ویلا در کردان شمالی

0 ملک
ترتیب بر اساس:

موردی یافت نشد.

خرید ویلا در کردان شمالی

خرید ویلا در کردان شمالی که شامل کوهسار، برغان، تالیان، ورده، بانوصحرا، آغشت، هرجاب، خورین، آجین دوجین، و ولیان می شود، جزو بهترین مناطق کردان به حساب می آید. خرید ویلا در این منطقه می تواند یک سرمایه گذاری امن را رقم بزند. ملک یاران را تا انتهای این مطلب دنبال کنید تا با نحوه خرید ویلا در بخش شمالی کردان آشنا شوید.

راهنمای خرید ویلا در کردان شمالی

خرید ویلا در مناطق اطراف تهران، همواره چالش برانگیز بوده است. اما زمانی که کردان و بخش شمالی آن را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید، ناخودآگاه ریسک معامله شما کم می شود. چرا که این بخش ها از اعتبار و محبوبیت کافی برخوردار بوده و بسیار خوش آتیه هستند. در بخش شمالی کردان، روستاهایی به نام تالیان، بانو صحرا، برغان، آغشت، هرجاب، خورین، آجین دوجین، ورده، ولیان و کوهسار وجود دارد.

کوهسار یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین این روستاهاست. در این روستا، سطح بالایی از امکانات رفاهی، گردشگری و توریستی عرضه می شود. سایر روستاهای این منطقه نیز از جذابیت های خاص و منحصر بفردی برخوردارند. تفاوتی ندارد، در هر یک از این روستاها یک ویلای دنج خریداری کنید، از ده ها مزیت برخوردار می شوید. اما بهتر است برای اینکه موفقیت خود را در خرید ویلا در کردان شمالی، تضمین کنید، از دستورالعمل های زیر استفاده کنید.

 1. موقعیت ویلاهای مختلف را به خوبی ارزیابی کنید

اولین شرط موفقیت در سرمایه گذاری در کردان شمالی، ارزیابی دقیق موقعیت ویلاها در روستاهای مختلف است. در وهله اول باید بهترین منطقه کردان شمالی برای خرید ویلا را شناسایی کنید. سپس در تناسب با بودجه خود، چند کیس برای بازدید انتخاب کنید. در بازدید حضوری از ویلا نیز دقت لازم را به خرج دهید تا بتوانید به خوبی نقاط ضعف و قوت ویلا را بشناسید. به طور قطع با دانش و تخصص محدود خود نمی توانید از عهده انجام این کار بر بیایید. پس سراغ یک مشاور امین و با تجربه بروید تا با مهارت خود، شما را از این چالش مهم، عبور دهد.

 1. اسناد ویلا را بررسی کنید

در بخش شمالی کردان، اغلب ویلاها سند دار هستند. اما اگر دقت کرده باشید، هرجا که بازار خرید و فروش ملک داغ باشد، کلاهبرداران نیز به آن بازار ورود می کنند. پس برای اینکه طعمه این دسته از افراد نشوید، اسناد و مدارک ویلا به خصوص سند رسمی و مجوز پایان کار آن را از فروشنده دریافت کنید و از مراجع ذیربط استعلام بگیرید. این کار می تواند ریسک معامله شما را به مراتب کاهش دهد.

 1. از افراد ماهر کمک بگیرید

همانطور که متوجه شدید، در هر قدم از خرید ویلا در کردان شمالی، به یک راهنمای کاربلد نیاز دارید. فردی که بتواند موقعیت ویلا را به خوبی ارزیابی کرده، دانش تحلیل و تجزیه آینده آن را داشته و در بازدید از ویلا نیز دقت نظر کافی را به خرج دهد. این فرد می تواند یک مشاور املاک امین و ماهر باشد که در ابتدایی ترین مراحل خرید ویلا تا زمان امضای قرارداد در دفتر اسناد رسمی، شما را همراهی کند.

