زمین در تهراندشت

3 املاک
ترتیب بر اساس:

خرید زمین در تهراندشت

خرید زمین در تهراندشت با توجه به همسایگی ارزشمند این منطقه با کردان کرج، هوشمندانه تلقی می شود. با خرید یک زمین مرغوب در این منطقه، می توان یک سرمایه گذاری امن را تجربه نمود. در ادامه این مطلب از ملک یاران با اصول خرید زمین در منطقه تهراندشت آشنا می شوید.

همه چیز درباره تهراندشت کرج

تهراندشت یکی از شناخته شده ترین مناطق اطراف کرج است که درست در همسایگی کردان واقع شده است. اغلب مردم، تهراندشت را با عناوینی همچون کردان جنوبی، نگین سبز کرج، بهشت گمشده و سرزمین چشمه های آب سرد نیز می شناسند.

تهراندشت همسایگی ارزشمندی با مناطق توریستی اطراف کرج دارد. از جمله:

1.از بخش شمالی با کردان، فشند و کوهسار همسایه است.

2.از بخش جنوبی با سرخاب، عباس آباد و آران همسایه است.

3.در بخش شرقی در مجاورت شهرک افشاریه، قوهه و سنقرآباد قرار دارد.

4.در بخش غربی به نجم آباد، هیو و تنکمان منتهی می شود.

این منطقه که در شهرستان ساوجبلاغ در 10 کیلومتری استان البرز واقع شده، یکی از خوش آب و هواترین مناطق استان البرز به شمار می آید. این منطقه را می توان قدیمی ترین منطقه ییلاقی استان البرز نیز معرفی نمود. برای رسیدن به این منطقه کافیست از کرج به سمت قزوین حرکت کنید. با عبور از کرج در سمت راست خود با یک منطقه خوش آب و هوا و بکر روبرو می شوید که تهراندشت نام دارد.

این شهر از میدان آزادی نیز تنها 70 کیلومتر فاصله دارد. زمانی که از تهران به سمت اتوبان تهران کرج حرکت کرده و پس از عبور از کرج به سمت تابلو گلسار می روید، به راحتی به تهراندشت وارد می شوید. دسترسی ساده و کم دردسر به مرکز استان البرز و همچنین کلانشهر تهران، به تهراندشت اعتبار ویژه ای بخشیده است. اغلب افرادی که سودای ساخت یک ویلای دنج در یک منطقه ییلاقی را دارند، خرید زمین از تهراندشت زیبا را ترجیح می دهند. چرا که برخلاف شهرهای شمالی کشور، این منطقه خوش آب و هوا درست در همسایگی آن ها قرار گرفته است.

راهنمای خرید زمین در تهراندشت

از مدت ها پیش مناطق اطراف کردان کرج، مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفتند. چرا که مشابه کردان، این مناطق نیز از آب و هوای بی نظیری برخوردار بودند. علاوه بر این دسترسی مناسب به کلانشهر تهران و استان البرز داشتند. تهران دشت یکی از همین مناطق است که امروزه بسیار محبوب و پرطرفدار گشته است. کمتر کسی است که در بازدید از کردان، سراغ گردش در تهران دشت نرود. همین مسئله موجب شده تا خرید زمین در تهراندشت، با استقبال فراوانی روبرو شود. احتمالاً شما نیز تصمیم به خرید یک زمین مرغوب در تهراندشت گرفته اید. برای اینکه موفقیت خود را در خرید زمین تهراندشت تضمین کنید، از دستورالعمل های زیر استفاده کنید.

1.هدف از خرید  زمین در تهراندشت را تعیین کنید

برای اینکه سرعت خرید زمین را بالا ببرید، باید در ابتدا هدف از خرید را به همراه بودجه مدنظر خود تعیین کنید. انجام این کار کمک می کند تا یک فیلتر قدرتمند بر روی خرید ایجاد شده و گزینه های غیر متناسب به سرعت حذف شوند. معمولاً اغلب افراد با هدف ساخت خانه یا ویلا در تهراندشت زمین خریداری می کنند. برخی دیگر نیز با هدف خرید کشاورزی و زراعت در زمین، اقدام به سرمایه گذاری در تهراندشت می کنند. بسته به اینکه هدف شما از خرید چیست، قیمت خرید زمین متفاوت خواهد بود. پس برای هر نوع هدف بودجه مخصوص به آن را کنار بگذارید.

2.از افراد خبره و ماهر در  حوزه زمین در تهراندشت کمک بگیرید

برای اینکه یک سرمایه گذاری امن و قابل اعتماد را تجربه کنید، حتماً از مشاورین املاک منطقه کمک بگیرید. مشاورینی که تجربه و سابقه کافی در خصوص خرید زمین در تهراندشت را دارند. آن ها می توانند بهترین راهنمایی ها را در هنگام خرید و حتی پس از انجام خرید، ارائه دهند. پس در کمک گرفتن از اهالی خبره اهمال نکنید و آن را در اولویت قرار دهید.

