زمین در کوهسار

5 املاک
ترتیب بر اساس:

خرید زمین در کوهسار

خرید زمین در کوهسار به جهت موقعیت خاص منطقه کوهسار، یک خرید هوشمندانه تلقی می شود. کوهسار که جزو یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق اطراف البرز است، از همسایگی های ارزشمندی نیز برخوردار است. ملک یاران در ادامه شما را با نحوه خرید زمین در منطقه کوهسار، آشنا می کند.

کوهسار کرج کجاست؟

کوهسار یکی از روستاهای اطراف کرج است که تنها 25 کیلومتر با آن فاصله دارد. این یعنی با کمتر از 20 دقیقه رانندگی از استان البرز، به کوهسار خواهید رسید. این روستا در سال 1384 از ادغام روستاهای چندار و قلعه سلیمان خانی به وجود آمد. در حال حاضر کوهسا یکی از معروف ترین و محبوب ترین روستاهای اطراف تهران به شمار می آید که سالانه صدها هزار گردشگر را به سمت خود می کشاند.

روستای کوهسار در فصول گرم سال از آب و هوای مطبوع و دلنشینی برخوردار است. اما زمستان های آن نسبت به شهر تهران و البرز، بسیار سرد است. گذر رود و جریان آب، به روستای کوهسار اقلیمی مطبوع و خاص بخشیده و آن را مورد پسند توریست های تهرانی قرار داده است.

این منطقه از جاذبه های گردشگری و طبیعی بسیاری برخوردار بوده و برای یک روز کامل، گردشگران را سرگرم می کند. آبشار سیرود، روستای سیرود، گنج تپه، سیاه تپه، کوه ها و مناظر طبیعی متعدد، امامزاده عبدالله و صالح و همچنین پل بانو صحرا تنها تعداد محدودی از نقاط گردشگری روستای کوهسار هستند.

راهنمای خرید زمین در کوهسار کرج

کوهسار یکی از زیباترین و بکر ترین روستاهای ساوجبلاغ از توابع استان البرز است. این روستا که درست در مجاورت کردان کرج واقع شده، از موقعیت جغرافیایی ممتازی برخوردار است. همین مسئله موجب شده تا بازار خرید زمین در منطقه کوهسار، بسیار داغ شود. اما خرید زمین در این خطه سرسبز، نیاز به رعایت چند دستورالعمل مهم دارد. با در نظر داشتن این نکات می توانید بهترین زمین کوهسار را از آن خود کنید.

1.بازدید دقیق از زمین و منطقه کوهسار کرج

مشخصاً اگر ساکن تهران یا کرج باشید، با کلیه مناطق روستای کوهسار آشنا نیستید. همین عدم آشنایی و شناخت منطقه، در اغلب مواقع موجب می شود تا خریداران در تور افراد سودجو بیفتند. پیشنهاد می کنیم پیش از خرید یک قطعه زمین در کوهسار، اطلاعات خود را درباره بهترین مناطق کوهسار برای خرید زمین، بالا ببرید.

همچنین با پارامترهای موثر بر کیفیت زمین آشنا شوید. برای مثال بدانید که یک زمین مرغوب در کوهسار، با چه مشخصاتی شناخته می شود. معمولاً در خرید زمین برای ساخت ویلا، آیتم هایی همچون دسترسی زمین به خدمات شهری، میزان توسعه منطقه در آینده نزدیک، همسایگی های زمین و سطح امنیت آن و ده ها آیتم دیگر مورد توجه قرار می گیرد.

این در حالیست که در خرید زمین کشاورزی در کوهسار، مواردی همچون سطح دسترسی زمین به آب، نور و میزان حاصلخیزی خاک مورد توجه قرار می گیرد. در صورتی که اطلاعات کافی در خصوص این آیتم ها و نحوه سنجش آن ها در زمین ندارید، از ملک یاران بخواهید تا مسئولیت انجام اینکار را به عهده بگیرد.

2.بررسی دقیق اسناد زمین در کوهسار کرج

حتما شنیده اید که بسیاری از سرمایه گذاران در خرید زمن در کوهسار به جای خرید زمین های سند دار، سراغ گزینه هایی که قابلیت دریافت سند را دارند، می روند. چرا که در ین حالت سود بیشتری از خرید زمین می کنند. اما به خاطر داشته باشید این ترفندهای سرمایه گذاری تنها مختص افرادی ست که وقت و همچنین تخصص کافی برای دریافت سند زمین دارند. اگر یک سرمایه گذار عادی باشید، خرید این دسته از زمین ها نه تنها برای شما سودمند نیست، بلکه در مواردی شما را متضرر نیز می کند. مگر اینکه پروسه خرید را تحت نظر یک دفتر مشاور املاک حرفه ای سپری کنید.

