زمین در زعفرانیه

4 املاک
ترتیب بر اساس:

خرید زمین در زعفرانیه|فروش زمین در زعفرانیه

خرید زمین در زعفرانیه کرج، برای افرادی که بودجه کافی برای سرمایه گذاری در یک منطقه لوکس و لاکچری دارند، بهترین گزینه است. زمین های زعفرانیه با تبدیل به یک ویلا باغ یا ویلا جنگلی، تمام آنچه که از یک اقامت خوش در یک منظره بی نظیر نیاز دارید، برآورده می سازند. ملک یاران در این مطلب شما را با نحوه خرید زمین در منطقه زعفرانیه، آشنا می کند.

استعلام قیمت زمین در زعفرانیه کرج

قیمت زمین در زعفرانیه را میتوانید با خیالی راحت از کارشناسان ملکیاران که بصورت تخصصی بروی خرید و فورش ملک در ناحیه زعفرانیه کرج نسلط دارند بپرید زمین زعفرانیه کرج با توجه به نوع بافت و امتیازات موجود قیمت های مختلفی دارد.قیمت زمین های زعفرانیه با توجه به بافت و موقعیت جنوبی و شمالی بودن زمین دارای قیمت های متغییری است لذا باید ابتدا زمین های موجود در زعفرانیه را در سایت ملکیاران مشاهده کنید و بعد از مشاهده از کارشناسان ملکی ملکیاران استعلام قیمت فایل های زمین زعفرانیه را دریافت کنید

قیمت زمین در زعفرانیه کرج

قیمت زمین در کرج، پایتخت استان البرز و یکی از شهرهای پرجمعیت ایران است. با افزایش جمعیت و رشد شهری، قیمت زمین در زعفرانیه کرج افزایش یافته است. این امر به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب کرج، نزدیکی به تهران و همچنین آب و هوای معتدل و چشمگیر شهر، افزایش قیمت زمین را تحت تاثیر قرار داده است. همچنین، اقبال مردم به سرمایه گذاری در زمین و ساخت و ساز درمنطقه زعفرانیه کرج، باعث افزایش رقابت برای خرید و فروش زمین در زعفرانیه شده است.

قیمت زمین در زعفرانیه کرج

با این حال، قیمت زمین در زعفرانیه کرج به نسبت دیگر مناطق فرق می‌کند. مناطق مختلف شهر، قیمت‌های متفاوتی برای زمین در زعفرانیه کرج دارند. به عنوان مثال، مناطق مرکزی و با ساختار شهری بهتر، قیمت بالاتری را برای خرید و قیمت زمین در زعفرانیه کرج  دارند، در حالی که مناطق حاشیه‌ای و کمتر توسعه یافته، قیمت‌های کمتری دارند. همچنین، ویژگی‌های زمین مانند مساحت، قابلیت‌های ساخت و ساز، و دسترسی به امکانات شهری نیز بر قیمت زمین در زعفرانیه کرج تأثیرگذار است. این امور باعث شده است که بازار زمین در زعفرانیه کرج به یکی از پررقابت‌ترین بازارهای املاک در کشور تبدیل شود و افراد برای یافتن زمین مناسب و با قیمت مناسب، با رقابت و چالش مواجه شوند.

 

زعفرانیه کرج کجاست؟

شهرک زعفرانیه یکی از زیباترین و لوکس ترین شهرک ها در اطراف استان البرز است. این شهرک در واقع در شهرستان چهارباغ قرار داشته و جزوی از توابع استان البرز به حساب می آید. با اینحال موقعیت قرارگیری آن موجب شده تا بسیاری از افراد، زعفرانیه را متعلق به کرج، کردان، سهیلیه یا هشتگرد بدانند.

شهرک زعفرانیه در حد فاصله میان جاده هشتگرد و کرج قرار دارد. این شهرک در انتهای جاده سهیلیه در کردان قرار گرفته و به نوعی با کلیه این شهرها، همسایه است. همین همسایگی ارزشمند زعفرانیه با کردان، سهیلیه، هشتگرد و البرز، به محبوبیت آن دامن زده است. در یک نگاه کلی می توان موقعیت این شهرک را بدین شکل تشریح نمود:

 •   از شرق زعفرانیه با دهکده ورزشی چهارباغ، رامجین، سنقرآباد و کوی بهروز همسایه است.
 •   از غرب با تنکمان، شهرک کوروش، اقبالیه و کریم آباد همسایه است.
 •   از شمال، زعفرانیه در مجاورت آغچه حصار، آران، اغلان تپه و عباس آباد قرار دارد.
 •   از جنوب با چمستان، علی بیات، جعفرآباد و گمرکان همسایه است.

خوشبختانه شهرک زعفرانیه با مرکز استان تهران نیز فاصله نسبتاً کمی دارد. با یک ساعت رانندگی می توان به لوکس ترین شهرک اطراف تهران دست یافت. برای این کار می توان از مسیرهای زیر عبور کرد.

 •   در مسیر آزادراه کرج – قزوین قرار گرفته و با رانندگی به سمت کمالشهر، جاده قدیم کرج – هشتگرد و جاده سهیلیه، به شهرک زعفرانیه رسید.
 •   در مسیر آزادراه کرج – قزوین به سمت کردان، جاده علیخان سلطانی رفت و سپس مجدداً در مسیر جاده قدیم کرج – هشتگرد و جاده سهیلیه رانندگی کرد.
 •   یا در نهایت پس از قرارگیری در مسیر آزادراه کرج – قزوین به سمت خیابان گل ماکیان رفته و در جاده قدیم کرج – هشتگرد و سپس جاده سهیلیه قرار گرفت.