3.مناطق مختلف تهراندشت را بشناسید

بدون شک تا زمانی که با تهراندشت و روستاهای مختلف آن آشنا نباشید، نمی توانید خریدی هوشمندانه را رقم بزنید. مشخصاً شما نمی توانید به تنهایی بافت مناطق متعدد تهراندشت و میزان توسعه آن ها در آینده را بسنجید. اینجاست که یک مشاور املاک حرفه ای همچون ملک یاران به کمک شما می آید. تیم متخصص ما شناخت کافی نسبت به مناطق مختلف تهراندشت را دارند. به همین خاطر است که تا به اینجا همواره کیس های مرغوب که ارزش سرمایه گذاری دارند را به مشتریان خود معرفی کرده ایم.

خرید زمین در تهراندشت

با خرید یک زمین مرغوب و حاصلخیز در تهراندشت، شانس زیادی برای ساخت یک ویلای دنج، خانه حیاط دار و حتی ساخت یک باغ و باغچه دارید. زمین های تهراندشت به واسطه بهره مندی از بارندگی مطلوب، نورگیر مناسب و همچنین خاک با کیفیت، واجد شرایط ساخت ویلا یا زراعت هستند.

سکونت در این منطقه سرسبز، هرآنچه که از یک اقامت دلنشین در یک منطقه زیبا، حاصلخیز و بکر انتظار دارید، برآورده می سازد. پس اگر تصمیم به ساخت یک ویلای لوکس و دنج در یکی از سرسبزترین مناطق اطراف تهران دارید، در انتخاب تهراندشت و روستاهای اطراف آن، تردید نکنید.

فروش زمین در تهراندشت

در تهراندشت، همواره بازار خرید و فروش زمین داغ بوده است. هر زمان که تصمیم بگیرید تا زمین خریداری شده را بفروشید، ده ها مشتری پای معامله با شما می نشینند. پس هیچ نگرانی از بابت سهولت در فروش زمین تهراندشت نداشته باشید. شما می توانید علاوه بر درخواست برای خرید زمین در تهراندشت، از ملک یاران بخواهید تا زمین شما را بفروشد. خدمات ویژه ما در خصوص خرید و فروش زمین در تهراندشت، شما را در هر مرحله از سرمایه گذاری، یاری می دهد.

قیمت زمین در تهراندشت

تهراندشت از جمله مناطقی ست که ده روستا و بخش را در خود جای داده است. سرخاب، سعید آباد، اسماعیل آباد، احمد آباد، عباس آباد کوچک و بزرگ، آران، نمکلان، حاجی آباد، قاسم آباد و قاسم آباد کوچک، رضاآباد، قنبرآباد، قره قباد، حسین آباد، تنکمان و زکی آباد از جمله روستاهای تهراندشت به شمار می آیند.

پس نمی توان انتظار داشت قیمت زمین در این منطقه یک میزان ثابت باشد. باید در نظر داشته باشید که زمین های مستقر در منطقه تهراندشت با در نظر داشتن ده ها آیتم، قیمت گذاری می شوند. این پارامترهای موثر بر تعیین قیمت را می توان در موارد زیر خلاصه نمود.

1.موقعیت قرارگیری زمین در منطقه تهراندشت

با توجه به تعدد روستاهای مستقر در تهراندشت، موقعیت قرارگیری زمین در هر یک از این روستاها، بر قیمت نهایی آن اثر می گذارد. مشخصاً زمین هایی که در مناطق خوب و محبوب این روستا قرار دارند، مانند سرخاب، قیمت بالاتری نسبت به مناطق دور افتاده تهراندشت دارند. همین وسیع بودن بازه قیمت در خرید زمین تهراندشت، دست شما را کاملاً باز می گذارد.

2.میزان دسترسی به خدمات رفاهی و شهری تهراندشت

آیتم موثر دیگر، میزان دسترسی زمین به خدمات رفاهی و شهری است. معمولاً زمین هایی که به منابع آبی دسترسی مناسبی دارند، از قیمت بالاتری برخوردارند. شما می توانید با خرید این دسته از زمین ها، پس از ساخت ویلای شخصی خود، استخر آن را بدون هیچ دردسری پر آب کنید و یا محوطه ویلای خود را آبیاری کنید. در کنار دسترسی مناسب به آب و منابع آبی، داشتن حداقل امکانات رفاهی همچون برق و گاز نیز در قیمت نهایی زمین اثر می گذارد. زمین هایی که در مناطق امن تهراندشت قرار گرفته و دارای نگهبانی هستند، قیمت بالایی دارند اما ارزش خرید نیز دارند. میزان دسترسی به درمانگاه، بانک، رستوران، سوپرمارکت و … نیز در قیمت نهایی زمین تهراندشت اثر می گذارد.

3.کیفیت زمین تهراندشت و همسایگی های آن

مشخصاً زمین هایی که در مناطق ییلاقی، سرسبز و خوش آب و هوای تهراندشت هستند، با قیمت بالاتری عرضه می شوند. شاید عجیب به نظر برسد اما میزان سرسبزی زمین و مشجر بودن منطقه آن نیز در قیمت نهایی اثر می گذارد. امروزه زمین هایی که دارای همسایگی های ارزشمند هستند و در منطقه آن ها ویلاسازی به شکل گسترده تری انجام می شود، ارزشمند شده و قیمت بیشتری پیدا کرده اند.

