خرید باغچه ارزان اطراف تهران

خرید باغچه ارزان اطراف تهران

خرید باغچه ارزان اطراف تهران می تواند یک ایده هوشمندانه برای سرمایه گذاری در حوزه ملک به حساب بیاید. با داشتن یک باغچه هر چند کوچک در اطراف تهران، می توانید علاوه بر انجام یک سرمایه گذاری موفق، تعطیلات متفاوتی را در همراهی با خانواده تجربه کنید. ملک یاران را تا انتها دنبال کنید تا با نحوه خرید یک باغچه ارزان قیمت در حومه تهران، آشنا شوید.

راهنمای خرید باغچه در اطراف تهران

خرید باغ، باغچه، ویلا و یا حتی خانه در اطراف تهران، نیاز به دانش و آگاهی لازم در این باره دارد. برای اینکه بتوانید در خرید باغچه موفق عمل کرده و بهترین گزینه ها را از آن خود کنید، باید اطلاعات خود را در خصوص نحوه خرید باغچه ارزان اطراف تهران بالا ببرید. ملک یاران توصیه می کند مطابق مراحل زیر، این شکل از سرمایه گذاری را دنبال کنید.

1.دنبال بهترین منطقه برای خرید باغچه باشید

با کمی دقت می توان متوجه شد که سرمایه گذاران بسیاری شانس خود را در خرید باغچه در اطراف تهران امتحان کرده اند. برخی از آنان از این اقدام هوشمندانه سودهای خوبی به جیب زده و برخی متضرر شده اند! دلیل آن هم عدم دقت در بررسی مشخصات مناطق اطراف تهران است. اگر شهرها و روستاهای اطراف تهران را به خوبی نشناسید، شانس شما در خرید باغچه در بهترین موقعیت، کاهش پیدا می کند. پس اولین قدم از خرید خود را به مطالعه مشخصات روستاهای اطراف تهران اختصاص دهید.

2.در خرید خود سرسری و عجولانه برخورد نکنید

بسیار حائز اهمیت است که در خرید باغچه در اطراف تهران، عجله نکنید. این کار می تواند آینده سرمایه گذاری شما را به خطر بیندازید. هر قدر هم پروسه خرید باغچه طول بکشد، باز هم به خرج دادن صبر و حوصله زیاد برای خرید بهترین باغچه اطراف تهران، ارزشش را خواهد داشت.

3.کیفیت باغچه و مشخصات منطقه آن را به خوبی بسنجید

در قدم بعد، پس از این که با صبر و حوصله بالا روستاهای اطراف تهران را به خوبی شناختید، یک منطقه مناسب را برای خرید باغچه انتخاب کنید. منطقه را با در نظر داشتن میزان بارندگی در منطقه و میزان مرغوبیت خاک آن انتخاب کنید. سپس سراغ بازدید از باغچه های منطقه بروید و بهترین گزینه را در تناسب با بودجه خود انتخاب کنید. در ادامه شما را با مشخصات بهترین باغچه های اطراف تهران آشنا می کنیم. می توانید با در نظر داشتن این مشخصات، یک باغچه حاصلخیز، ییلاقی و خوش آب و هوا را خریداری کنید.

4.میزان دسترسی باغچه به امکانات شهری و جاده های اصلی را ارزیابی کنید

در انتخاب و خرید باغچه، می بایست به میزان دسترسی آن به خدمات شهری توجه کنید. به خصوص اگر تصمیم داشته باشید تعطیلات آخر هفته را در باغچه کوچک خود بگذرانید. در صورتی که باغ شما دسترسی مناسبی به بانک، کلینیک و همچنین جاده های اصلی داشته باشد، گزینه مناسبی برای خرید خواهد بود. در ین صورت می توانید بدون هیچ دردسری، وارد جاده شده و خیلی سریع به باغچه خود برسید.

