تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد

تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد

تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد یکی از مرسوم ترین روش های خرید ملک در این منطقه به شمار می آید. می توان با انجام یک معاوضه اصولی و هوشمندانه، بیش از خرید نقدی ملک، سود کرد. از آنجایی که منطقه هشتگرد رو به توسعه است، خرید ملک از این منطقه، سود بیشتری نصیبتان می کند. اگر تصمیم به معاوضه ملک هشتگرد با خودروی لوکس گرفته اید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

معرفی شهر جدید هشتگرد

پیش از اینکه به نحوه معاوضه خودرو با ملک های شهر هشتگرد، به توضیح مختصری راجع به این شهر می پردازیم. بدون در اختیار داشتن اطلاعات کافی در خصوص این شهر جدید، نمی توانید در معاوضه ملک با خودرو موفق عمل کنید.

شهر جدید هشتگرد که در فاصله 68 کیلومتری از تهران واقع شده، یکی از معروف ترین شهرک های حومه تهران است. آنچه که هشتگرد را از سایر شهرهای حومه متمایز ساخته، دسترسی مناسب آن به خطوط متروی شهری است. در این منطقه یک خط اختصاصی مترو وجود دارد که هشتگرد را به کرج متصل می کند.

پس از رسیدن به پایانه کرج می توانید از طریق مترو به سمت تهران بروید. در هشتگرد علاوه بر بخش های مسکونی، بخش های صنعتی مختلفی نیز وجود دارد.
معمولاً کارمندان و کارگران این صنایع، اقامت در هشتگرد را به شهر تهران و یا کرج ترجیح می دهند. همچنین بسیاری از افرادی که تصمیم به سرمایه گذاری در حوزه مسکن دارند، شهر جدید هشتگرد را انتخاب می کنند.

چرا که خرید ملک در هشتگرد، با توجه به نرخ توسعه بالای این شهر، یک سرمایه گذاری امن به شمار می آید. اگر تصمیم دارید با فروش خودروی لوکس خود یک ملک ارزشمند و رو به رشد خریداری کنید، در تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد تردید نکنید.

مزیت تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد

تهاتر عنوانی ست که به معاملات کالا به کالا اختصاص داده شده است. در میان مردم این شکل از معامله با عنوان معاوضه شناخته می شود. معاوضه دو کالای ارزشمند، با توجه به تلاطم موجود در بازار اقتصادی ایران، بسیار سودآور است. این نوع معامله کمک می کند تا هیچ یک از طرفین، در اثر فروش دارایی خود متضرر نشوند.
چرا که ممکن است یکی از طرفین بلافاصله پس از فروش دارایی خود، در اثر نوسانات ارز و افزایش تورم، دیگر نتواند کیس مورد نظر خود را خریداری کند. اما با معاوضه هیچ خطری از بابت تلاطم بازار، سرمایه شما را تهدید نمی کند. از سوی دیگر معاوضه دو کالا، ریسک کلاهبرداری و عدم وصول بدهی را نیز از بین می برد.
اگر بتوانید یک ملک مناسب و خوش ساخت در هشتگرد پیدا کنید و صاحب آن را برای معاوضه قانع کنید، در این معامله برده اید! مزایای انجام تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد موجب شده تا امروزه بسیاری از صاحبین ملک در این شهرک، به انجام معاوضه تمایل نشان دهند. از این رو دغدغه ای از بابت پیدا کردن کیس های مناسب نداشته باشید.

معایب معاوضه ملک با خودرو در هشتگرد

خب تا به اینجا به معرفی هشتگرد و مزیت تهاتر خودرو با ملک در این شهر جدید و رو به توسعه پرداختیم. برای اینکه در امر تهاتر منطقی عمل کنید، بهتر است تا با معایب این روش نیز آشنا شوید. انجام معاوضه ملک با خودرو اگرچه در اغلب مواقع سودبخش، اما گاهی نیز ریسک آمیز به نظر می رسد. ریسک این معامله را می توان در موارد زیر عنوان نمود.
1. تهاتر ممکن است موجب محدود شدن انتخاب شما شود. چرا که بسیاری از ساکنین شهر جدید هشتگرد، انجام معاملات نقدی را ترجیح می دهند.
2. معمولاً نمی توان در تعیین ارزش ملک و خودرو، دقیق عمل کرد.
3. در تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد لازم است تا چشم به کم و کاستی ملک و یا خودرو ببندید. چرا که اساساً این معامله نیاز به کمی چشم پوشی دارد.
4. پروسه تهاتر در صورتی که زیر نظر افراد جرب این حوزه صورت نگیرد، مشکل ساز خواهد بود.