4.نوع زمین در تهراندشت و وضعیت سند آن

آیتم موثر دیگر نوع زمین تهراندشت است. شاید ندانید اما امروزه بسیاری از زمین های تهراندشت در شهرک های آن مستقر هستند. تعداد زیادی نیز انحصاری بوده و به شکل مستقل خرید و فروش می شوند. مشخصاً زمین های مستقل که دارای انشعابات مستقل هستند، قیمت بالاتر و زمین های شهرکی تهراندشت نیز قیمت کمتری دارند. نوع سند زمین نیز از فاکتورهای موثر بر قیمت به شمار می آید. در تهراندشت سند زمین ها از نوع تک برگ یا قولنامه ای، اصلاحات ارض، هیئتی، شورایی و … است. بدون تردید زمینی که دارای سند تک برگ است ارزش بیشتری داشته و قیمت بالاتری نیز دارد.

خرید زمین در تهراندشت

در طی سال‌های اخیر با افزایش جمعیت مشکلات زیادی در کلان‌شهرها به وجود آمده و ساکنین این مناطق دچار مشکلاتی همچون آلودگی هوا، ترافیک و شلوغی طاقت‌فرسا، ساخت‌وساز زیاد که باعث فقدان فضای سبز شده‌اند، از همه مهم‌تر کمبود منابع آبی معضلی جدی است.

با توجه به این مشکلات که در مناطق شهری زیاد است و در روزهای تعطیل  بیشتر هم می‌شود مردم به فکر خرید زمین و ساخت ویلا در مناطقی افتاده‌اند که دور از شهر باشد و به آرامش برسند.

امروزه در اطراف کلان‌شهرها مناطقی وجود دارند که رشد ساخت‌وساز ویلا زیاد ولی درعین‌حال بسیار سرسبز بوده و محیطی آرامش‌بخش و دور از هیاهوی شهر را برای افراد فراهم کرده است.

یکی از این مناطق تهراندشت کرج است که دارای همة ویژگی‌های خرید زمین جهت ساخت ویلای ایدئال است.

استعلام قیمت زمین در تهراندشت کرج

قیمت زمین در تهراندشت را میتوانید با خیالی راحت از کارشناسان ملکیاران که بصورت تخصصی بروی خرید و فورش ملک در ناحیه تهراندشت کرج نسلط دارند بپرید زمین تهراندشت کرج با توجه به نوع بافت و امتیازات موجود قیمت های مختلفی دارد.قیمت زمین های تهراندشت با توجه به بافت و موقعیت جنوبی و شمالی بودن زمین دارای قیمت های متغییری است لذا باید ابتدا زمین های موجود در تهراندشت را در سایت ملکیاران مشاهده کنید و بعد از مشاهده از کارشناسان ملکی ملکیاران استعلام قیمت فایل های زمین تهراندشت را دریافت کنید

قیمت زمین در تهراندشت کرج

قیمت زمین در کرج، پایتخت استان البرز و یکی از شهرهای پرجمعیت ایران است. با افزایش جمعیت و رشد شهری، قیمت زمین در تهراندشت کرج افزایش یافته است. این امر به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب کرج، نزدیکی به تهران و همچنین آب و هوای معتدل و چشمگیر شهر، افزایش قیمت زمین را تحت تاثیر قرار داده است. همچنین، اقبال مردم به سرمایه گذاری در زمین و ساخت و ساز درمنطقه تهراندشت کرج، باعث افزایش رقابت برای خرید و فروش زمین در تهراندشت شده است.

قیمت زمین در تهراندشت کرج

با این حال، قیمت زمین در تهراندشت کرج به نسبت دیگر مناطق فرق می‌کند. مناطق مختلف شهر، قیمت‌های متفاوتی برای زمین در تهراندشت کرج دارند. به عنوان مثال، مناطق مرکزی و با ساختار شهری بهتر، قیمت بالاتری را برای خرید و قیمت زمین در تهراندشت کرج  دارند، در حالی که مناطق حاشیه‌ای و کمتر توسعه یافته، قیمت‌های کمتری دارند. همچنین، ویژگی‌های زمین مانند مساحت، قابلیت‌های ساخت و ساز، و دسترسی به امکانات شهری نیز بر قیمت زمین در تهراندشت کرج تأثیرگذار است. این امور باعث شده است که بازار زمین در تهراندشت کرج به یکی از پررقابت‌ترین بازارهای املاک در کشور تبدیل شود و افراد برای یافتن زمین مناسب و با قیمت مناسب، با رقابت و چالش مواجه شوند.

در این مقاله به معرفی این منطقه زیبا  و خرید زمین در تهراندشت می‌پردازیم:

تهراندشت بهشت گمشده

تهراندشت یکی از مناطق روبه‌رشد نزدیک کردان است که در سال‌های اخیر به دلیل ویژگی‌های خوبش رضایت سازندگان ویلا را به خود جلب کرده است.

از نظر مسافت، تهراندشت بعد از روستای سهیلی قرار دارد و فاصله تهراندشت تا تهران حدود یک ساعت است و ساکنان تهران با خرید زمین در تهراندشت می‌توانند با طی اندک مسافتی به آنجا بروند.

فاصله تهراندشت تا کرج کمتر از 20 دقیقه بود و رفت‌وآمد در این مسیر بسیار آسان است به همین دلیل روزانه افراد زیادی از این منطقه دیدن می‌کنند.

