که سرخاب نگین سرخ ساوجبلاغ نامیده داشته و به اندازه مناطق خوب کردان، معروف شده است. می توانید با خرید ویلا در روستاهای کردان جنوبی، همچون سرخاب، آران، نمکلان، سعید آباد و …، یک ویلای شخصی دنج در یک منطقه خوش آب و هوای و ییلاقی خریداری کنید.

فروش ویلا در کردان جنوبی

بازار فروش ویلا در تهراندشت و روستاهای آن، از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است. با هر سلیقه ای و با هر بودجه ای، می توانید از این منطقه ییلاقی، یک ویلای لوکس خریداری کنید. خوشبختانه تنوع در روستاهای بخش جنوبی کردان و نرخ ویلاسازی در آن ها بسیار بالاست و همین امر دست سرمایه گذاران را برای خرید باز گذاشته است.

قیمت ویلا در کردان جنوبی

فاکتور قیمت از جمله اصلی ترین فاکتورهای خرید است. اگر تصمیم شما برای خرید ویلا در خطه جنوبی کردان جدی شده، باید با آیتم های موثر بر قیمت خرید ویلا در کردان جنوبی، آشنا شوید. معمولاً عموم ویلاهای تهراندشت و روستاهای آن با در نظر گرفتن موارد زیر، ارزش گذاری می شوند.

 • موقعیت روستا و میزان محبوبیت آن

بسته به اینکه در کدام یک از مناطق کردان جنوبی سرمایه گذاری می کنید، قیمت ویلای منتخب شما متفاوت خواهد بود. مشخصاً هرقدر منطقه ویلا شناخته شده تر و محبوب تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. برای مثال قیمت ویلا در تهراندشت، سهیلیه، سرخاب و سعید آباد نسبت به سایر روستاها کمی بیشتر است.

 • موقعیت ویلا در منطقه کردان جنوبی

موقعیت قرارگیری ویلا در روستا نیز از دیگر پارامترهای موثر بر قیمت به شمار می رود. برای مثال ویلایی که در بهترین منطقه سرخاب قرار دارد، با ویلایی که در مناطق کم برخوردار آن است، با قیمت متفاوتی عرضه می شود. حتی گاهی ویلاهای مستقر در مناطق کم برخوردار سرخاب نسبت به ویلاهایی که در بهترین منطقه سعید آباد قرار گرفته اند، کم ارزش تر هستند.

 • سن ساختمان و میزان قدمت آن

بدون تردید میزان استهلاک ساختمان و سن آن نیز در قیمت نهایی ویلا، اثر می گذارد. اما به طور معمول ویلاهای مستقر در بخش جنوبی کردان، همگی نوساز و خوش ساخت هستند. در خرید ویلا در کردان جنوبی، کمتر با ویلاهای فرسوده و قدیمی مواجه می شوید.

 • سند دار بودن و یا بدون سند بودن ویلا

در صورتی که ویلای منتخب شما فاقد سند رسمی بوده و حتی مجوز پایان کار خود را دریافت نکرده باشد، با قیمت بسیار کمی عرضه خواهد شد. به عقیده بسیاری از سرمایه گذاران، این نوع سرمایه گذاری سودمند است. اما اگر ویلا قابلیت دریافت سند یا پایان کار را نداشته باشد، مشخصاً خرید آن منجر به اتلاف سرمایه می شود. به همین خاطر است که همواره توصیه می کنیم در خرید ویلا در کردان و بخش جنوبی آن، سراغ ویلاهای سند دار بروید. خوشبختانه در قسمت جنوبی کردان، اغلب ویلاها دارای سند رسمی شش دانگ هستند.

 • قابلیت های خاص و متفاوت ویلا

ویلاهایی که خدمات خاص و متفاوتی ارائه می دهند، با قیمت بالاتری به فروش می رسند. برای مثال نمونه هایی که دارای استخر، سونا، جکوزی، آلاچیق یا باغ هستند، قیمت بالایی داشته و البته ارزشمند تر نیز می باشند.

 • میزان دسترسی ویلا به امکانات رفاهی و خدمات شهری

سطح امکانات رفاهی و خدمات شهری در روستاهای مختلف کردان جنوبی، متفاوت است. به طور معمول روستاهایی که در ارائه خدمات شهری موفق تر هستند، در جذب سرمایه گذار نیز موفق تر عمل می کنند. واقعیت این است که این دسته از روستاها، ارزش بیشتری برای سرمایه گذاری دارند.

 • میزان دسترسی ویلا به شریان های اصلی منطقه

ویلاهایی که در بخش های اصلی روستا قرار داشته و به جاده اصلی و شریان های مهم منطقه کردان دسترسی مستقیم دارند، با ارزش تر تلقی می شوند.

مزایای خرید ویلا در کردان جنوبی

خرید ویلا در منطقه جنوبی کردان، مزایای بسیاری در بردارد. در معرفی مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. در کردان جنوبی تنوع ویلا بسیار بالاست. به راحتی می توان یک ویلا در تناسب با بودجه خود خریداری کنید.
 2. سطح امکانات رفاهی در محبوب ترین روستاهای این بخش، از وضعیت مناسبی برخوردار است.
 3. اغلب ویلاهای منطقه جنوبی، دارای سند شش دانگ هستند.
 4. آب و هوای این منطقه به جهت وجود دو رودخانه سرخاب و عباس آباد، بسیار مطبوع است.
 5. در کردان جنوبی، می توان جاذبه های گردشگری متنوعی را دید.
 6. امکان اجاره ویلا به توریست، در منطقه جنوبی وجود دارد.
 7. در این بخش چشم اندازهای زیبایی وجود دارد که مورد توجه عموم ساکنین و توریست ها قرار دارد.
 8. سطح آب های زیرزمین در بسیاری از مناطق کردان جنوبی، بسیار بالاست.