 خرید ویلا در کردان شمالی

کردان شمالی که درست در نقطه شمالی روستای کردان واقع شده، شامل چند روستای مهم و شناخته شده است. در این بخش سطح بالایی از امکانات رفاهی ارائه می شود. طوری که به هیچ وجه حس نمی کنید در یک روستای دور افتاده زندگی می کنید. سطح آب های زیرزمینی در بخش شمالی کردان، بالاست. از این رو در زندگی در این منطقه هیچگاه در تأمین آب مصرفی، دچار مشکل نخواهید شد.

علاوه بر این در بخش شمالی کردان به خصوص روستای کوهسار، جاذبه های توریستی متعددی وجود دارد که سالانه هزاران توریست را به این منطقه می کشاند. بانو صحرا از دیگر مناطق پر بازدید و شناخته شده کردان است. در این منطقه نرخ ویلاسازی بسیار بالاست. در حال حاضر صدها ویلای لوکس در بانوصحرا وجود دارد که می تواند گزینه ای مناسب برای خردی و سرمایه گذاری در کردان شمال باشد.

مشخصاً خرید ویلا در کردان شمالی به جهت توریستی بودن آن، از جهات مختلف سودمند تلقی می شود. می توانید با خرید یک ویلای دنج در این منطقه که در 70 کیلومتری استان تهران واقع شده، تعطیلات آخر هفته را نیز در ویلای شخصی خود بگذرانید. کافیست پروسه خرید ویلا را با دفاتر املاک کاربلد طی کنید تا در نهایت بهترین نتیجه را از سرمایه گذاری خود بگیرید.

فروش ویلا در کردان شمالی

خوشبختانه بازار فروش ویلا در بخش شمالی کردان، از وضعیت مطلوبی برخوردار است. این یعنی از هر زمانی که تصمیم به خرید ویلا در کردان شمالی می گیرید، ده ها کیس مناسب سر راه شما قرار می گیرند. می توانید با بازدید دقیق ویلا، بهترین گزینه را در تناسب با بودجه خود خریداری کنید. همچنین هر زمان که خواستید، ویلای خود را با سرعتی باور نکردنی، به فروش برسانید. چرا که در بخش شمالی کردان، تقاضا برای خرید ویلا بسیار بالاست.

قیمت ویلا در کردان شمالی

قیمت خرید ویلا در بخش های شمالی کردان، در روستاهای مختلف، کاملاً متفاوت است. بسته به شرایط روستا، میزان دسترسی آن به شریان های اصلی و خدماتی که ارائه می دهد، قیمت زمین و ملک متفاوت خواهد بود. اما پارامترهای موثر بر قیمت، بسیار متعدد هستند. می توان مهم ترین آن ها را در موارد زیر خلاصه نمود.

 1. موقعیت قرارگیری ویلا در کردان شمالی

همانطور که گفته شد، در بخش شمالی چندین روستای متعدد وجود دارد که برخی از آنان محبوب و شناخته شده و برخی دیگر گمنام هستند. مشخصاً خرید ویلا در بخش های محبوب و توریستی، هزینه خرید ویلا در کردان شمالی را بالا می برد. در حالی که ویلاهای مستقر در مناطق شناخته نشده، ارزان قیمت تر هستند. اگر به سکونت در یک منطقه پر بازدید علاقه دارید و یا تصمیم به اجاره ویلا به توریست های منطقه کردان دارید، می بایست خرید ویلا در کوهسار یا بانو صحرا را در اولویت قرار دهید.

 1. امکانات ویلا و قابلیت های ویژه آن

در برخی ویلاهای خطه شمالی، به خصوص بانو صحرا، تعداد زیادی ویلاهای لوکس با قابلیت های ویژه وجود دارد. ویلاهایی که در ساختمان اصلی به امکاناتی همچون استخر، سونا، جکوزی، آلاچیق، باغ و پارکینگ سرپوشیده مجهز هستند. برخی ویلاهای دیگر نیز تنها از یک ساختمان ساده به همراه یک حیاط خلوت کوچک تشکیل شده اند. پیداست که قیمت این دو دسته از ویلاها، تفاوت بسیاری با یکدیگر دارد.

 1. سطح دسترسی ویلا به جاده های اصلی

هر قدر ویلا سطح دسترسی بیشتری به شریان های اصلی داشته باشد، ارزش بیشتری خواهد داشت. این ویلاها که در جاده های اصلی تهران و البرز قرار دارند، در کوتاه ترین زمان ممکن، شما را به تهران و یا استان البرز می رسانند.