راهنمای خرید زمین در زعفرانیه

خرید زمین در شیک ترین منطقه اطراف تهران و استان البرز، کار ساده ای نیست. چرا که قرار است سرمایه زیادی را در این زمین بخوابانید. پس باید برای افزایش امنیت سرمایه خود، سراغ استراتژی های همیشه موفق در خرید زمین بروید. اساساً افرادی که در خرید زمین در شهرک زعفرانیه موفق عمل کرده اند، تجربه خرید خود را بدین شکل تشریح کرده اند.

 • سراغ یک مشاور املاک با تجربه رفته اند

موفقیت در خرید زمین زعفرانیه تا حد زیادی به دقت شما در انتخاب دفتر مشاور املاک گره خورده است. در صورتی که از یک تیم متخصص و کاربلد برای خرید زمین کمک بگیرید، بدون شک طعم موفقیت را چشیده و امنیت سرمایه خود را بالا برده اید. ملک یاران به واسطه بهره مندی از یک تیم متخصص و با تجربه، قادر است تا شما را در کلیه مراحل خرید زمین در زعفرانیه، راهنمایی دهد.

2.در بازدید از زمین زعفرانیه دقیق عمل کرده اند

اگر مسیر خرید زمین را به تنهایی طی کنید، باید در هنگام بازدید از زمین تمام دقت و تخصص خود را برای شناسایی نقاط قوت و ضعف زمین  به کار بگیرید. اما اگر از تیم متخصص ملک یاران برای انتخاب زمین کمک بگیرید، می توانید شناسایی معایب و مزایای زمین را به متخصصین ما بسپارید. ما به جهت داشتن تجربه کافی در بازدید از زمین های زعفرانیه، به راحتی هر نوع ایراد یا مشکل در زمین را شناسایی می کنیم. همچنین تمام مشخصات زمین اعم از خاک زمین، میزان دسترسی آن به آب، نحوه نورگیری زمین و امکان ساخت و ساز در زمین را می سنجیم. این یعنی زمینی که شما از ملک یاران تحویل می گیرید، به طور کامل از تمام جنبه ها آنالیز شده است.

3.در بررسی اسناد سخت گیر بوده اند

افرادی که توانسته اند یک قطعه زمین مرغوب در منطقه زعفرانیه تهیه کرده و آن را به یک ویلای دنج تبدیل کنند، هیچگاه در بررسی اسناد زمین، سرسری عمل نکرده اند. آن ها از دفتر مشاور املاک منتخب خود خواسته اند تا کلیه مدارک زمین را از طریق مراجع ذیربط استعلام گرفته و از رسمی بودن آن اطمینان حاصل کنند. شما نیز با انتخاب ملک یاران می توانید اسناد و مدارک زمین را با دقت بالایی ارزیابی کنید و از نبود مشکلات قانونی در زمین زعفرانیه مطمئن شوید.

خرید زمین در زعفرانیه

زعفرانیه یکی از جذاب ترین و خاص ترین شهرک های اطراف تهران است که سطح بالایی از ویلا سازی را تجربه می کند. اگر تصمیم به اقامت در این منطقه گرفته اید، می توانید در یک اقدام هوشمندانه، به جای خرید ویلای آماده، یک قطعه زمین در متراژ بزرگ خریداری کنید و سپس ویلای شخصی خود را با ایده های جالب تان بسازید. انجام اینکار تا حد زیادی به صرفه جویی در هزینه های شما کمک می کند. چرا که ویلاهای ساخته شده در زعفرانیه با قیمت های بالا خرید و فروش می شوند.

خوشبختانه تنوع در زمین های زعفرانیه بسیار بالاست. می توانید بر اساس بودجه خود زمین هایی به متراژ 700 تا هزار مترمربع خریداری کنید. از آنجایی که متراژ قطعات زمین در شهرک زعفرانیه بالاست، امکان ساخت استخر در ویلا یا ساخت یک ویلای جنگلی با پوشش گیاهی انبوه را خواهید داشت.

فروش زمین در زعفرانیه

زمین های زعفرانیه به جهت ارزش بالایی که دارند، به سختی خرید و فروش می شوند. اما این بدین معنا نیست که هیچ کیسی برای خرید وجود ندارد. آنچه که مسلم است رقابت بر سر این زمین ها بسیار بالاست. فروشندگان زمین در شهرک زعفرانیه، با دقت بالایی خریداران را انتخاب می کنند. اگر شما تحت نظر یک دفتر املاک حرفه ای مسیر خرید زمین را دنبال کنید، به سادگی چالش های مسیر را کنار زده و با سرعت بیشتری به زمین دلخواه دست پیدا می کنید.

قیمت زمین در زعفرانیه

در شهرک زعفرانیه قیمت زمین در مقایسه با کلیه مناطق همجوار، بالاتر است. بهره مندی از یک موقعیت جغرافیایی خاص موجب تمایز این شهرک با سایر نقاط اطراف شده است. این یعنی گاهی قیمت زمین های زعفرانیه از زمین های سهیلیه و حتی کردان نیز بیشتر است. به همین خاطر است که زعفرانیه تنها سرمایه گذاران مرفه و خوش آتیه را به خود جذب می کند. در زعفرانیه کرج، قیمت زمین با در نظر داشتن موارد زیر، تعیین می شود.