حتی در خرید زمین های سند دار نیز پیشنهاد می کنیم از متخصصین این حوزه بخواهید تا استعلام سند را بگیرند و از رسمی و قانونی بودن آن اطمینان حاصل کنند. چرا که خرید یک زمین بدون سند که مشکلات قانونی نیز دارد، در آینده ای نه چندان دور، به شدت برای شما دردسر ساز خواهد شد.

3.سرمایه گذاری بر روی زمین های ارزشمند در کوهسار

پیشنهاد ما در ملک یاران، سرمایه گذاری بر روی زمین هاییست که ارزش خرید داشته و در آینده توسعه و پیشرفت شایانی را تجربه می کنند. این یک نوع سرمایه گذاری امن به شمار می آید که در آینده نزدیک عواید خود را نصیب شما می کند. اما همانطور که می دانید شناسایی زمین هایی که قابلیت توسعه دارند، کار ساده ای نیست. جز اینکه از یک مشاور املاک امین بخواهید تا این زمین ها را به شما معرفی کند، راه حل دیگری نخواهید داشت. ما در ملک یاران به مشتریان وفادار خود موقعیت دقیق زمین های آینده دار کوهسار را معرفی کرده و آن ها را برای انجام یک خرید کم دردسر، راهنمایی می کنیم.

خرید زمین در کوهسار کرج

افراد با اهداف مختلفی سراغ خرید زمین در کوهسار می روند. برخی تصمیم می گیرند تا به جای خرید یک ویلای آماده، یک قطعه زمین در کوهسار بخرند و ویلای شخصی خود را با اجری ایده های شخصی خود، بسازند. برخی دیگر به زرعت علاقه مند بوده و تصمیم می گیرند تا با خرید زمین در کوهسار، شانس خود را در کشاورزی و زراعت امتحان کنند. خبر خوب اینکه این روستا از وسعت زیادی برخوردار بوده و می تواند نیاز سرمایه گذاران را برطرف کند.

ارزش زمین های منطقه کوهسار، روز به روز در حال افزایش است. آن هم درست از زمانی که سطح ویلاسازی در منطقه کوهسار افزایش یافت و سرمایه گذاران به خرید زمین در منطقه کوهسار، اشتیاق بیشتری نشان دادند. شما نیز می توانید جزو این دسته از سرمایه گذاران هوشمند باشید.

اگر مایل به انجام یک سرمایه گذاری امن هستید، به هیچ وجه در خرید زمین در کوهسار تردید نکنید. این روستا با داشتن سطح خدماتی و رفاهی مطلوب، حس زندگی در یک منطقه پرت و دور افتاده را نمی دهد. بلکه زندگی در یک منطقه ییلاقی را تداعی می کند و اقامت خوشی را رقم می زند.

فروش زمین در کوهسار

امروزه اغلب روستاییان تمایل زیادی به فروش زمین های خود به سرمایه گذاران دارند. این یعنی بازار فروش زمین در منطقه کوهسار نیز داغ است. با اینحال همواره رقابت بر سر زمین های کوهسار، بالا بوده است. پای هر زمینی چندین سرمایه گذاران نشسته اند تا با خرید آن در آینده ای نه چندان دور سود زیادی به جیب بزنند. پس برای خرید زمین در کوهسار عجله کنید و همین حالا از یک مشاور املاک امین بخواهید تا مسیر خرید زمین در منطقه کوهسار را به شما نشان دهد.

قیمت زمین در کوهسار کرج

قیمت زمین های کوهسار، به جهت همسایگی این منطقه با کردان کرج، کمی بالاست. اما این قیمت بالا به جهت زیادی بودن مزایای کوهسار در مقایسه با سایر مناطق روستای اطراف تهران، منطقی قلمداد می شود. در یک نگاه کلی می توان عوامل موثر بر قیمت زمین در منطقه کوهسار را در موارد زیر خلاصه نمود.

·موقعیت قرارگیری زمین در منطقه کوهسار

یکی از مهم ترین پارامترهای موثر بر قیمت، موقعیت زمین است. زمین هایی که در بهترین نقاط کوهسار قرار گرفته اند، بالاترین قیمت و زمین های دور افتاده و پرت که سطح دسترسی مناسبی به خدمات شهری نیز ندارند، کمترین قیمت را از آن خود کرده اند. به سرمایه گذارانی که بودجه کافی برای خرید زمین در کوهسار دارند، خرید زمین های ارزشمند در بهترین نقاط کوهسار، پیشنهاد می شود.