 1. میزان دسترسی ویلا به خدمات رفاهی و شهری

در کردان شمالی نیز مانند سایر بخش های کردان، برخی روستاها از خدمات رفاهی کمتری برخوردارند. برای مثال اینترنت ضعیفی دارند یا در محدوده آن ها بانک، کلینیک و دیگر امکانات شهری وجود ندارد. پیداست که سرمایه گذاری در این مناطق، با هزینه کمتری انجام می شود.

مزایای خرید ویلا در کردان شمالی

با سرمایه گذاری در بخش شمالی کردان، از ده ها مزیت بهره مند می شوید. چرا که اساساً کردان و مناطق اطراف آن، برای تهرانی ها و ساکنین استان البرز، بسیار شناخته شده هستند. همین امر موجب شده تا تحلیلگران، آینده ای درخشان برای کردان و بخش های شمالی آن متصور شوند. در بررسی مزیت های خرید ویلا در کردان شمالی، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •   ساکن یک منطقه توریستی با جاذبه های گردشگری متعدد می شوید.
 •   به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن، حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم، به ویلای شخصی خود دسترسی پیدا می کنید.
 •   به هیچ وجه احساس نمی کنید در یک روستا و منطقه پرت و دور افتاده ساکن شده اید.
 •   تجربه زندگی در یک اقلیم مطبوع، بدون آلودگی صوتی یا آلودگی هوا را به دست می آورید.
 •   با سرمایه اندک خود، یک ویلای لوکس و خوش ساخت خریداری می کنید.
 •   با خرید ویلا در کردان شمالی، در آینده ای نزدیک، ارزش سرمایه خود را دوچندان کرده و به یک سرمایه گذار موفق تبدیل می شوید.
 •   شانس زیادی برای اجاره ویلا به توریست ها خواهید داشت و از این جهت نیز به منفعت های مالی می رسید.
 •   به سایر مناطق توریستی اطراف همچون مرکز کردان، کردان جنوبی، فشند، هشتگرد و … نیز دسترسی پیدا می کنید.
 •   اغلب ویلاهای منطقه شمالی، دارای سندهای شش دانگ هستند. با خرید آن ها صاحب یک ویلای سند دار و معتبر می شوید.

بهترین مشاور املاک در منطقه کردان شمالی

همه ما از اینکه گرفتار کلاهبرداران شویم و سرمایه خود را از دست ندهیم، ترس داریم! راهکارهای زیادی وجود دارد که می توان از طریق آن ها ریسک معامله و در پی آن اضطراب ناشی از خرید ویلا را کاهش دهیم. یکی از این راهکارهای اساسی، مشورت با بهترین مشاور املاک منطقه است. در این صورت دیگر هیچ دغدغه ای از بابت بررسی اسناد ویلا، شناسایی یک موقعیت عالی برای خرید و … نخواهید داشت.

مشاورین املاک زبده از همان ابتدای کار در کنار شما قرار می گیرند و گام به گام مسیر خرید بهترین ویلای کردان شمالی را طی می کنند. آن ها برای عبور از چالش های این مسیر، راهکارهای عملی در اختیار دارند. شما می توانید با انتخاب بهترین مشاورین املاک منطقه کردان، همچون ملک یاران، یک سرمایه گذاری امن، کم ریسک و سودده را تجربه کنید.

برای انتخاب بهترین و با تجربه ترین مشاورین املاک منطقه کردان، می توانید از افرادی که تجربه خرید ویلا در منطقه کردان را داشته اند، کمک بگیرید. همچنین سوابق دفتر املاک را بررسی کرده و از سطح رضایت مشتریان آن مطلع شوید. بومی های منطقه کردان نیز می توانند یک مشاور امین و دلسوز را به شما معرفی کنند.

مراحل خرید ویلا در کردان شمالی

مشابه سایر مدل های سرمایه گذاری، خرید ویلا در خطه شمالی کردان نیز مطابق با یک سری مراحل خاص انجام می شود. تلاش کنید تا در پروسه خرید خود، قدم به قدم، این مراحل را طی کنید تا موفقیت خود را در خرید ویلا در کردان شمالی، تضمین کنید.