1.موقعیت قرارگیری زمین زعفرانیه در منطقه

اولین آیتم موثر بر قیمت، موقعیت قرارگیری زمین در شهرک است. به طور معمول زمین های قرار گرفته در فلکه اول شهرک، به واسطه بهره مندی از موقعیت بهتر و همچنین داشتن جواز پایان کار، قیمت بالاتری نسبت به زمین های مستقر در فلکه چهارم دارند. در کنار این زمین هایی که در همسایگی ویلاهای لوکس قرار داشته و به شریان های اصلی شهرک و همچنین راه های ارتباطی شهرک با کلانشهر متصل هستند، قیمت بیشتری دارند. شاید ندانید اما زمین هایی که درست در بافت شهرک زعفرانیه قرار داشته، قیمت زیادی دارند. زمین های حومه این منطقه به مراتب ارزان قیمت تر هستند.

2.متراژ زمین زعفرانیه و نوع کاربری آن

بدون تردید متراژ زمین نیز بر قیمت آن اثر می گذارد. در شهرک زعفرانیه، زمین ها در قطعات بزرگ عرضه می شوند. برخی از آن ها دارای پوشش گیاهی منسجم بوده و قابلیت تبدیل به باغ ویلا را دارند. برخی دیگر به جهت داشتن چندین درخت میوه، پتانسیل تبدیل به ویلاهای جنگلی را نیز دارند. معمولاً زمین هایی که دارای بافت گیاهی متمرکز و با کیفیت هستند، قیمت بالاتری دارند. اما خرید آن ها با توجه به امتیاز ویژه ای که دارند، هوشمندانه تلقی می شود.

3.مشخصات کلی زمین زعفرانیه

آیتم موثر دیگر، مشخصات زمین است. همانطور که می دانید در زمین های مسکونی، مشخصاتی همچون خاک زمین، میزان دسترسی به آب و میزان دریافت نور زمین، حائز اهمیت است. خاک زمین منتخب شما می بایست قابلیت بلندمرتبه سازی را داشته باشد. همچنین حاصلخیز باشد تا بتوانید در حیاط ویلای خود درخت و گیاه بکارید. شیب زمین نیز در قیمت گذاری آن مورد توجه قرار می گیرد.

خوشبختانه عموم زمین های مستقر در شهرک زعفرانیه، دسترسی مناسبی به آب دارند. به همین خاطر است که عمده ویلاهای این منطقه دارای استخر و پوشش گیاهی مطلوب هستند. در کنار تمام این، میزان نورگیر بودن زمین نیز در قیمت گذاری موثر تلقی می شود. زمین هایی که دارای نورگیر عالی هستند، با قیمت بالاتری عرضه می شوند. اما در خرید آن ها یک رقابت سخت میان سرمایه گذاران وجود دارد. چرا که نور اصلی ترین فاکتور رشد گیاه به حساب می آید. از سوی دیگر ویلاهای نورگیر اقامت بهترین را برای ساکنین خود رقم می زنند.

4.نوع سند زمین زعفرانیه

در منطقه زعفرانیه، عموم زمین هایی که در شهرک مستقر هستند، دارای سند مالکیت شش دانگ هستند. اما با این حال همواره توصیه می کنیم در خرید زمین، اسناد و مدارک آن را استعلام بگیرید. از این طریق می توانید مطمئن شوید که مالک زمین آن را به چند سرمایه گذار نفروخته است. از سوی دیگر از نبود مشکلات قانونی در ساخت و ساز در زمین زعفرانیه، مطمئن می شوید.

خرید زمین در زعفرانیه

زعفرانیه کرج منطقه ای لاکچری در استان البرز است. این منطقه چند سالی است که به دلیل برخی ویژگی‌ها از جمله نزدیکی به تهران و دارا بودن آب و هوای مناسب، جهت سرمایه گذاری در زمینه خرید زمین و ساخت ویلا بسیار پیشنهاد می‌شود.

ویلاهای لوکسی در شهرک زعفرانیه کرج ساخته شده است که جلوه خاصی به این شهرک بخشیده است.

یکی از مواردی که در خرید زمین مهم است داشتن سند و استفاده از آن برای ساخت ویلا می‌باشد. تمام نقاط شهرک زعفرانیه دارای سند تک برگی و پروانه ساخت می‌باشد.

در این مطلب سعی داریم زعفرانیه کرج را به شما معرفی کنیم تا برای تصمیم گیری جهت خرید زمین در زعفرانیه به نتیجه مطلوب برسید.

زعفرانیه کرج کجاست؟

شهرک زعفرانیه از توابع شهرستان ساوجبلاغ و زیر مجموعه استانداری البرز است و بعد از شهر کرج، بین جاده کرج و هشتگرد، در جاده ساحلی، نزدیک تهران (کمتر از یک ساعت) قرار دارد.

زعفرانیه  از  خوش آب و هوا ترین و لوکس‌ترین مناطق استان البرز است که در غرب این استان و جنوب اتوبان تهران کرج واقع شده است.