·متراژ زمین کوهسار

مشخصاً متراژ و مساحت زمین نیز در قیمت نهایی آن اثر می گذارد. اما شاید زمین های بزرگ حومه کوهسار که از موقعیت جغرافیایی مطلوبی برخوردار نیستند با زمین های کوچک در بهترین نقاط کوهسار، هم قیمت باشند. پس در قیمت گذاری زمین، موقعیت آن بر متراژ زمین ارجحیت می یابد.

·کاربری زمین کوهسار

یکی دیگر از مهم ترین پارامترهای موثر بر قیمت، کاربری زمین است. زمین هایی که قابلیت ساخت و ساز داشته و سند دار هستند، قیمت بالایی دارند. در حالی که زمین های کشاورزی و زراعی که قابلیت ساخت و ساز ندارند، قیمت بسیار کمی دارند.

·میزان دسترسی زمین به آب در کوهسار کرج

میزان دسترسی به منابع آب، چه در زمین های کشاورزی و چه در زمین های مسکونی، اهمیت زیادی دارد. بدون داشتن آب کافی یک زمین کشاورزی محصول زیادی نمی دهد. در زمین های مسکونی و به خصوص ویلاهای استخر دار نیز دسترسی به چاه آب دائمی، اهمیت زیادی دارد. خوشبختانه منطقه کوهسار از سطح آب کافی برخوردار است و مشکل کم آبی در آن جدی نیست. اما باز هم همچنان مسئله تأمین آب بر قیمت نهایی زمین اثر می گذارد.

·مشخصات فیزیکی زمین در کوهسار

مشخصات زمین همچون کیفیت خاک، میزان استحکام خاک و همچنین ph آن بر قیمت نهایی زمین اثر می گذارد. در کنار این میزان نورگیری زمین های کشاورزی و همچنین نحوه نورگیری زمین نیز در قیمت گذاری مورد توجه قرار می گیرد. معمولاً زمین هایی که دارای خاک عمیق، ضخیم با ph خنثی و نورگیری مطلوب هستند، بالاترین قیمت را دارند.

·آینده زمین و پتانسیل پیشرفت آن زمین در کوهسار

یکی دیگر از آیتم های موثر بر قیمت، پتانسیل پیشرفت زمین در آینده نزدیک یا دور است. یک مشاور املاک امین می تواند با هوش و ذکاوت خود زمین هایی که قابلیت تبدیل به یک فرصت سرمایه گذاری مناسب دارند را تشخیص داده و آن را به مشتریان خود معرفی می کند. اگر شما ملک یاران را برای خرید زمین کوهسار انتخاب کنید، از این آپشن ویژه بهره مند خواهید شد. می توانید یک زمین مرغوب در بهترین و رو به رشد ترین مناطق کوهسار خریداری کنید و از عواید آن بهره مند شوید.

مزایای خرید زمین در کوهسار

خرید زمین در منطقه دنج، سرسبز و حاصلخیز کوهسار، مزایای بسیاری دارد. اگر بخواهیم مزایای حاصل از این خرید را معرفی کنیم،با یک لیست بلند قامت روبرو می شویم. پس به طور اختصار به چند مزیت مهم سرمایه گذاری در منطقه کوهسار اشاره می کنیم.

1.دسترسی سریع به زمین کوهسار کرج

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، کوهسار با استان البرز تنها 25 کیلومتر فاصله دارد. این یعنی در 60 کیلومتری مرکز استان تهران قرار دارد. با خرید زمین در منطقه کوهسار و ساخت یک ویلا یا باغچه، به راحتی می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به زمین خود دسترسی پیدا کنید. کافیست از البرز 20 دقیقه و از تهران حدود یک ساعت زمان را به رانندگی در جاده تهران-کرج، بگذرانید.

تصور کنید یک زمین خریداری کرده و تصمیم به ساخت ویلا در آن گرفته اید. اگر زمین شما در یکی از مناطق ییلاقی شمال تهران باشد، ناچارید تا بیش از 3 ساعت زمان را برای دستیابی به زمین خود طی کنید. از آنجایی که در طول مراحل ساخت ناچارید تا به طور مستمر به زمین خود سرکشی کنید، این رفت و برگشت به شدت شما را اذیت می کند. این در حالیست که با سرمایه گذاری در کوهسار، به راحتی می توانید هر زمان که دوست داشتید، بدون کمترین دردسری به زمین خود برسید.