نحوه انجام تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد

در شهر جدید هشتگرد تنوع قابل توجهی از ملک های ارزان قیمت و گران قیمت وجود دارد. بسته به اینکه قیمت خودروی شما چقدر است، می توانید در بین گزینه های موجود بهترین مورد را انتخاب کنید. برای اینکه در انجام این معامله متضرر نشوید، لازم است از دستورالعمل زیر پیروی کنید.

• به طور دقیق مشخصات ملک را ارزیابی کنید

برای اینکه بتوانید به ارزش واقعی ملک دست پیدا کنید، لازم است در وهله اول موقعیت جغرافیایی و محل استقرار آن را بررسی کنید. برای اینکار بهتر است از چند مسیر مختلف به سمت ملک بروید و بررسی کنید محله و منطقه اسقرار ملک در چه وضعیتی قرار دارد. آیا این منطقه فرصتی برای رشد و توسعه دارد و یا روز به روز کم ارزش تر خواهد شد؟

در قدم بعد همسایگی های ملک را مورد ارزیابی قرار دهید. اساساً ملک هایی که دسترسی مناسبی به خط مترو و سایر خطوط حمل و نقل دارند و یا در همساگی مراکز تجاری و یا اداری مهم هستند، قابلیت رشد و توسعه بیشتری دارند. در وهله آخر عمر بنا، میزان بهره بردازی از آن، متراژ و مساحت کلی آن را به طور دقیق از نقشه ملک مطالعه کنید.

بهتر است در بررسی موقعیت ملک به زیبایی های ظاهری آن نیز توجه کنید. به خصوص اگر تصمیم دارید پس از انجام تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد، داخل ملک ساکن شوید. زیبایی ظاهر یک ملک شامل نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی آن و سطح امکانات رفاهی موجود در ملک می شود.

• موارد مشکوک را شناسایی کنید

در معامله تهاتر امکان کلاهبرداری تا حدودی وجود دارد. برای مثال بسیاری برخی افراد ملک های بدون سند و بدون مجوز ساخت را به عنوان کیس مناسب برای تهاتر معرفی می کنند. اگر در مطالعه اسناد و مدارک ملک دقیق نباشید، بدون شکل در دام این افراد می افتید.
همانطور که می دانید ارزش واقعی ملک بدون سند شش دانگ و یا مجوز پایان کار، بسیار کمتر است. متأسفانه این دسته از ملک ها به مرور دچار مشکلات حقوقی و قضای می می شوند و بی ارزش تر نیز می شوند. پس بهتر است برای انجام یک معاوضه سودمند و کم ریسک قید این دسته از ملک های کم ارزش را بزنید.

• از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید.

برای اینکه بتوانید تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد را به یک معامله سودمند و کم ریسک تبدیل کنید، لازم است تا از املاکی های معتبر کمک بگیرید. توصیه می کنیم پروسه تهاتر و قرارداد فی مابین را به ملکیاران بسپارید تا از یک خرید امن و پرسود بهره مند شوید.

سخن پایانی

تهاتر ملک با خودرو در هشتگرد اگر چه چالش برانگیز است، اما مزایای بسیاری در بر دارد. برای افرادی که تصمیم به خرید یک ملک قابل توسعه و سرمایه گذاری در حوزه مسکن دارند، انجام این معامله سودبخش خواهد بود. اما به شرط آنکه در هنگام انتخاب ملک و در طول پروسه معاوضه، از افراد خبره کمک گرفته و دقیق عمل کنند.

مقایسه املاک

مقایسه
جستجو
حدود قیمت از به
سایر ویژگی ها