شهرک زعفرانیه در سال 1352 تاسیس شد و بیش از 5 میلیون متر مربع مساحت و حدود 4700 قطعه زمین دارد.

گاهی کاربران پس از جستجو در گوگل تصور می‌کنند که زعفرانیه از توابع شهرستان ساوجبلاغ در استان البرز نیست اما جالب است بدانید که به دلیل نزدیک بودن زعفرانیه به کرج به شهرک زعفرانیه هشتگرد کرج معروف است.

شهرک زعفرانیه نزدیک روستای کردان است و برای دسترسی به این بخش می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

دسترسی اول:  آزادراه کرج- قزوین به سمت کمالشهر سپس جاده قدیم کرج هشتگرد و جاده سهیلیه که در انتهای آن شهرک زعفرانیه قرار دارد.

دسترسی دوم: در آزادراه کرج قزوین به سمت کردان – جاده علیخان سلطانی – جاده قدیم کرج هشتگرد – جاده سهیلیه – شهرک زعفرانیه قرار دارد.

دسترسی سوم: در آزادراه کرج قزوین به خیابان گل مکیان – جاده قدیم کرج هشتگرد – جاده سهیلیه – شهرک زعفرانیه واقع شده است.

 اسامی دیگر زعفرانیه کرج:

زعفرانیه هشتگرد، زعفرانیه سهیلیه، زعفرانیه کرج، زعفرانیه کردان

آب و هوای زعفرانیه کرج

شهرک زعفرانیه کردان دارای آب و هوای بسیار مطلوبی است. دارای چشم اندازی زیبا و سرسبز است و با توجه به وجود آب فراوان در این منطقه درختان قدیمی چندین ساله و زیبایی وجود دارد. دلیل زیبایی و سرسبزی منطقه زعفرانیه همجواری با هشتگرد ساوجبلاغ است.

به همین دلیل برای کاشت هر نوع درخت در مزرعه زعفرانیه به آب نیاز است. علاوه بر این زعفران کرج چهار فصل دارد و در هر فصل زیبایی خاص خود را نشان خواهد داد.

بیشتر روستاهای همجوار منطقه سهیلیه و شهرستان زعفرانیه به کشاورزی و پرورش سبزیجات، کلم، گل کلم و … انواع میوه‌ها از جمله آلو مشغول هستند که آب و هوای معتدل و خنکی را در این مکان زیبا ایجاد کرده است.

جاده سهیلیه و اطراف آن دارای خاک حاصلخیز است. با وجود اینکه یکی از حومه‌های استان البرز است، با تمام حومه‌ها متفاوت است. همین دلایل سبب بالاتر رفتن اقبال مردمی برای خرید زمین در زعفرانیه شده است.

خرید زمین در زعفرانیه کرج

گاهی افراد برای خرید و فروش زمین با مشکل مواجه می‌شوند اما بهتر است بدانید که اسناد تمامی ویلاهای زعفرانیه دارای سند تک برگی می‌باشد.

خرید زمین در شهرک زعفرانیه کرج بسیار پرطرفدار است و قیمت زمین در زعفرانیه به دلایل مختلف بالاست. یکی از این دلایل نزدیک بودن به تهران (حدود یک ساعت) است. یکی دیگر از دلایل تقاضای زیاد زمین در زعفرانیه این است که تمام نقاط این شهر دارای سند و پروانه ساخت است. زعفرانیه به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب دید خوبی به تمام مناطق اطراف دارد و منجر به ساخت ویلاهای لوکس در این منطقه شده است.

مشتریان خرید زمین می‌توانند با خیال راحت اقدام به خرید زمین جهت سرمایه گذاری یا ویلاسازی در منطقه زعفرانیه کنند.

ویژگی‌های خرید زمین در زعفرانیه کردان

 1. اکثر خانه‌های شهرک زعفرانیه به صورت ویلایی ساخته شده است و به دلیل داشتن آب و هوایی مناسب، خاک مرغوب و حاصلخیز و ویلاهای لاکچری با مهندسی مدرن و امکانات خوب، برای سرمایه گذاری و استفاده شخصی برای زندگی یا اوقات فراغت بسیار محبوب است.
 2. این شهر نزدیک استان تهران است و به همین دلیل برای ساکنان تهران شناخته شده است و در این سال‌ها مورد توجه بسیاری از ساکنان تهران و کرج بوده است.
 3. شهرک زعفرانیه در سالهای اخیر رو به رشد و پیشرفت بوده و همچنان با ساخت ویلاهای جدید با امکانات مدرن در حال بازسازی و به سازی می‌باشد.
 4. به دلیل نبود کارخانه‌ها و شرایط طبیعی و محیطی خوب، منطقه زعفرانیه کردان از آلودگی هوا به دور است؛ به همین دلیل برای افرادی که خواهان هوای خوب و سالم و محیطی آرام برای زندگی هستند یا می‌خواهند در اوقات فراغت در کنار خانواده خود خوش بگذرانند بسیار مناسب است.
 5. زعفرانیه دارای خاک حاصلخیز و مناسب برای کشت است و می‌توانید در ملک خود درخت و سبزی بکارید. همچنین این منطقه از نظر سرمایه گذاری بسیار خوب است زیرا یکی از مناطق پرطرفدار برای خرید ویلا در این سال‌ها بوده است.
 6. وجود ویلاهای بسیار مجللی ساخته شده در زعفرانیه کرج با امکانات زیاد سبب شده که قیمت زمین‌های این منطقه جهت خرید و فروش بالا رود. اگر توانایی مالی خرید دارید، سرمایه گذاری و خرید ویلا در این شهرک ارزشش را دارد. چون بسیار محبوب است.