2.بهره مندی از امکانات مطلوب رفاهی و شهری در زمین در کوهسار

کوهسار به واسطه بهره مندی از جمعیت 22 هزار نفری و تبدیل به یکی از قطب های گردشگری اطراف تهران، از امکانات و خدمات رفاهی مطلوبی برخوردار گشته است. با خرید زمین در منطقه و ساخت یک ویلا در آن، احساس نمی کنید در یک روستای دور افتاده و محروم زندگی می کنید. می توانید به راحتی به خدماتی همچون بانک، درمانگاه، مدرسه و … دسترسی پیدا کنید.

3.اقامت خوش در منطقه توریستی کوهسار

کوهسار یکی از زیباترین مناطق اطراف تهران به حساب می آید. این روستا که درست در مجاورت کردان کرج واقع شده، از آب و هوای این منطقه بهره برده است. گردشگران منطقه کردان به هیچ وجه فرصت تماشای این روستای دیدنی را از دست نمی دهند. همین مسئله موجب شده تا بسیاری از سرمایه گذاران به خرید زمین در خطه کوهسار علاقه مند شوند. آن ها با خرید زمین و ساخت خانه یا ویلا در کوهسار، آن را به گردشگران منطقه اجاره می دهند و سود خوبی را به جیب می زنند. شما نیز می توانید پس از ساخت ویلای شخصی خود، برای بازگشت سرمایه خود، آن را به توریست های کوهسار و کردان اجاره دهید.

4.برداشت بار و محصول در حجم های گسترده

اگر هدف شما از خرید زمین در کوهسار ساخت یک باغ یا باغچه است، گزینه خوبی را انتخاب کرده اید. خاک حاصلخیز کوهسار شما را برای برداشت یک محصول عالی و با کیفیت، همراهی می کنند. آب و هوای مطلوب این منطقه، اجازه کشاورزی در فصول گرم سال را می دهد. می توانید در فصول سرد یا به زمین خود استراحت دهید یا محصولاتی که قابلیت رشد در زمستان را دارند، بکارید و برداشت کنید.

5.برداشت سود حاصل از توسعه منطقه کوهسار در کوتاه مدت

کوهسار یکی از نزدیک ترین روستاهای اطراف کردان است. همانطور که می دانید منطقه کردان بسیار معروف و محبوب گشته است. در آینده ای نه چندان دور، کوهسار نیز از توسعه و پیشرفت کردان بهره برده و به یکی از معروف ترین روستاهای توریستی اطراف تهران تبدیل می شود. می توان امیدوار بود خرید زمین در منطقه کوهسار، در آینده ای نه چندان دور، سود زیادی را نصیب شما کند.

بهترین مشاور املاک در منطقه کوهسار کرج

بازار خرید زمین، ویلا و خانه در منطقه کوهسار بسیار داغ است. همین مسئله موجب شده تا تعداد زیادی دفتر مشاور املاک در این منطقه شروع به فعالیت کنند. می توانید برای اینکه برای شناسایی بهترین مشاور املاک کوهسار، از مشخصات زیر کمک بگیرید. یک مشاور املاک امین و معتمد، با ویژگی های زیر شناخته می شود.

 • سابقه و تجربه کافی در خصوص خرید انواع زمین در کوهسار را دارد.
 • توانسته رضایت مشتریان و مراجعین خود را به دست آورد.
 • در منطقه کوهسار خوش نام بوده و از اعتبار خوبی برخوردار است.
 • کیس های متعددی برای معرفی دارد.
 • با جزئیات نحوه خرید زمین در منطقه کوهسار، آشناست.
 • در قیمت گذاری جانب انصاف را رعایت می کند.
 • توانایی استعلام مدارک و اسناد زمین را دارد.
 • به شما در تمام مراحل خرید زمین در کوهسار، راهنمایی های لازم را ارائه می دهد.

مراحل خرید زمین در کوهسار

فرمول موفقیت در خرید زمین در منطقه کوهسار، چیزی نیست جز موارد زیر:

1.بازدید دقیق، حرفه ای و هوشمندانه از زمین کوهسار، طوری که بتوان تمام مزایا و معایب زمین را شناسایی نمود.

2.بررسی اسناد زمین از طریق مراجع ذیربط.

3.توجه به مشخصات اصلی زمین همچون کیفیت خاک، میزان دسترسی به آب و … .

4.توجه به میزان دسترسی زمین به خدمات رفاهی و شهری.

5.طی کردن مراحل خرید با یک مشاور املاک کاربلد و متخصص.

مزایای خرید زمین در کوهسار از ملک یاران

خرید زمین با راهنمایی های تیم متخصص ملک یاران، مزایا بسیاری برای شما به همراه می آورد. از جمله:

1.یک قطعه زمین مرغوب و حاصلخیز را با کمترین قیمت خریداری می کنید.