 1. بودجه خرید ویلا را با در نظر داشتن قیمت ویلاهای کردان شمالی، تعیین کنید.
 2. در قدم بعد سراغ شناسایی بهترین مشاورین املاک منطقه کردان، مطابق با روش های ذکر شده در این مطلب، بروید.
 3. ویلاهایی که خوش آتیه بوده و تناسب کافی با بودجه شما دارند را شناسایی کنید.
 4. سراغ بازدید ویلاها بروید و با بررسی مشخصات ویلا، ارزش آن را تعیین کنید.
 5. پس از بازدید دقیق از ویلاها، یک مقایسه منطقی میان آن ها انجام دهید تا در نهایت بهترین کیس را انتخاب کنید.
 6. پس از انجام مذاکره بر سر قیمت نهایی، اسناد و مدارک ویلا را جهت استعلام تحویل بگیرید.
 7. قرارداد را در دفتر املاک به امضا رسانده و سند را در دفتر اسناد رسمی به نام خود بزنید.

مزایای خرید ویلا در کردان شمالی از ملک یاران

با انتخاب ملک یاران به عنوان برترین مشاور منطقه کردان، می توانید یک ویلای خوش آتیه، خوش ساخت و خوش قیمت را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری کنید. متخصصین و کارشناسان ملک یاران از مهارت و تجربه کافی در خصوص سرمایه گذاری و خرید ویلا در کردان شمالی، برخوردارند.

آن ها می توانند ضمن شناسایی بهترین ویلاهای منطقه کردان شمالی، کیس هایی که تناسب کافی با بودجه شما دارند را معرفی کنند و شما را تا آخرین مرحله از خرید آن، همراهی کنند. با انتخاب تیم متخصص ملک یاران، یک مشاور امین، دلسوز و با تجربه را در طول کلیه مراحل خرید ویلا، همراه خود خواهید داشت. این یعنی ریسک معامله شما، تقریباً به صفر می رسد.

نحوه خرید ویلا در کردان شمالی

اگرچه پروسه خرید ویلا در مناطق مختلف کردان، تقریباً یکسان است. اما بر حسب شرایط ممکن است روند خرید کمی متفاوت شود. پیشنهاد می کنیم برای اینکه در خرید ویلا و سرمایه گذاری در منطقه کردان، کمترین ریسک را کرده باشید، از یک تیم متخصص و حرفه ای بخواهید تا در کنار شما باشد. این رمز موفقیت بسیاری از سرمایه گذاران منطقه کردان است که در حال حاضر به سودهای کلان رسیده اند. شما نیز این شانس را دارید که با کمک های تیم حرفه ای ملک یاران، در آینده ای نه چندان دور، ارزش سرمایه خود را به چندین برابر برسانید.

مشاوره خرید ویلا در کردان شمالی

همانطور که متوجه شدید، آنچه که سرمایه گذاری در منطقه کردان شمالی را تضمین می کند، شرکت در جلسات مشاوره خرید است. در طول این جلسات شما با نحوه خرید ویلا و همچنین نحوه انتخاب بهترین ویلای کردان، آشنا می شوید. مشخصاً حضور در این جلسات، دانش و مهارت شما را در انتخاب ویلا بالا برده و به شما اعتماد به نفس کافی برای انجام یک سرمایه گذاری موفق را می دهد. پس به هیچ وجه از شرکت در این جلسات، اجتناب نکنید.

نتیجه گیری

خرید ویلا در کردان شمالی، در مناطقی همچون کوهسار، برغان، بانو صحرا و …، یک اقدام هوشمندانه تلقی می شود. این مناطق جزو جذاب ترین و توریستی ترین مناطق کردان هستند و سطح بالایی از امکانات رفاهی را عرضه می کنند. مطابق آنچه که در این مطلب از ملک یاران ذکر شد، خرید ویلا در منطقه کردان، نه تنها ریسک آمیز نیست، بلکه بسیار سودآور است. اما به شرط آنکه تیم متخصص ملک یاران را به عنوان یک مشاور کاربلد، همراه خود داشته باشید.

مقایسه املاک

مقایسه