در زیر به طور کلی به ویژگی‌های خاص منطقه زعفرانیه کرج اشاره می‌کنیم:

 • شهرکی بودن
 • سند دار بودن
 • پروانه‌های ساختمانی
 • هوای دلپذیر
 • امنیت
 • سهولت حمل و نقل
 • مناسب برای سرمایه گذاری
 • قطعات جدا شده
 • دارای انشعابات آب، برق، گاز و تلفن

سند زمین در شهرک زعفرانیه کرج

خوشبختانه زمین‌های زعفرانیه دارای سند تک برگ هستند و شما هنگامی که زمینی را در این منطقه بکر و خوش آب و هوا خریداری می‌کنید سند زمین را از مالک زمین دریافت می‌کنید.

معمولاً بعد از خرید زمین در زعفرانیه سند محضری می‌شود و انتقال سند بعداً مشکلی ندارد.

همین عامل دلیلی اساسی برای اقبال زیاد این سال‌ها برای خرید زمین در زعفرانیه شده و کمتر کسی دچار وسواس در هنگام خرید می‌شود و شما می‌توانید با خیالی آسوده و مطمئن از این منطقه زمین یا ویلا خریداری کنید.

آبرسانی شهرک زعفرانیه کرج

وجود آب کافی برای رشد گیاهان و درختان در محوطه ویلا و همچنین استفاده دیگر پر کردن استخر از آب است که در منطقه سهیلیه و شهرک ویلایی زعفرانیه به راحتی یافت می‌شود.

این از ویژگی‌های مثبت زمینی است که در آن ویلا می‌سازید، آبی که درختان و گیاهان را اشباع می‌کند.

این آب چشم انداز ویلای شما را بی نظیر می‌کند و به آن سرسبزی و طراوت می‌بخشد.

البته در نظر داشته باشید که در سال‌های گذشته به دلیل کمبود بارندگی مشکل خشکی چاه آب در منطقه وجود داشته و ویلا داران در برخی نقاط که خشک بودند با این مشکل مواجه بودند. برای حل این مشکل باید با تانکر آب تامین می‌کردند و نیازهایشان را برآورده می‌کنند.

قیمت زمین در شهرک زعفرانیه

یکی از پرفروش‌ترین املاک در مناطق مجلل، زمینی است که قیمت آن نسبت به ویلای ساخته شده ارزان‌تر است.

متراژ اکثر زمین‌های منطقه زعفرانیه از 800 متر تا حدود بیش از 1500 متر است.

بدیهی است که با خرید زمین در زعفرانیه می‌توان آن را به باغ ویلا یا ویلا تبدیل کرد.

تفاوت ویلای جنگلی با باغ ویلا در این است که ویلا جنگلی دارای درختان میوه و محیط جنگلی زیبا است که آرامش زیادی به شما می‌دهد اما تعداد درختان و فضای باز در باغ ویلا کمتر است.

قیمت زمین داخل بافت در زعفرانیه معمولاً کمی گران‌تر و زمین خارج از بافت شهری با قیمت ارزان‌تری معامله می‌شود.

تمامی زمین‌های زعفرانیه دارای سند، پروانه ساختمان، امکاناتی مانند آب، برق، گاز و تلفن هستند. بنابراین جای نگرانی نیست و با خیالی آسوده می‌توانید زمین بخرید.

بر اساس گزارش‌ها و آمارهای منتشر شده، قیمت زمین در منطقه زعفرانیه در سال‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.  افزایش قیمت زمین در منطقه زعفرانیه نشان دهنده ویژگی‌های جذاب آن برای خریداران و سرمایه گذاران است و این افزایش قیمت به دلیل وجود امکانات و خدمات مناسب در این منطقه، همجواری با شهر تهران و آب و هوای معتدل در فصول گرم سال است.

خرید زمین در زعفرانیه برای سرمایه گذاری

زمین‌های شهرک زعفرانیه در متراژهای بالا و مناسب جهت ساخت و ساز و یا سرمایه گذاری برای بیشتر شدن قیمت و فروش آن است.

این منطقه به دلیل وجود ویلاهای زیاد با متراژ وسیع، خرید و فروش ویلا و آهن آلات حتی در استان تهران شهرت و محبوبیت دارد و این میزان رضایت بیشتر به دلیل اسناد سلطنتی این منطقه است که از دوران باستان نوشته شده است. با گذشت زمان و با توجه به موقعیت جغرافیایی و آب و هوای مناسب و وجود باغات میوه در منطقه و همچنین نسبت قیمت و هزینه، مناطق ویلایی اطراف تهران به یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید تبدیل شده است.

می‌توانید از ملکی که در زعفرانیه خریده اید علاوه بر لذت بردن به چشم یک سرمایه گذاری مطمئن و سود آور نگاه کنید. این کاری است که اکثر بومیان سهیلیه انجام می‌دهند، یعنی زمین و ویلا می‌خرند و بعد از مدتی می‌فروشند. اگر در جاده زعفرانیه دقت کنید متوجه وفور مشاوران املاک در این منطقه می‌شوید به طوری که از چند مغازه پشت سر هم شاید 80 درصد آنها مشاوران املاک باشند.