تهراندشت در استان البرز یکی از مناطقی است که طرف‌داران زیادی دارد و متقاضیان زیادی برای خرید ویلا در این منطقه سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ زیرا این منطقه بسیار سرسبز و دارای درختان کهن‌سال و تنومند است و با وجود ساخت‌وساز و ویلاهای مجلل، تهراندشت سرسبزی دارد.

تهراندشت نیز مانند چهارباغ یکی از مناطق با قدمت تاریخی است که تپه‌ها و درختان بلند آن ثابت می‌کند و به همین دلیل است که این منطقه بسیار محبوب است.

وقتی در کوچه‌پس‌کوچه‌های منطقه تهراندشت قدم می‌زنید و طبیعت بکر این منطقه را می‌بینید، متوجه می‌شوید این سرسبزی نشان از سال‌های دور و دراز دارد.

علت اینکه تهراندشت را بهشت گمشده می‌نامند از نام تهراندشت است که از گذشته تا به امروز به آن می‌گویند، دلیل انتخاب این نام چیست؟

سرسبزی و زیبایی را در همه جای تهران دشت می‌توان دید و احساس کرد. تهران دشتی پر از درختان مثمرثمری که در کمتر جایی در کرج پیدا می‌شود و تا جایی که من می‌دانم هیچ جای پر از نعمت الهی مثل تهراندشت (حداقل در استان البرز) نیست.

تهراندشت منطقه نسبتاً وسیعی است. پر از روستاهای مختلف و اطراف این روستاها پر از سکونتگاه‌های ویلایی است، اما واقعاً کدام مناطق جهت خرید زمین در تهراندشت بهتر از مناطق دیگر است؟ اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم باتوجه‌به امکانات و نظر سرخاب، سعیدآباد و سپس اسماعیل‌آباد به ترتیب بهترین مکان‌های تهراندشت هستند.

چرا تهراندشت را کردان جنوبی می‌نامند؟

تا اینجا گفتیم چرا تهراندشت را باید بهشت گمشده نامید، اما شاید دلیل اصلی معروفیت تهراندشت وجود منطقه کردان در این منطقه باشد.

نام کردان و ویلاهای آن نامی قدیمی است و اکثر ایرانیا حتی استان‌های دور ایران، با نام روستای کردان آشنا هستند. از نظر جغرافیایی کردان و تهراندشت روبروی هم هستند.

یکی شمال بزرگراه و دیگری جنوب بزرگراه. ازآنجاکه تهراندشت مانند کردان پتانسیل خوبی برای ساخت ویلا دارد، ویلاسازی در این منطقه رونق پیدا کرده و به جهت قرارداشتن در جنوب کردان و عبور از رودخانه کردان به کردان جنوبی معروف شد.

آب‌وهوای تهراندشت

در بسیاری از ماه‌های سال، هوای تهراندشت خوب و مطبوع است.  بنابراین این منطقه برای تفریح بسیار مناسب است و به دور از آلودگی هوا است.

در تهراندشت به دلیل فراوانی آب‌های زیرزمینی و سطح آب این منطقه بسیار معروف است به همین دلیل طبیعت آن بسیار خیره‌کننده و چشم‌نواز است.

همچنین به دلیل وجود آب کافی در این منطقه، خرید ویلا استخردار بسیار متداول است و ساخت استخرهای روباز و سرپوشیده در تهراندشت رواج دارد.

اگر به دنبال ویلا با استخر هستید، ما منطقه تهراندشت را پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا در این منطقه می‌توانید انواع ویلاهای استخردار را با امکانات موردنظر پیدا کنید.

بهترین منطقه برای خرید زمین در تهراندشت کجا است؟

همیشه این سؤال رایج است که بهترین منطقه تهراندشت کجاست؟ یا اینکه کجای تهراندشت بهتر از مناطق دیگر است و کجا برای سرمایه‌گذاری و ساخت ویلا مناسب تره؟ از کجا ویلا در تهراندشت بخریم؟ و سؤالاتی ازاین‌دست جواب یکسانی دارند.

تهراندشت از روستاهایی تشکیل شده است که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

تهراندشت به‌طورکلی منطقه‌ای زیبا و سرسبز است. خرید باغ یا ویلا در هر نقطه از تهراندشت سرمایه‌گذاری مطمئنی محسوب می‌شود.

وقتی وارد تهراندشت می‌شوید اولین مناطقی که با آن مواجه می‌شوید سرخاب، سعیدآباد و اسماعیل‌آباد هستند. از نظر استحکام موقعیت، سرسبزی، آب، رونق خریدوفروش، تعداد ویلاها و شهرک‌های ویلایی و کیفیت، این سه منطقه سرخاب، سعید آباد و اسماعیل‌آباد سروگردن بالاتر از بقیه مناطق هستند.

اکنون مناطق میانی در تهراندشت است. از جمله این مناطق می‌توان به آران، احمدآباد، قاسم‌آباد، نمکلان و… اشاره کرد.

سه منطقه اصلی تهراندشت: سرخاب، سعید آباد و اسماعیل‌آباد است که سرخاب در وسط قرار دارد و رودخانه فصلی کردان از آن می‌گذرد. کارینا تهراندشت که بهترین شهرک ویلایی این منطقه (سرخاب) است.