5.از یک دفتر مشاور املاک حرفه ای برای خرید باغچه ارزان اطراف تهران کمک بگیرید

در آخر توصیه می کنیم برای تضمین موفقیت خود در خرید یک باغچه با کیفیت و ارزان قیمت، از دفاتر املاک با تجربه کمک بگیرید. ما در ملک یاران در خصوص خرید و فروش انواع باغچه در منطقه کردان شمالی و جنوبی فعالیت می کنیم. می توانید با انتخاب تیم متخصص ملک یاران، مسیر خرید یک باغچه مرغوب را در کوتاه ترین زمان ممکن، طی کنید.

در کدام منطقه باغچه بخریم؟

سوال خوبیست. اغلب افرادی که تصمیم به خرید باغچه در اطراف تهران می گیرند، با چالش انتخاب منطقه، روبرو می شوند. اما جای نگرانی نیست. ملک یاران شما را با بهترین مناطق اطراف تهران برای خرید باغچه، آشنا می کند.

1.منطقه کردان برای خرید باغچه در اطراف تهران

کردان یکی از بهترین مناطق اطراف تهران برای سرمایه گذاری در حوزه ملک است. با خرید باغچه در کردان می توانید یک سرمایه گذاری امن را رقم بزنید. کردان که خود به تنهایی به بخش شمالی و جنوبی تقسیم یم شود، مجموعه ای از روستاهای خوش آب و هوا را شامل می شود. می توانید با خرید باغچه یا ویلا در تهران دشت که در قسمت جنوبی کردان واقع شده، یکی از بهترین باغچه های اطراف تهران را از آن خود کنید. این منطقه دارای باغستان های حاصلخیز متعددی ست که نشان می دهد خاک تهران دشت از حاصلخیزی کافی برخوردار است.

علاوه بر این در کردان و مناطقی همچون تهران دشت، سطح بارندگی بسیار بالاست. به طور حتم هر آنچه که در باغچه خود بکارید، به یک محصول با کیفیت یا درخت تنومند تبدیل خواهد شد. اگر در فکر خرید باغچه ارزان اطراف تهران هستید، در انتخاب کردان و روستاهای ییلاقی آن، تردید نکنید. می توانید از ملک یاران بخواهید تا بهترین و ارزان قیمت ترین باغچه این منطقه را به شما معرفی کند.

2.منطقه کوهسار برای خرید بهترین باغچه در اطراف تهران

کوهسار یکی از جذاب ترین و خاص ترین روستاهای اطراف کردان است که در بخش شمالی آن واقع شده است. رودخانه کردان که از بخش شمالی آن به سمت جنوب غربی روان شده، از روستای کوهسار عبور می کند. همین مسئله موجب شده تا این روستا از اقلی مناسبی برای رشد و نموی گیاهان برخوردار باشد. اگر تصمیم دارید تا باغچه کوچک خود را به یک باغ سرسبز تبدیل کنید، کوهسار بهترین گزینه برای خرید خواهد بود.

3.روستای فشند برای خرید باغچه ارزان در اطراف تهران

فشند از دیگر روستاهای توریستی در اطراف تهران است که موقعیتی عالی برای خرید باغچه دارد. با سرمایه گذاری در این منطقه هیچگاه متضرر نخواهید شد. چرا که فشند تمام انچه که از یک منطقه حاصلخیز، ییلاقی، خوش آب و هوا و مرفه انتظار دارید، برآورده می سازد. می توانید برای خرید باغچه در منطقه فشند، از گروه متخصص ملک یاران کمک بگیرید. دانش و تجربه بالای ما می تواند به شما در خرید بهترین و با کیفیت ترین باغچه در فشند، یاری دهد.

4.منطقه هشتگرد برای خرید باغچه خوب در اطراف تهران

هشتگرد نیز برای خرید باغچه گزینه مناسبی است. این شهر علاوه بر داشتن آب و هوایی خوب و معتدل، دارای سطح دسترسی های بالا به تهران و کرج است. اگر تصمیم دارید تا در باغچه خود اقامتی خوش را تجربه کنید، سراغ خرید زمین یا باغچه در منطقه هشتگرد بروید.