شدت ساخت و سازها باعث کاهش زمین‌های خالی در منطقه می‌شود و همین امر باعث گرانی املاک منطقه می‌شود.

دلایل خرید زمین در زعفرانیه کرج برای ساخت ویلا

خرید زمین در زعفرانیه می‌تواند مزایای مختلفی داشته باشد که از آن جمله می‌توان به نزدیکی به پایتخت، قیمت متنوع و مناسب در زعفرانیه، آب و هوای خوب در زعفرانیه، امنیت خوب در زعفرانیه (نگهبانی 24 ساعته در زعفرانیه)، ساخت ویلا، شهرک و چاه اشاره کرد.

 1. وجود برخی منابع و امکانات در زعفرانیه باعث شده تا مردم برای خرید ویلا به آن هجوم آورند. یکی از این دلایل این است که تمامی املاک و ویلاهای این مناطق دارای اسناد رسمی مالکیت هستند و شما می‌توانید با اطمینان کامل ویلای مورد نظر را خریداری کنید. جالب است بدانید که نه تنها ویلاها، بلکه تمامی زمین‌های کشاورزی این منطقه دارای سند رسمی ثبت هستند.
 2. یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش علاقه مردم به خرید ویلا در زعفرانیه شده است، راه مناسب و راحت برای رسیدن به آنجا است. مسیر رفت و برگشت ویلا یکی از مواردی است که در فروش ویلا و یا حتی قیمت گذاری آن تاثیر بسزایی دارد.
 3. از دیگر مزایای رفت و آمد به زعفرانیه، نبود کارخانه‌های صنعتی است که این مسیر را تمیز و پر از آرامش کرده است.
 4. اکثریت زعفرانیه سهیلیه علاوه بر حضور کلانتری دارای نگهبانانی هستند که به صورت شبانه روزی فعال هستند و از زمین و باغ و ویلا محافظت می‌کنند.
 5. آخرین دلیل هوای خوب است. وجود آب و هوای مناسب محیط ویلا را برای زندگی و کاشت درخت مناسب کرده است تا افراد بتوانند فعالیت‌های مورد نیاز خود را انجام دهند.

فروش زمین در زعفرانیه

فروش زمین در زعفرانیه نسبت به سایر مناطق مناسب‌تر است و با مشاهده فایل‌های زمین‌های سهیلیه فروش ارزان‌تر و مناسب‌تری را برای افرادی که بودجه کمی را برای خرید زمین کنار گذاشته اند مشاهده خواهید کرد. زمین ارزان زعفرانیه یکی از ویژگی‌های این منطقه است زیرا نشان می‌دهد در همه چیز این منطقه تنوع وجود دارد.

وقتی می‌گوییم زمین ارزان، ممکن است این فکر به ذهنتان برسد که لابد امکانات این منطقه کم است که  قیمت آن پایین است، اما این تفکر بسیار اشتباهی است زیرا منطقه زعفرانیه در حال رشد است و در حومه شهر قرار دارد و قطعاً زمین‌های زیادی در اطراف آن است که هنوز ناشناخته مانده و قیمت مناسب‌تری دارند و راحت‌تر به فروش می‌رسند.

توچه داشته باشید که فروش زمین در زعفرانیه بسیار پررونق است و باید فروش را به دست کسانی بسپارید که مطمئن و قابل اعتماد باشند.

مزایای خرید زمین در زعفرانیه

شهرک زعفرانیه محبوب ترین محله های کردان و سهیلیه برای خرید زمین، به حساب می آید. در زعفرانیه کردان می توان زمین مسکونی را به یک ویلای دنج با قابلیت های ویژه تبدیل نمود. بسیاری از سرمایه گذاران، ویلای ساخته شده در منطقه زعفرانیه را برای خود نگه می دارند. اما برخی دیگر با خرید یک قطعه زمین، ساخت ویلا و فروش آن، یک سرمایه گذاری سودمند را تجربه می کنند. آنچه که توانسته زعفرانیه را به یک منطقه محبوب و پرطرفدار تبدیل کند، وجود مزایایی همچون موارد زیر است:

1.بهره مندی زمین های زعفرانیه از اقلیم معتدل

منطقه زعفرانیه دارای آب و هوایی خاص و متمایز است. وجود پوشش گیاهی متمرکز و آب های طبیعی در منطقه، موجب شده تا این شهرک به یک اقلیم مناسب و معتدل مجهز شود. اغلب افرادی که بری گردش و تفریح به کردان یم روند، فرصت تماشای شهرک زعفرانیه را از دست نمی دهند. آن ها بر این باورند که زعفرانیه نیز مانند کردان، بهترین آب و هوای منطقه را دارد. پس می توان گفت با خرید زمین در زعفرانیه و ساخت ویلا در آن، می توانید در یکی از بهترین و خاص ترین اقلیم های اطراف تهران، ساکن شوید.

