تهاتر ملک با خودرو در کردان

تهاتر ملک با خودرو در کردان

تهاتر ملک با خودرو در کردان امروزه با استقبال فراوانی روبرو شده است. از آنجایی که معامله از طریق معاوضه یکی از کم ریسک ترین روش های خرید ملک است، تهاتر نیز به لیست روش های موثر در خرید ملک در کردان اضافه شده است. اگر تصمیم دارید برای خرید ملک در کردان آن را با خودرو لوکس و گران قیمت خود معاوضه کنید، برای اطلاع از نحوه انجام اینکار با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

تهاتر ملک با خودرو چیست؟

پیش از اینکه به نحوه انجام معاوضه بپردازیم، بد نیست کمی اطلاعات خود را در خصوص تهاتر بالا ببریم. حتماً شنیده اید که در گذشته های دور، افراد از روش مبادله کالا به کالا برای خرید و فروش دارایی استفاده می کردند. اما به محض اینکه تکنولوژی ساخت پول ابداع شد، ارزش و محبوبیت این روش کمرنگ شد.

اما هنوز هم تهاتر و یا همان معاوضه کالا به کالا به عنوان یک روش کم خطر، برای انجام معامله های کلان، مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال می توان یک ملک شخصی در محدوده کردان را با یک ماشین لوکس و شاسی بلند، معاوضه کرد.

انجام اینکار اگرچه با چالش های بسیاری همراه است، اما برای طرفین معامله کم خطر و سودآور خواهد بود. می توان با انجام تهاتر نیاز به فروش دارایی را از بین برد. همین مسئله با توجه به متلاطم بودن بازار سرمایه در ایران، مزیت های بسیاری به همراه دارد. مهم تر از همه اینکه ریسک کاهش ارزش پول نقد شما را در طول انجام معامله، کاهش می دهد.

معرفی منطقه کردان برای تهاتر با خودرو

اگر تصمیم به تهاتر ملک با خودرو در کردان دارید، بهتر است پیش از انجام اینکار یک ملک مناسب برای انجام معاوضه انتخاب کنید. کردان یکی از دنج ترین و محبوب ترین مناطق اطراف تهران است که به جهت داشتن طبیعت خاص و چشم نواز، مورد توجه پایتخت نشینان قرار گرفته است.

امروزه در کردان ویلاها و آپارتمان های شخصی متعددی ساخته می شود و همین مسئله به توسعه این منطقه کمک شایانی کرده است. اگر تصمیم به خرید ملک در کردان دارید می توانید از مناطق محبوب این منطقه همچون سهیلیه و روستاهای لشکرآباد، سنقرآباد و … دیدن کنید. به طور حتم در این مناطق یک کیس مناسب برای معاوضه با خودرو پیدا می کنید.

مزایای تهاتر ملک با خودرو در کردان

خرید ملک در کردان شما را از مزایای بسیاری بهره مند می سازد. مهم تر از همه اینکه سرمایه شما که امروزه در قالب یک خودروی لوکس است را به یک سرمایه امن تبدیل می کند. با معاضه خودرو با ملک در کردان دیگر خطری از بابت سرقت خودرو، استهلاک و یا بروز سانحه و تصادف، سرمایه شما را تهدید نمی کند.

سایر مزایا تهاتر ملک با خودرو در کردان را می توان در موارد زیر عنوان نمود.

  1. بدون نیاز به فروش دارایی و سرمایه، یک معامله سودآور را رقم می زنید.
  2. از آنجایی که نیاز به فروش ملک و یا خودرو شخصی را ندارید، از هزینه های مربوط به سند زدن و یا حق بنگاه نیز معاف می شوید.
  3. بدون اینکه اسیر افراد سودجو شوید، به معامله می پردازید. چرا که امکان عدم وصول بدهی و کلاهبرداری در روش تهاتر وجود ندارد.
  4. سرعت انجام معامله را بالا می برید.
  5. یک ملک خوش ساخت در منطقه توریستی کردان خریداری کرده و حال و هوای تازه ای به تعطیلات آخر هفته می دهید.
  6. با اقامت در منطقه توریستی و گردشگری کردان، نه تنها از آب و هوای بی نظیر آن بلکه از جاذبه های گردشگری این منطقه نیز بهره مند می شوید.
  7. حتی اگر تصمیم به اقامت در ملک خود در کردان نداشته باشید، می توانید آن را به سایر افراد اجاره دهید. امروزه بازار اجاره ملک در کردان به جهت بالا بودن گردشگران این منطقه، بسیار داغ شده است. با این حساب سرمایه شما، یعنی خودرو شخصی تان، به یک سرمایه پول ساز تبدیل می شود.