2.در کلیه مراحل خرید، یک راهنمایی دقیق و کاربلد را کنار خود دارید.

3.از خرید زمین های غیر قانونی در امان می مانید.

4.در بهترین نقاط کوهسار سرمایه گذاری می کنید و شاهد افزایش ارزش سرمایه خود خواهید بود.

5.بدون هیچ دردسری مراحل قانونی خرید زمین در کوهسار را طی می کنید.

6.مشخصات زمن از جمله آب، خاک و میزان نور آن را به شکل دقیق و تخصصی ارزیابی می کنید.

نحوه خرید زمین در کوهسار کرج

خرید زمین در کوهسار و روستاهای اطراف استان البرز، بسیار چالش برانگیز است. چرا که تعدد زمین در این روستاها بسیار بالاست. هر یک از زمین ها مشخصات مربوط به خود را داشته و از یک قیمت متفاوت برخوردارند. همین مسئله چالش خرید زمین در شهرستان ساوجبلاغ را جدی کرده است. به همین خاطر است که همواره توصیه می کنیم برای انجام یک سرمایه گذاری امن و سودمند، در خرید خود از افراد متخصص این حوزه کمک بگیرید.

ما در ملک یاران قادریم تا بهترین زمین های کوهسار را شناسایی کرده و برای خرید به شما معرفی کنیم. زمین هایی که در آینده ای نزدیک پیشرفت شایانی را تجربه کرده و به سطح گسترده ای از خدمات رفاهی دست پیدا می کنند. در صورتی که این زمین ها را خریداری کنید، شانس زیادی برای ساخت یک ویلای لوکس و دنج در آن خواهید داشت. می توانید از ویلای کوهسار به شکل شخصی استفاده کرده و یا آن را به گردشگران منطقه اجاره دهید. اما اگر زمین شما از موقعیت مناسب با کیفیت لازم برخوردار نباشد، این فرصت سرمایه گذاری را به طور کامل از دست می دهید.

مشاوره خرید زمین در کوهسار

آنچه که در این مطلب از ملک یاران ذکر شد، تمام مشاوره هایی دقیق برای خرید یک زمین مرغوب در منطقه کوهسار بود. در کنار تمام این ها باید بدانید خرید زمین در یک منطقه گردشگری کار ساده ای نیست. آینده سرمایه گذاری شما به نحوه خرید زمین و میزان دقتی که در خرید به خرج می دهید، گره خورده است. اگر می بینید بسیاری از سرمایه گذاران منطقه ساوجبلاغ در خرید های خود سودهای کلان کرده و برخی دیگر به طور عکس متضرر شده اند، باید در خصوص نحوه خرید زمین تردید کنید.

مشخصاً افرادی که تحت نظر یک گروه متخصص و حرفه ای مسیر خرید زمین در کوهسار را دنبال کرده اند، هیچگاه در خرید خود متضرر نشده اند. اما افرادی که بدون دریافت مشاوره های لازم به شکل سرسری و عجولانه یک قطعه زمین خریداری کرده اند، در مدت کوتاهی متوجه اهمال کاری خود شده و ضرر های آن را نیز متحمل شده اند. برای اینکه جزو این دسته از سرمایهگذاران نباشید، از ملک یارتن برای انجام یک سرمایه گذاری سودبخش، کمک بگیرید.

خرید زمین در کوهسار

کوهسار کرج که امروزه به منطقه ای چشمگیر و پر مخاطب تبدیل شده است، سرچشمه زیبایی و طبیعت بکر است. مکان های دیدنی زیادی در این منطقه وجود دارد که این منطقه را به یکی از زیباترین مناطق استان البرز تبدیل کرده است.

روستای کوهسار به خاطر داشتن طبیعت زیبای و آب وهوای خوب خود، نظر بسیاری از مردم را به سمت خود کشیده  است تا به فکر خرید زمین در این منطقه باشند و محدود به مناطق ویلایی شمال نباشند.

کوهسار کرج مانند کردان بسیار زیبا و چشم نواز است. این منطقه روستاهای زیادی دارد که هر کدام با فضای خوب و ویژگی های منحصر به فرد خود جلوه خاصی به کوهسار بخشیده اند. ویلاهای کوهسار بسیار معروف هستند و بیشتر آنها دارای معماری زیبا و طراحی منحصر به فرد هستند. همین عوامل سبب شده در سال های اخیر تقاضای خرید و فروش و ساخت ویلا در این منطقه افزایش یابد.

در این مقاله می خواهیم  به معرفی این منطقه و شرایط خرید زمین در کوهسار بپردازیم.