2.دسترسی ساده و سریع زمین های زعفرانیه به شهرهای بزرگ

با خرید زمین در منطقه سرسبز زعفرانیه، دغدغه ای از بابت دسترسی سریع به زمین نخواهید داشت. اگر ساکن استان البرز هستید تنها با 20 دقیقه رانندگی به زعفرانیه می رسید. ساکنین تهران نیز می توانند با یک ساعت رانندگی به زمین خود در زعفرانیه برسند. این در حالیست که با خرید زمین در شهرهای شمالی کشور، دست کم باید سه ساعت زمین را برای رسیدن به زمین خود، رانندگی کنید. این موضوع برای افرادی که تصمیم به ساخت و ساز در زمین زعفرانیه دارند، یک مزیت بزرگ به حساب می آید. می توانند در هر زمان به زمین خود در زعفرانیه بروند و روند ساخت و ساز را از نزدیک پیگیری کنند.

3.پتانسیل بال زمین زعفرانیه برای رشد و توسعه

منطقه زعفرانیه به عنوان محبوب ترین منطقه کردان برای خرید زمین، سطح بالایی از ویلا سازی را تجربه می کند. این یعنی در آینده ای نه چندان دور، این منطقه به یک شهرک ویلایی لوکس و لاکچری تبدیل می شود. مشخصاً همین مسئله می تواند ارزش سرمایه شما را دو چندان کند. اگر بودجه کافی برای خرید زمین در زعفرانیه دارید، به هیچ وجه در انجام این سرمایه گذاری تردید نکنید. بازگشت سرمایه شما از این طریق، زودتر از آنچه که تصور می کنید، رخ می دهد.

4.امنیت بالای منطقه زعفرانیه

آنچه که توانسته منطقه زعفرانیه را از سایر مناطق سهیلیه متمایز کند، امنیت بالای این شهرک است. در زعفرانیه یک نگهبان به شکل 24 ساعته از ویلاها و زمین های منطقه محافظت می کند. در کنار این، صدها ویلای لوکس مستقر در شهرک، به شکل ناخودآگاه امنیت یکدیگر را تأمین می کنند. شاید ندانید اما ساکنین منطقه زعفرانیه، جزو مرفه ترین قشرهای جامعه هستند. به همین خاطر می توانید بر روی امنیت منطقه زعفرانیه، حساب کنید.

بهترین مشاور املاک در منطقه زعفرانیه

برای اینکه بتوانید یک قطعه زمین مرغوب در منطقه سرسبز زعفرانیه خریداری کنید، باید سراغ یک مشاور املاک با تجربه بروید. چرا که اساساً سرمایه گذاری در منطقه زعفرانیه، به جهت بالا بودن قیمت زمین در آن، کمی ریسک آمیز است. تصور کنید سرمایه میلیاردی خود را برای خرید زمینی که مشکل قانونی دارد، صرف کنید! مسلماً در این حالت دچار خسارت های شدیدی می شوید.

اما با تکیه بر دانش و مهارت یک مشاور املاک خوش سابقه، هیچگاه به تور افراد سودجو نمی افتید. اما شناسایی یک دفتر املاک قابل اعتماد نیز کار ساده ای نیست. چند مشخصه در دفاتر املاک معتبر وجود دارد. می توانید با جستجوی این مشخصات در دفاتر مختلف، بهترین آن را برای خرید زمین در زعفرانیه، انتخاب کنید.

 •   دفاتر املاک معتبر سابقه درخشانی در خصوص خرید و فروش زمین در زعفرانیه دارند.
 •   آن ها در پرونده خود صدها مشتری راضی دارند. می توانید با جستجوی در میان مشتریان آن ها، از سطح رضایت آنان از خرید زمین زعفرانیه، مطلع شوید.
 •   آن ها با در نظر داشتن شرایط شما، اهداف خرید و همچنین بودجه شما، کیس های مختلف را معرفی کرده و تلاشی برای تحمیل تحلیل های خود ندارند.
 •   مشاورین املاک مجرب قادرند تا کیس های مختلفی را برای انتخاب و خرید زمین معرفی کنند.
 •   آن ها در طول تمام مراحل خرید، از انتخاب تا معامله، شما را همراهی می کنند.
 •   دفاتر املاک معتبر دارای دفتر رسمی و یک تیم متخصص و حرفه ای هستند.
 •   نوع رفتار آن ها با متقاضیان خرید زمین در زعفرانیه، بسیار محترمانه است.
 •   دفاتر حرفه ای قابلیت ارزیابی مشخصات زمین در کوتاهترین زمان ممکن را دارند.
 •   آن ها در قیمت گذاری زمین ها منصفانه عمل کرده و هوای مشتری های خود را دارند.

ما در ملک یاران، در تمام موارد ذکر شده، حرفه ای و موفق عمل می کنیم. تیم متخصص ملک یاران در تلاش است تا بهترین موقعیت های زعفرانیه را برای خرید زمین شناسایی کرده و به شما معرفی کند. با اعتماد به کادر فنی ما در ملک یاران، می توانید صاحب یک زمین مرغوب در منطقه خوش آب و هوای زعفرانیه شوید.

مراحل خرید زمین در زعفرانیه

خرید زمین در زعفرانیه تنها زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که مطابق مراحل زیر پیش برود.

1.انتخاب یک دفتر املاک حرفه ای در زعفرانیه

اولین گام از خرید زمین به انتخاب یک دفتر مشاوره املاک با تجربه اختصاص می یابد. مطابق آنچه که در خصوص مشخصات دفاتر املاک حرفه ای گفته شد، می توانید با کمی پرس و جو، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

2.بازدید دقیق از زمین زعفرانیه

در قدم بعد باید با متخصصین و کارشناسان این حوزه، سراغ بازدید از زمین های مختلف بروید. دقت نظر شما در بررسی زمین، آینده سرمایه شما را تعیین می کند.