بهترین روش برای انجام تهاتر ملک با خودرو در کردان

برای اینکه بتوانید در معاوضه خودرو با ملک کردان موفق عمل کنید، لازم است تا در انجام تهاتر دقت بالایی به خرج دهید. احتمالاً کیس های انجام تهاتر در منطقه کردان کمی محدود باشد. چرا که اغلب افراد به انجام معاملات نقدی تمایل بیشتری نشان می دهند. پس بهتر است با دانش بالا به سراغ تهاتر بروید و همین چند کیس موجود را از دست ندهید.

  • از معاوضه خودرو با ملک بدون سند پرهیز کنید

متأسفانه در منطقه کردان بسیاری از ملک های شخصی بدون مجوز ساخت احداث شده اند. این یعنی کاربری زمین آنان کشاورزی بوده و فرد به صلاح دید خود آن را تغییر داده است. بالطبع این نوع ملک ها فاقد سند شش دانگ و پایان کار هستند. همانطور که می دانید خرید ملک های بدون سند با وجود کاربری غیر مرتبط، خطرات و چالش های بسیاری به همراه می آورد.

شاید در نگاه اول این دسته از ملک ها ارزش ریالی کمتری داشته و مقرون به صرفه تر باشند. اما در آینده و به خصوص در هنگام فروش ملک، به شدت دردسر ساز می شوند. پس بهتر است برای اینکه از چالش های حقوقی و قضایی ملک های بدون سند دور بمانید، قید تهاتر با ملک بدون سند شش دانگ را بزنید.

  • کلیه مراحل تهاتر را زیر نظر مراجع رسمی انجام دهید

در اغلب موارد افرادی که به دنبال معاوضه خودرو با ملک در کردان هستند، عجله کرده و تصمیم می گیرند تا اینکار را با درایت و نظارت شخصی خود انجام دهند. متأسفانه اینگونه افراد با احتمال بیشتری به دام افراد سودجو می افتند. توصیه می کنیم برای اینکه چالش معاوضه و تهاتر ملک با خودرو در کردان را کاهش دهید، اینکار را در دفتر اسناد رسمی و یا املاکی های معتبر انجام دهید.

  • در هنگام تعیین ارزش خودرو و ملک دقت بالایی به خرج دهید

ارزش یک خودرو از فاکتورهایی همچون مدل خودرو، میزان کارکرد، سلامت بدنه و قسمت های فنی آن مشخص می شود. یک ملک نیز از طریق موقعیت جغرافیایی ملک در کردان، مدت ساخت، میزان بهره برداری، نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی و همچنین متراژ آن قیمت گذاری می شود.

بهتر است در هنگام تعیین قیمت ملک تمام جنبه های ظاهری و فنی ساختمان را بسنجید. شاید در ظاهر ملک منتخب شما زیبا و سالم به نظر برسد. اما در باطن نیاز به نوسازی و بازسازی های عمیق و گسترده داشته باشد. اگر برای انجام معاوضه عجله نکنید، فرصت کافی برای بررسی مشخصات یک ملک پیدا می کنید. در این صورت دیگر سرتان کلاه نمی رود!

سخن پایانی

تهاتر ملک با خودرو در کردان می تواند بسیار سودآور و موفقیت آمیز باشد. چرا که اساساً انجام معاوضه خطرات مربوط به از دست دادن سرمایه در اثر نوسانات قیمت ارز را از بین می برد. اما اگر در انجام تهاتر دقت کافی به خرج دهید، سود شما بیشتر هم خواهد شد. کافیست در هنگام انتخاب ملک برای معاوضه، مشخصات فنی و ظاهری آن را بسنجید. همچنین موقعیت جغرافیایی آن را در منطقه کردان، مورد ارزیابی قرار دهید تا ارزش دقیق ملک را متوجه شوید.

تهاتر ملک با خودرو در کردان

جهت هرگونه تهاتر ملک و خودرو با ملکیاران تماس بگیرید.

مقایسه املاک

مقایسه