در مناطق ذکر شده آب فراوانی وجود دارد و البته ویلاهای زیادی در آنها ساخته شده است و قیمت زمین کمی بالاتر از سایر مناطق است.

بعد از مناطق فوق، مناطقی مانند نمکلان، احمدآباد، حاجی‌آباد، قاسم‌آباد و آران قرار دارنددر زیر مناطق بالا قرار دارند و به لحاظ قیمتی ارزان‌تر از مناطق دیگر تهراندشت است.

در نهایت مناطقی مثل رضاآباد و زکی‌آباد که نسبت به سایر مناطق تهران دشت سطح پایین‌تری دارند.

با همه این تفاسیر و نقشه‌ها و مواردی که مشخص است می‌توان گفت سرخاب بهترین منطقه است. این منطقه از تهراندشت هم از نظر موقعیت جغرافیایی و هم از نظر آب‌وهوا و وجود آب و همچنین امکانات بهتری دارد.

مزایای خرید زمین در تهراندشت

 • آب‌وهوای بکر
 • طبیعت زیبا
 • قیمت مناسب برای زمین و ویلا
 • سهولت حمل‌ونقل
 • نزدیکی به پایتخت
 • وجود انشعابات آب و برق و گاز
 • امنیت مالکیت

این منطقه دارای باغ‌ها و مزارع کشاورزی زیادی است. به دلیل وجود آب در این منطقه، کشاورزی و باغداری از رونق زیادی برخوردار است. انواع درختان هلو، شلیل، گردو، زردآلو، گیلاس و گیلاس در این منطقه میوه می‌دهند. آنها همه ساله اکثر میوه‌های تهران و کرج را تأمین می‌کنند.

حاصلخیزی و آب باعث رونق این منطقه به‌خصوص باغ ویلاهای ساخته شده در این منطقه شده است. سرسبزی این منطقه در تمام مناطق اطراف تهران زبانزد است.

چرا خرید زمین در تهراندشت پرطرف‌دار است؟

خارج از قدمت تاریخی و طبیعت بکر و زیبای تهراندشت، اگر شما قصد خرید زمین، باغ و یا ویلا در منطقه تهراندشت را دارید، باید بدانید که انتخاب درستی کرده اید، زیرا باغ‌های زیادی در این منطقه وجود دارد که در حال تبدیل‌شدن به شهرک‌های ویلایی هستند. شهرهایی که ساکنان آن بیشتر اهل تهران و کرجی هستند و برای گذراندن تعطیلات آخر هفته و فرار از هیاهوی زندگی شهری و زندگی روزمره آن به طبیعت زیبا و سرسبز این منطقه پناه می‌برند.

برخی از دلایل محبوبیت زمین‌های تهراندشت را در ادامه با هم بررسی می‌کنیم:

سطح آب خوب در منطقه:

آب برای یک منطقه ویلایی و شهرک‌های ویلایی یک امر بسیار مهم است. زیرا با آب مناسب می‌توان فضای سبز خوبی داشت و از طرفی می‌توان از فعالیت‌های آبی از جمله استخر در این منطقه استفاده کرد. زیرا از نظر تأمین آب استخر در منطقه تهراندشت و بخصوص سرخاب مشکلی وجود ندارد.

خاک حاصلخیز:

وقتی آب باشد آبادی هم است. خاک منطقه سرخاب به دلیل دسترسی مداوم به آب بسیار خوب و حاصلخیز است. ازاین‌رو می‌توان انتظار داشت که فضای سبز زیبا و منحصربه‌فردی برای ویلای شما ایجاد شود. سرسبزی منطقه تهراندشت و به‌ویژه سرخاب، درختان سر به فلک کشیده و باغات میوه بارور نشان از حاصلخیزی خاک این منطقه دارد.

استفاده از آفتاب مناسب:

اگر هدف شما از داشتن ویلا لذت‌بردن از ورزش‌های آبی، یعنی استخر است، باید منطقه‌ای را برای خرید ویلا انتخاب کنید که دسترسی خوبی به آفتاب داشته باشد. در منطقه تهراندشت حداقل 5 ماه از سال می‌توانید از نور طبیعی خورشید برای استخر روباز استفاده کنید. در مناطقی مانند دماوند باتوجه به سردی هوا در اکثر ماه‌های سال و کوهستانی بودن منطقه، استفاده از آفتاب و استخر روباز تنها به مدت دو یا سه ماه امکان‌پذیر خواهد بود.

دسترسی آسان:

اگر قصد خرید ویلا را دارید، باید ویلا بخرید که با رانندگی حداکثر یک یا دوساعته به آن دسترسی داشته باشید. اگر ویلای شما در منطقه‌ای در شمال است، فقط برای تعطیلات می‌توانید از آن دیدن کنید. اگر قرار است برای رسیدن به ویلا مدام در ترافیک جاده چالوس گیر کنید، قطعاً رفتن به ویلا برای تعطیلات منطقی نخواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد ما این است که تهراندشت را به‌عنوان یکی از مناطق نزدیک و در دسترس تهران به‌عنوان یک گزینه مناسب، حفظ کنید.