بهترین مشاور املاک در منطقه کردان جنوبی

خرید ویلا در کردان جنوبی، تنها زمانی با موفقیت انجام می شود که تحت نظر بهترین مشاور املاک منطقه صورت بگیرد. برای اینکه در خرید ویلا متضرر نشوید و یک ویلای بی کیفیت را به قیمت ویلاهای خوب کردان جنوبی خریداری نکنید، باید از بهترین مشاورین املاک منطقه کمک بگیرید. آن ها علاوه بر ارائه مشاوره های دقیق برای مواقع حساس، شما را در شناسایی بهترین مناطق کردان جنوبی، راهنمایی می دهند. در کنار این در هنگام بازدید از ویلا، تمام مشخصات آن را به دقت بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف ویلا را ارائه می دهند.

مراحل خرید ویلا در کردان جنوبی

یک استراتژی همیشه موفق در خرید ویلا وجود دارد که پیروی از آن، موفقیت شما را در سرمایه گذاری در کردان جنوبی، تضمین می کند. این استراتژی شامل موارد زیر می شود.

 • تعیین بودجه برای خرید ویلا در منطقه جنوبی کردان
 • مراجعه به یک دفتر املاک باتجربه برای استارت پروسه خرید ویلا
 • بررسی بهترین نقاط کردان جنوبی برای سرمایه گذاری
 • شناسایی ویلاهای متناسب با بودجه
 • بازدید دقیق و همه جانبه از ویلا برای خرید ویلا در کردان جنوبی
 • تعیین مشخصات ویلا، معایب و مزایای آن برای تشخیص قیمت دقیق ویلا
 • مذاکره با فروشنده ویلا برای تعیین قیمت نهایی
 • بررسی اسناد و مدارک ویلا و همچنین استعلام آن از مراجع ذیربط
 • امضای قرارداد خرید ویلا در دفتر اسناد رسمی
 • مراجعه به دفتر اسناد رسمی برای تعویض سند ویلا

مزایای خرید ویلا در کردان جنوبی از ملک یاران

تا به اینجا با تمام فوت و فن های خرید ویلا در قسمت جنوبی کردان، آشنا شدید. کاملاً قابل فهم است که پروسه خرید ویلا، بدون راهنمایی های یک کارشناس کاربلد، به کندی پیش رفته و در مواردی فرد را متضرر نیز می سازد. ما در ملک یاران شرایط بسیار مناسبی را برای ارائه مشاوره ها خرید ویلا در کردان جنوبی، فراهم کرده ایم.

لیست دقیقی از کیس های موجود در بخش کردان جنوبی تهیه شده که بهترین موارد در تناسب با بودجه شما، معرفی می شوند. کارشناسان ما قدرت تجزیه و تحلیل آتیه ویلاهای مختلف را دارند. بر همین اساس می توانید با تکیه بر دانش و مهارت آن ها، یک سرمایه گذاری امن را تجربه کنید. ملک یاران به جهت استقرار در منطقه کردان، به کل منطقه اشراف داشته و به شما در خرید بهترین ویلای کردان جنوبی، کمک می دهد.

نحوه خرید ویلا در کردان جنوبی

بهترین روش برای خرید ویلا و سرمایه گذاری در کردان جنوبی، طی کردن مسیر خرید با افراد ماهر است. کارشناسانی که بتوانند در هر مرحله از کار، راهکارهای کارساز برای عبور از چالش موجود ارائه دهند. بدون تردید با دانش و مهارت شخصی خود، نمی توانید از این مسیر ناهموار عبور کنید. اگر به دنبال فرمول موفقیت در خرید ویلا در کردان جنوبی هستید، باید بدانید هیچ چیز به اندازه داشتن یک راهنما، موفقیت شما را تضمین نخواهد کرد.

مشاوره خرید ویلا در کردان جنوبی

با دریافت مشاوره های دقیق برای سرمایه گذاری در منطقه کردان، شما نیز تجربه ای متفاوت از خرید یک ویلای دنج و آینده دار خواهید داشت. در طول جلسات مشاوره، پس از تعیین بودجه، مواردی که تناسب کافی با بودجه دارند، تعیین می شوند. سپس یک کارشناس زبده در همراهی شما از ویلا بازدید کرده و موقعیت آن را تجزیه و تحلیل می کند. این مورد در خصوص کلیه ویلاهای منتخب شما انجام می شود. در نهایت نیز یک مقایسه منطقی میان ویلاهای بازدید شده انجام می شود تا به راحتی بهترین ویلا را شناسایی کرده و انتخاب کنید. همانطور که می بینید، پروسه خرید ویلا در کردان جنوبی در همراهی با دفاتر املاک، بسیار ساده و سریع انجام می شود.

نتیجه گیری

خرید ویلا در کردان جنوبی، می تواند یک تصمیم هوشمندانه و عقلانی باشد. اما در صورتی که در مسیر خرید، یک راهنمای حرفه ای را در کنار خود داشته باشید. ما در ملک یاران تلاش کردیم تا با نگارش این مطلب، شما را برای انجام یک سرمایه گذاری موفق و کم ریسک، راهنمایی دهیم. امیدواریم مطابق با استراتژی های موفق این مطلب عمل کنید تا در نهایت یک ویلای با کیفیت را با بهترین قیمت، خریداری کنید.

 

 

 

مقایسه املاک

مقایسه