کوهسار کرج کجاست؟

کوهسار کرج منطقه ای زیبا در 25 کیلومتری کرج است. مکان های دیدنی زیادی در نزدیکی شهر کرج وجود دارد که سالانه افراد زیادی به آن مناطق سفر می کنند. روستای کوهسار با آب و هوای فوق العاده خود توانسته گردشگران زیادی را برای خرید زمین در کوهسار به خود جلب کند و از مناطق زیبای کردان به شمار می رود.

منطقه کوهسار یکی از روستاهای شمال کردان یا به عبارتی یکی از مناطق شهرستان ساوجبلاغ است که به نام های مختلفی مانند کوهسار ساوجبلاغ، کوهسار کرج، کوهسار کردان و کوهسار البرز شناخته می شود.

این منطقه در مجاورت روستای بانو صحرا قرار دارد که فاصله کمی با رودخانه کردان دارد. در منطقه کوهسار کوچه ها و خیابان های زیادی مانند خیابان قائم مقام، خیابان داوودی، ولیعصر، ارکیده، خیابان ارغوان و… وجود دارد که در هر کدام از آنها ویلاهای مجلل زیادی ساخته شده است.

از کوهسار کردان تا کرج فاصله بسیار کمی وجود دارد و رسیدن به این منطقه زیبا کمتر از ۲۰ دقیقه طول می‌کشد و همین فاصله کم مقصد را برای ویلا داران این منطقه حداقل کرده است.

فاصله تهران تا کوهسار نیز بسیار کم است و رسیدن به این منطقه با آب و هوای خوب حدود 1 ساعت زمان می برد و این فاصله کم برای تهرانی ها بسیار چشمگیر است زیرا فرصت خوبی را برای پایتخت نشینان برای خرید ویلا و زمین در این منطقه بکر ایجاد می کند.

آب و هوا‌ی محله کوهسار کرج چگونه است؟

این منطقه به دور از آلودگی هوا و سر و صدا است و مکان مناسبی برای استراحت هم وطنان در آخر هفته محسوب می شود. از طرفی منطقه ای بسیار خلوت است و کسانی که می خواهند برای مدت کوتاهی از هیاهوی شهر دور شوند، این مکان را به عنوان منطقه ای ایده آل برای خود خواهند یافت. به خصوص اینکه منطقه مذکور در تمام ایام سال و در فصول مختلف بسیار زیبا و دیدنی است و حتی عروسی ها و مراسم های متنوع زیادی در این منطقه برگزار می شود.

کوهسار منطقه ای کوهستانی است و پیداست که در تابستان هوای خنک و مطبوعی دارد و شما را از گرمای شدید تهران دور می کند. با وجود رودخانه واقع در این منطقه، آب و هوای کوهسار چند برابر شده که گردشگران زیادی را به کوهسار کرج سفر کرده است.

گذر رودخانه کوهسار آب این منطقه را تامین می کند و هوای بسیار مطبوعی را برای افرادی که به این منطقه سفر می کنند ایجاد کرده است.

هوای مطبوع مهمترین عامل برای خرید زمین در کوهسار است زیرا همه از شهرهای بزرگ به دنبال آب و هوای خوب برای خرید ویلا در مناطق دیگر هستند و کوهسار این فرصت خوب را برای خریداران ایجاد کرده است.

مزایای خرید زمین در کوهسار کرج

خرید زمین در شهرک کوهسار کرج دارای مزایای فراوانی است و روز به روز تقاضا برای دیدن و خرید در این منطقه بالا می رود. از جمله مزایای خرید ملک شامل زمین، باغ و ویلا در این منطقه به شرح زیر است:

 1. فاصله کم این شهر از استان البرز و تهران از مزیت های اصلی سفر به این شهر است و در روزهای تعطیل می توانید به راحتی به دور از هیاهوی شهر استراحت کنید. این منطقه به دلیل دسترسی آسان یکی از مناطق پرطرفدار در بین پایتخت نشینان است. یکی از مزایای کوهسار این است که آب و هوای خوبی دارد و در نزدیکی تهران واقع شده است. ساکنان تهران و حومه به راحتی می توانند به این منطقه دسترسی داشته باشند.
 2. کوه ها و پوشش گیاهی فوق العاده اطراف آن، این منطقه را به مکانی مناسب برای تفریحات کوتاه مدت و آخر هفته تبدیل کرده است. رودخانه کردان از حاشیه شرقی این شهر می گذرد که بر جاذبه های زیبای این شهر می افزاید.
 3. کوهسار دارای منابع کافی آب، برق، گاز و تلفن و راه های ارتباطی آسان به استان البرز و پایتخت است که مردم را به خرید ملک در اقلیم کردان ترغیب می کند.
 4. کوهسار کردان منطقه ای آرام و دنج است و مکانی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت و تعطیلات آخر هفته است. از نظر آب و هوا نیاز به تعریف ندارد زیرا در منطقه کوهستانی واقع شده و تابستان های خنکی دارد.
 5. یکی دیگر از مزیت های خرید زمین در کوهسار این است که اکثر ویلاها و باغ های آن دارای گواهینامه رسمی و معتبر هستند. همانطور که می دانید خرید ویلا بدون سند یا بدون سند رسمی ریسک دارد و ممکن است در آینده برای افراد مشکل ایجاد کند. به همین دلیل مردم اغلب به سراغ خرید ویلاهایی می روند که دارای سند رسمی و معتبر هستند. اکثر باغ های ویلاهای کوهسار دارای اسناد معتبر هستند و از این نظر مشکلی برای مردم در خرید و فروش ایجاد نمی کنند.

خرید ملک و سرمایه گذاری در کوهسار کرج

در سال های اخیر به دلیل مشکلات فراوان زندگی در شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج به ویژه آلودگی هوا و مسائل دیگر، بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای رفتن به شهرهای شمالی یا مناطق غربی دور از پایتخت، در این منطقه که طبیعتی بکر و منحصر به فرد دارد، استراحت کرده و روزهای خوشی را سپری کنند. معضلی که روند ساخت انواع ویلاها با متراژهای مختلف را در کردان به شکل قابل توجهی توسعه داده است.

سرمایه گذاری در زمین امروزه بسیار پررونق است زیرا حداقل ضرر در این سرمایه گذاری وجود دارد یا بهتر است بگوییم ضرری ندارد و این ثابت شده است.

یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری شهرک کوهسار کرج است که سالانه سرمایه گذاران زیادی از تهران و شهرهای اطراف با خرید ملک در روستای کوهسار سرمایه گذاری سودآوری به دست می آورند.

کوهسار به دلیل نزدیکی به پایتخت و آب و هوای خوب برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است و افراد زیادی در کردان زمین خریداری می کنند. با توجه به اینکه کوهسار دارای زمین و باغ های فراوان است، ساخت ویلا در این منطقه افزایش یافته و سالانه افراد زیادی اقدام به خرید زمین در کوهسار  کردان می کنند.

خرید زمین در کوهسار کرج جهت ساخت ویلا

همانطور که می دانید کردان یکی از پرفروش ترین مناطق نزدیک تهران است که در سال های گذشته ویلاهای زیادی در آن ساخته شده است.

مهمترین دلیل محبوبیت ساخت ویلا در کوهسار چیست؟

3 دلیل اصلی همیشه در بین سرمایه گذاران این منطقه رایج بوده است که مهمترین دلایل محبوبیت خرید ویلا در کردان عبارتند از:

1) نزدیکی به تهران

2) ارزش سرمایه گذاری بالا منجر به سود

3) آب و هوای مناسب

مجموعه عوامل فوق همواره خرید ویلا یا ساخت ویلا در زمین در کوهسار کردان را برای سرمایه گذاران جذاب کرده است.

شما می توانید زمینی را در این منطقه با قیمت مناسب جهت سرمایه گذاری و یا ساخت ویلا در آینده خریداری کنید.

نکات مهم در خرید  زمین در کوهسار

تا اینجای مقاله به طور قطع متوجه زیبایی و جذابیت کوهسار کردان شده‌اید و احتمالا تمایل پیدا کرده‌اید که برای یک بار هم که شده این منطقه را از نزدیک ببینید.

کردان منطقه بسیار زیبایی برای سکونت و استراحت به حساب می آید اما مراقب باشید برای خرید ویلا در این منطقه عجله نکنید و در مورد شرایط ملک مورد نظر و شرایط آن به خصوص از افراد محلی تحقیقات لازم را انجام دهید.

، ضروری است ک  هنگام خرید زمین و یا ویلا در کوهسار برخی نکات مهم را مدنظر قرار دهید.