3.سنجش مشخصات زمین زعفرانیه

در حین بازدید از زمین زعفرانیه، باید مشخصات اصلی زمین به طور کامل بررسی شوید. متخصصین ملک یاران در بازدید از زمین های زعفرانیه، مشخصاتی همچون جنس خاک، میزان استحکام خاک، شیب زمین، میزان دسترسی به آب و نور را به طور کامل ارزیابی می کنند. همچنین تمام نواقص و ایرادات زمین را شناسایی می کنند تا در خرید خود هوشمندانه عمل کنید.

4.بررسی اسناد زمین زعفرانیه و مدارک رسمی آن

در صورتی که زمین باب میلتان بود، باید سراغ بررسی اسناد و مدارک آن بروید. زمین هایی که دارای سند مالکیت شش دانگ هستند، بهترین گزینه برای خرید به حساب می آیند. برای اطمینان از معتبر بودن سند آن ها، لازم است تا از سوی مراجع قانونی، سند را استعلام بگیرید.

5.قیمت گذاری دقیق و منصفانه زمین در زعفرانیه

پس از اینکه از رسمی بودن سند زمین و مناسب بودن مشخصات آن اطمینان حاصل کردید، نوبت به قیمت گذاری دقیق و چانه زدن پای معامله می رسد. با توجه به دقیق بودن قیمت زمین در منطقه زعفرانیه، در این مرحله از کار، دچار مشکل نخواهید شد.

6.خرید زمین با شرایط ویژه و منطقی در زعفرانیه

در پایان می بایست زمین را تحت نظر یک دفتر مشاور املاک رسمی خریداری کرده و معامله خود را به اتمام برسانید.

مزایای خرید زمین در زعفرانیه از ملک یاران

با انتخاب ملک یاران برای خرید زمین در شهرک زعفرانیه، از مزایای بسیاری بهره مند خواهید شد. مهم تر از همه اینکه یک زمین با سند مالکیت رسمی را با بهترین قیمت خریداری می کنید. سایر مزایای در موارد زیر خلاصه می شوند.

 •   به سرعت و بدون فوت وقت زمین را خریداری کرده و به بهره برداری می رسانید.
 •   بدون هیچ دردسری، یک زمین با مجوزهای قانونی و سند رسمی خریداری می کنید.
 •   در خرید خود دقیق و هوشمندانه عمل کرده و تمام جوانب کار را بررسی می کنید.
 •   در بهترین موقعیت های شهرک زعفرانیه، بهترین و با کیفیت ترین زمین را خریداری می کنید.
 •   در طول مسیر خرید زمین در زعفرانیه، بهترین مشاوره ها را دریافت کرده و یک سرمایه گذاری کم ریسک را تجربه می کنید.

نحوه خرید زمین در زعفرانیه

اغلب ما تصور می کنیم خرید موفقیت آمیز یک قطعه زمین در زعفرانیه، فرمول خاصی دارد. این در حالیست که با انتخاب یک دفتر مشاوره املاک حرفه ای، این مسیر با کمترین میزان دردسر، طی خواهد شد. پس اگر تصمیم داریم تا به سرعت چالش های مسیر خرید زمین در زعفرانیه را کنار زده و بهترین زمین این منطقه را خریداری کنید، به جای گشتن دنبال رموز موفقیت سایرین، از یک دفتر مشاور املاک حرفه ای کمک بگیرید.

مشاوره خرید زمین در زعفرانیه

ملک یاران به عنوان برترین دفتر املاک منطقه زعفرانیه، قادر است تا مشاوره هایی دقیق برای خرید زمین ارائه دهد. ما در طول جلسات مشاوره سه آیتم موثر بر خرید را شناسایی می کنیم و سپس در تناسب با آن مشاوره های لازم را ارائه می دهیم.

1.هدف شما از خرید زمین در شهرک زعفرانیه

2.مشخصات زمین منتخب شما

3.بودجه شما برای خرید زمین در منطقه زعفرانیه

نتیجه گیری

پروسه خرید زمین در زعفرانیه، با وجود یک مشاور امین و کاربلد، دیگر سخت و پیچیده نخواهد بود. برای اینکه یک سرمایه گذاری سودمند و حرفه ای را تجربه کنید، ملک یاران را برای دریافت مشاوره خرید انتخاب کنید. مطمئن باشید در پایان کار، از انتخاب خود رضایت کامل خواهید داشت.

خرید زمین در زعفرانیه کرج برای سرمایه گذاری بسیار مناسب است. با توجه به رشد ساخت و ساز در زعفرانیه کرج قیمت زمین در این منطقه روز به روز در حال افزایش است و این امر باعث افزایش قیمت زمین در زعفرانیه کرج شده است.

البته مناطقی از آن هنوز بکر است و قیمت مناسب‌تری برای کسانی که قدرت خرید کمتری دارند داراست. با توجه به شرایط و ویژگی‌های گفته شده در این مقاله با خرید زمین در این منطقه می‌توانید سود بالایی کسب کنید.

مقایسه املاک

مقایسه