خرید زمین در تهراندشت کرج چگونه است؟

منطقه تهراندشت از نظر جغرافیایی و توپوگرافی شرایط بسیار ویژه‌ای دارد. این منطقه در پایین رشته‌کوه البرز قرار دارد. قرارگرفتن این منطقه در پایین کوه البرز باعث آب زیرزمینی زیادی در این منطقه شده است. از طرفی تهراندشت مانند یک دره است. قسمت‌های پایین دره که شامل مناطقی مانند سرخاب می‌شود شرایط بسیار خاصی دارد. این مناطق دسترسی بسیار خوبی به آب‌های زیرزمینی دارند. یعنی با حفر چندمتری چاه به منبع بی‌پایان آب می‌رسیم. متراژ رسیدن به آب در مناطق مختلف تهراندشت متفاوت است؛ مثلاً در منطقه سرخاب که در پایین‌ترین نقطه تهراندشت واقع شده است، عمق رسیدن به آب کمتر از 9 متر است.

این بدان معناست که آب فراوان از دیرباز عامل سرسبزی و پر از باغات میوه بوده است. باغ‌های تهراندشت به‌ویژه در منطقه سرخاب و میوه‌های گوناگون و مرغوب آن از گذشته موردتوجه بوده است. به همین دلایل سرخاب را نگین ساوجبلاغ لقب داده‌اند.

امروزه باتوجه‌به امکانات عالی این منطقه از کرج، خرید زمین در تهراندشت این منطقه رشد زیادی داشته و افراد زیادی برای سرمایه‌گذاری یا استفاده از سرمایه خود به این منطقه رفته‌اند. اما سؤال اینجاست که چگونه می‌توان ویلا و زمین در تهراندشت کرج خرید تا به نتیجه مطلوب رسید؟

برای خرید ویلا و زمین در منطقه بکر و خوش‌آب‌وهوا تهراندشت کرج می‌توانید از مشاوران باتجربه کمک بگیرید؛ زیرا مشاوران متخصص شما را در این زمینه راهنمایی و پشتیبانی کرده و بهترین مشاوره را به شما خواهند داد.

باتوجه‌به و ویژگی‌های عالی این منطقه، به افراد توصیه می‌شود ملک ایدئال خود را از طریق بهترین مشاوران املاک خریداری کنند تا شاهد بهترین‌ها باشند و با کمترین ضرر بیشترین سود را به دست آورند.

قیمت خرید زمین در تهراندشت

از نظر اقتصادی منطقه تهراندشت به‌سرعت درحال‌رشد است. قیمت زمین در این منطقه نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است، اما همچنان می‌توان تهراندشت و سرخاب را مناطق قابل‌دسترسی برای خرید ویلا و زمین دانست. علاوه بر این، باتوجه‌به روند صعودی قیمت ملک در این منطقه، می‌توانید از منظر سرمایه‌گذاری نیز به املاک این منطقه نگاه کنید. زیرا این مناطق سود خوبی برای صاحبان خود به همراه دارد.

تهراندشت یکی از بهترین مناطق برای خرید زمین است، باتوجه‌به امکاناتی که دارد، قیمت زمین تهراندشت بسیار مناسب است، نه بالا و نه کم، قیمت‌ها کاملاً منصفانه است.

در منطقه انواع زمین با مشخصات مختلف از جمله متراژ، سند، تفکیک شده، پروانه ساخت و… وجود دارد که قیمت زمین تهراندشت کرج باتوجه‌به این ویژگی‌ها تعیین می‌شود.

تهراندشت نیز مانند مناطق شمالی کشور بسیار سرسبز و دارای آب‌وهوای مطبوع است و در سال‌های آینده شاهد آن خواهیم بود که تهراندشت به‌عنوان یکی از بهترین مناطق ایران حتی بهتر از مناطق شمالی معرفی خواهد شد و این به دلیل امکانات خوب این منطقه است.

مزایای خرید زمین در تهراندشت

خرید زمین در منطقه سرسبز و مشجر تهراندشت، مزایای بسیاری در بر دارد. در معرفی این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود.

·       یک سرمایه گذاری امن را در تهراندشت تجربه می کنید

مهم ترین مزیتی که خرید یک باب زمین در منطقه تهراندشت دارد، امنیت سرمایه است. در این منطقه نرخ خرید و فروش مسکن همواره رو به رشد بوده است. این یعنی زمین تهراندشت هیچگاه ارزان نمی شود. با سرمایه گذاری در این منطقه نه تنها متضرر نمی شوید، بلکه با سرعتی چند برابر تهران یا سایر شهرستان ها، شاهد افزایش ارزش سرمایه خود خواهید بود.

·       به زیباترین مناطق توریستی اطراف کرج دسترسی پیدا می کنید

تهراندشت درست در همسایگی کردان، یکی از زیباترین مناطق توریستی اطراف تهران قرار دارد. می توانید با خرید یک زمین مرغوب در تهراندشت از سایر اماکن تفریحی این منطقه نیز دیدن کنید.

·       در یک اقامتگاه امن، ییلاقی و سرسبز ساکن می شوید

در صورتی که زمین تهراندشت را به یک ویلای لوکس و لاکچری تبدیل کنید، تعطیلات آخر هفته را در یک منطقه ییلاقی و سرسبز به سر خواهید بود. از آنجایی که سرعت ویلاسازی در این منطقه بسیار بالاست، هیچ نگرانی از بابت امنیت منطقه به وجود نمی آید.