 1. وجود انشعابات و کنتور آب و برق و گاز: اکثر زمین ها و ویلاهای این منطقه دارای کنتور آب، برق و گاز هستند و از این نظر مشکلی نخواهید داشت. در کوهسار حتی اگر ویلایی خریداری کردید که این امکانات را نداشت، می توانید این انشعابات را به راحتی و در کمترین زمان ممکن به دست آورید. به طوری که این امکان برای بسیاری از اراضی منطقه فراهم شده است.
 2. بررسی سند زمین یا ویلا: این نکته را هرگز فراموش نکنید تا قبل از خرید هر نوع زمین یا ملک و یا خرید ویلای هوشمند در کردان سند از صحت و انطباق آن با مشخصات زمین مطمئن شوید.
 3. بازرسی دقیق پروانه (جواز) ساخت: اگر قصد خرید زمین در کوهسار را دارید حتما پروانه ساختمانی آن ملک را از هر نظر بررسی کنید تا از نظر گرفتن خانه و سایر موارد بخصوص اتمام کار دچار مشکل نشوید. این را هم بدانید که ممکن است شخصی در زمین کشاورزی ویلایی ساخته باشد که تمام نشده باشد که در صورت خرید ملک برای شما مشکلات زیادی ایجاد می کند.

حتی برای کسانی که به دنبال ساخت ویلا و شهرک سازی نیز هستند امکان این است تا زمین های هکتاری و قواره بزرگ در کوهسار خریداری کنند و آن را تبدیل به شهرک کنند.

قیمت زمین در کوهسار کردان

کوهسار یکی از مناطق رو به رشد برای سرمایه گذاری است و خرید در این منطقه روز به روز در حال افزایش است. یکی از دلایل محبوبیت منطقه کوهسار آبشارهای زیبا، طبیعت بکر و آب و هوای تمیز و سالم آن است و در حال حاضر گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در کرج است.

قیمت زمین در کوهسار کردان متفاوت است و این تفاوت به دلیل ویژگی های متفاوت مناطق مختلف کوهستانی است. این مورد باعث شده مردم برای خرید زمین در کوهسار با مشکلی مواجه نشوند و شما با بودجه خود بتوانید زمین کوهسار را خریداری کنید.

قیمت زمین های کوهسار متنوع است به طوری که با بودجه ای می توانید در کوهسار زمین بخرید. از طرفی ویلاهای گران زیادی در کوهسار کردان وجود دارد که قیمت های بالای 50 میلیارد دارند.

فروش زمین در کوهسار کرج

کوهسار منطقه ای پرتقاضا است و به همین دلیل فروش زمین و باغات در کوهسار در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. همچنین با توجه به اینکه اسناد اکثر زمین تکمیل شده است، فروش زمین به راحتی انجام می شود.

امنیت مالکیت در کوهسار سبب شده تا روز به روز بر طرفداران این منطقه افزوده شود و فروش و خرید زمین در کوهسار با اطمینان کافی انجام می شود. این امر این برای افرادی که دغدغه امنیت منطقه را دارند بسیار مناسب است.

ممکن است فرآیند فروش زمین برای برخی افراد بسیار دردسرساز و سخت باشد، اما وجود مشاوران خوب این فرآیند را آسان می کند. مشاوران متخصص با تجربه خود افراد را برای فروش زمین خود در بهترین منطقه راهنمایی می کنند.

کوهسار کرج به دلیل آب و هوای خوبش بسیار مورد توجه مردم است به طوری که افراد زیادی برای تعطیلات به باغ های خود می روند و افراد دیگری نیز جذب این منطقه می شوند.

با تمام ویژگی های کوهسار، فروش یک زمین ارزان در کردان کوهسار آسان است زیرا کمتر منطقه ای در کرج وجود دارد که همه ویژگی های عالی را داشته باشد.

خرید زمین در کوهسار کرج

جهت خرید زمین در کوهسار میتوانید با سایت ملکیاران تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

نتیجه گیری

خرید زمین در کوهسار می تواند یک تصمیم عاقلانه و هوشمندانه باشد. اما به شرط آنکه در خرید خود دقیق و حرفه ای عمل کنید. ملک یاران به عنوان برترین و بهترین مشاور املاک منطقه کوهسار، قادر است تا شما را در هنگام انتخاب زمین و خرید آن راهنمایی دهد. پس فرصت را غنیمت شمرده و با تماس با ملک یاران، استارت یک سرمایه گذاری امن را بزنید.

سفر به کوهسار کرج به دلیل آب و هوای فوق‌العاده و طبیعت زیبای آن بسیار پرطرفدار است. با توجه به ویژگی های خوب کوهسار کرج که در این مقاله به آن اشاره کردیم، خرید زمین در این منطقه برای سرمایه گذاری و ویلاسازی مناسب است. افرادی که به دنبال ساخت ویلا در منطقه ای با آب و هوای خوب هستند، خرید زمین در کوهسار انتخاب خوبی است. شهرک های مختلفی در کوهسار کرج وجود دارد که برای افرادی که به دنبال ویلای شهری هستند مناسب است.

مقایسه املاک

مقایسه