·       دسترسی مناسبی به مرکز شهر تهران یا البرز دارید

با خرید زمین در تهراندشت، می توانید به شکل مستمر به زمین خود سر بزنید. این در حالیست که با سرمایه گذاری در مناطق شمالی کشور، از این موهبت بزرگ بی بهره خواهید ماند. همانطور که پیش از این نیز گفته شد، تهراندشت در 65 کیلومتری مرکز استان تهران قرار گرفته است. این یعنی تنها پس از یکساعت رانندگی، به زمین خود در تهراندشت می رسید. این مزیت بزرگ زمانی که تصمیم به ساخت و ساز در زمین خود می گیرید، بسیار پررنگ جلوه می کند.

·       بیشترین بهره را از منابع آبی می برید

در منطقه کردان، تهراندشت و سرخاب، دسترسی به منابع آبی، بسیار مطلوب است. اما در این بین تهراندشت بیشترین میزان دسترسی را به چاه های عمیق دارد. طبیعت زیبای تهراندشت به جهت بالا بودن سطح آب در آن شکل گرفته است. همانطور که می دانید در ساخت و ساز و تبدیل زمین تهراندشت به ویلا، آب نقشی مهم و حیاتی دارد. بر همین اساس ملک یاران توصیه می کند در هنگام خرید زمین در تهراندشت، به مناسب بودن دسترسی زمین به چاه های عمیق و دائمی، توجه ویژه ای داشته باشید.

بهترین مشاور املاک در منطقه تهراندشت

خرید زمین در منطقه تهراندشت بسیار رقابتی است. صد ها سرمایه گذار برای خرید یک زمین مرغوب و با کیفیت در این منطقه، به رقابت می پردازند. برای اینکه در این رقابت تنگاتنگ موفق ظاهر شوید، باید مسیر خرید زمین را با بهترین مشاور املاک منطقه طی کنید. در این صورت نه تنها نگرانی از بابت به دام افتادن در تور افراد سودجو نخواهید داشت، بلکه یک سرمایه گذاری امن را نیز تجربه می کنید. بهترین مشاورین املاک منطقه تهراندشت، همچون ملک یاران، کیس های متعددی را به شما معرفی می کنند که می توانید بر اساس بودجه خود، بهترین آن را انتخاب کنید.

مراحل خرید زمین در تهراندشت

خرید زمین در منطقه ییلاقی تهراندشت، زمانی که از یک استراتژی همیشه موفق استفاده کنید، کم ریسک خواهد بود.

1.بازدید از زمین تهراندشت به شکل دقیق و ریزبینانه

اگر در بازدید از زمین تهراندشت دقیق و تخصصی عمل کنید، نیمی از مسیر را طی کرده اید. چرا که اصلی ترین مشکلات و ایرادات یک زمین در زمان بازدید از آن برملا می شود. مشخصاً شما نمی توانید با دانش و تجربه محدود خود عیب و ایرادات زمین را کشف کنید. پس در همراهی با یک کارشناس حرفه ای به بازدید زمین بروید تا پیش از خرید ایرادات موجود را پیدا کنید.

2.آنالیز امکانات زمین و مشخصات اصلی آن

بسته به اینکه هدف شما از خرید زمین در تهراندشت چیست، مشخصاتی که در اولویت خرید قرار دارند، تغییر می کند. برای مثال اگر تصمیم داشته باشید یک زمین کشاورزی خریداری کنید، باید دسترسی زمین به منابع آبی را در اولویت قرار دهید. اما اگر تصمیم به ساخت ویلا در زمین تهراندشت دارید، باید امنیت منطقه را به خوبی ارزیابی کنید. پیشنهاد می کنیم در طول بازدید و آنالیز مشخصات زمین، یک لیست تهیه کنید و اولویت های خود را تعیین کنید.

3.بررسی بافت منطقه و سطح امکانات آن

در قدم بعد باید بافت منطقه را ارزیابی کنید تا امکان توسعه آن را بسنجید. مشخصاً خرید زمین هایی که در آینده ای نه چندان دور پیشرفت شایانی را تجربه می کنند، هوشمندانه تر است. پس تلاش کنید تا بافت زمین را به طور دقیق ارزیابی کنید و سطح دسترسی آن به خدمات شهری را بسنجید.

4.بررسی اسناد و مدارک زمین تهراندشت

در مرحله بعد لازم است تا اسناد زمین را به شکل دقیق بررسی کرده و استعلام آن را از مراجع رسمی بگیرید. به خاطر داشته باشید عدم توجه به اسناد و مدارک زمین، در نهایت شما را متضرر خواهد کرد. خرید زمین هایی که فاقد سند رسمی هستند یا مشکلات قانونی دارند، ابداً توصیه نمی شود!

مزایای خرید زمین در تهراندشت از ملک یاران

تا پیش از این به مزایای خرید زمین در منطقه تهراندشت پرداختیم. با خرید زمین تحت نظر کارشناسان ملک یاران، از مزایای بیشتری برخوردار می شوید. از جمله:

1.بهترین زمین تهراندشت را با بهترین قیمت خریداری می کنید.

2.به تنوع قابل توجهی از کیس های قابل خرید در مناطق مختلف تهراندشت دسترسی پیدا می کنید.

3.سریع، آسان و بدون دردسر یک زمین مرغوب و با کیفیت خرید می کنید.

4.در کلیه مراحل انتخاب و خرید، یک مشاور امین را در کنار خود خواهید داشت.

5.بدون هیچ دغدغه ای یک زمین سند دار خریداری می کنید.

6.می توانید به راحتی مشخصات خاک زمین را به شکل تخصصی و دقیق ارزیابی کنید.

7.از امن ترین منطقه تهراندشت یک زمین خریداری کرده و آن را به ویلای شخصی خود تبدیل می کنید.

نحوه خرید زمین در تهراندشت

خرید زمین در منطقه ییلاقی تهراندشت، بدون مشورت با اهالی فن، کار ساده ای نخواهد بود. متأسفانه تعداد سودجویان و کلاهبردارانی که در بازار خرید و فروش این منطقه نفوذ کرده اند، روزانه بیشتر از قبل می شوید. به همین خاطر است که همواره پیشنهاد می کنیم در خرید زمین در کلیه مناطق تهراندشت، از یک مشاور امین و کاربلد کمک بگیرید.

مناطق معروف تهراندشت برای خرید زمین

در منطقه تهراندشت، برخی خیابان ها از شهرت و محبوبیت بیشتری برخوردار گشته اند. خرید زمین در این قبیل خیابان ها مزیت بیشتری داشته و در عین حال سرمایه بیشتری را نیز می طلبد.

 •   خیابان تهران: این خیابان که اصلی ترین خیابان تهراندشت به حساب می آید، جزو اراضی روستای سعیدآباد به حساب می آید. با خرید زمین در این خیابان دسترسی مناسبی به کلیه روستاهای منطقه و خدمات شهری تهراندشت خواهید داشت.
 •   خیابان چناران: چناران خیابانی واقع در روستای اسماعیل آباد تهراندشت است که در چپ و راست آن تعداد زیادی درخت چنار وجود دارد. در این بخش لوکس ترین ویلاهای تهراندشت قرار گرفته اند. با خرید زمین و ساخت یک ویلا در آن، اقامتی لوکسی را در تهراندشت تجربه می کنید.
 •   خیابان معلم: این خیابان معروف نیز در روستای سعید آباد واقع شده و جزو خیابان های قدیمی و اصیل منطقه به حساب می آید. در این خیابان سطح بالایی از امکانات رفاهی، بهداشتی و خدماتی عرضه می شود.
 •   خیابان ارکیده: این خیابان یکی از مشهورترین خیابان های تهراندشت است که در روستای سرخاب واقع شده است. رودخانه فصلی کردان از این خیابان عبور می کند. مشخصاً خرید زمین در خیابان ارکیده، شما را از جهات مختلف، نافع می سازد.
 •   خیابان شیرازی: در منطقه تهراندشت، خیابان شیرازی با طبیعت بکر و سرسبز خود شناخته می شود. از این خیابان که در روستای آران واقع شده، رودخانه کردان عبور می کند. خرید زمین در خیابان شیرازی تهراندشت نیز یک گزینه هوشمندانه برای سرمایه گذاری در منطقه تهراندشت به شمار می آید.

مشاوره خرید زمین در تهراندشت

برای اینکه با خیالی آسوده یکی از بهترین زمین های تهراندشت را که در بهترین منطقه آن واقع شده، خریداری کنید، از مشاوره خرید ملک یاران استفاده کنید. ما دانش گسترده ای درباره مناطق مختلف تهراندشت داریم. بر همین اساس می توانیم بهترین کیس ها را برای یک سرمایه گذاری ارزشمند، معرفی کنیم. می توانید با اعتماد به تیم متخصص ملک یاران، تجربه ای متفاوت از خرید زمین در یک موقعیت عالی و ممتاز، به دست آورید.

نتیجه گیری

خرید زمین در تهراندشت تنها زمانی مناسب و هوشمندانه است که تحت نظر یک کارشناس متخصص و کاربلد انجام شود. در منطقه محبوب و شناخته شده تهراندشت کیس های زیادی برای خرید زمین وجود دارد. اما متاسفانه این بازار نیز از اهداف سودجویانه متقلبین در امان نمانده است. پس برای انجام یک سرمایه گذاری امن، تیم متخصص ملک یاران را در کنار خود داشته باشید.

جهت آشنایی بیشتر شما با منطقه تهراندشت و انجام بهترین انتخاب در هنگام خرید زمین در تهراندشت بود و همیشه در انتخاب زمین جهت ویلاسازی این نکته‌ها را در نظر داشته باشید، اما در نهایت این شما هستید که تصمیم به خرید زمین خواهید گرفت.

گروه مشاوران و مهندسین متخصصی در مناطق سرخاب و تهراندشت فعالیت می‌کند. اگر قصد خرید ویلا، باغ، زمین یا باغ با هر متراژی در این منطقه دارید، می‌توانید با آنها تماس بگیرید. به شما پیشنهاد می‌کنیم سفری کوتاه به منطقه تهراندشت داشته باشید و با زیبایی این منطقه خوش آب و هوا که در مجاورت  تهران قرار دارد، آشنا شوید.

مقایسه املاک

مقایسه