خرید باغچه ارزان اطراف تهران
خرید باغچه ارزان اطراف تهران

مزایای خرید باغچه در اطراف تهران

سرمایه گذاری در باغچه های اطراف تهران، مزایای بسیاری در بر دارد. مهم تر از همه اینکه به شما شانس اقامت در یک منطقه ییلاقی با آب و هوایی معتدل و ییلاقی را می دهد. اما این تنها مزیت خرید باغچه در حومه تهران نیست. سایر مزایا را می توان در موارد زیر معرفی نمود.

  •   به جهت کم بودن فاصله، می توانید در تعطیلات آخر هفته به باغچه خود بروید و در طول هفته نیز به آن سرکشی کنید.
  •   با خرید باغچه در روستاهای اطراف تهران، به هیچ وجه احساس زندگی در یک منطقه روستایی پرت و دور افتاده را نخواهید داشت. این مناطق از امکانات رفاهی متعددی برخوردارند.
  •   روستاهای اطراف تهران عمدتاً دارای آب و هوایی معتدل و خاکی حاصلخیز هستند که به شما امکان زراعت و کشاورزی را نیز می دهند.
  •   اغلب زمین های اطراف تهران، دارای سند رسمی و شش دانگ هستند. اگر با یک مشاور متخصص به خرید باغچه ارزان اطراف تهران بروید، می توانید یک زمین سند دار خریداری کنید.
  •   قیمت زمین های اطراف تهران در مقایسه با زمین های شمال کشور، مقرون به صرفه است.
  •   مناطق اطراف تهران در آینده ای نزدیک رشد و توسعه قابل توجهی را تجربه می کنند. این یعنی با سرمایه گذاری در این مناطق، در کوتاه مدت نیز ارزش سرمایه شما، چند برابر خواهد شد.

مشخصات بهترین باغچه در اطراف تهران

برای اینکه بتوانید در خرید باغچه، بهترین گزینه را انتخاب کنید، لازم است تا پیش از شروع پروسه خرید، با مشخصات بهترین باغچه های اطراف تهران آشنا شوید. در یک نگاه کلی می توان یک باغچه خوب و مرغوب را با مشخصاتی همچون موارد زیر معرفی نمود:

1.در یک منطقه با سطح بارندگی بالا مستقر هستند

باغچه هایی که در مناطق ییلاقی با سطح بارندگی بالا مستقر هستند، در لیست بهترین باغچه های اطراف تهران قرار دارند. این باغچه ها معمولاً در حوالی یک رودخانه روان قرار گرفته و به سطح بالایی از آب دسترسی دارند.

2.خاک آن ها حاصلخیز است

به راحتی در بازدید از زمین های اطراف باغچه می توان متوجه میزان حاصلخیزی خاک منطقه شد. باغچه های خوب و با کیفیت دارای خاک حاصلخیز با قابلیت رشد انواع گیاهان یک ساله یا چند ساله هستند. این باغچه ها می توانند در کوتاه مدت به یک باغ سرسبز با محصولات فراوان تبدیل شوند.

3.از نورگیری مناسبی برخوردارند

باغچه های خوب و با کیفیت، در مدت روز به اندازه کافی نور خورشید را جذب می کنند. هیچ صخره با کوهی مانع از تابش نور به آن ها نمی شود. همچنین این دسته از باغچه ها در دره های عمیق قرار نگرفته و به خوبی از نور روز بهره مند می شوند.

4.دسترسی مناسبی به خدمات شهری دارند

بهترین باغچه های اطراف تهران، در مسیر جاده های اصلی قرار گرفته و دسترسی مناسبی به خدمات شهری دارند. به همین خاطر است که مالکین آن ها در زمان سکونت در باغچه، احساس زندگی در یک منطقه دور افتاده را ندارند.

5.دارای سند رسمی و شش دانگ هستند

بهترین باغچه ها قابلیت ساخت یک ویلا یا خانه باغ کوچک را دارند. مشخصاً خرید این دسته از باغچه ها کمک می کند تا افراد به راحتی ویلای نقلی خود را در باغچه بسازند و بدین شک یک باغ ویلا کوچک تدارک ببینند. بهتر است در خرید باغچه ارزان اطراف تهران، به وجود این قابلیت ویژه، توجه کافی داشته باشید.

قیمت خرید باغچه در اطراف تهران

در پایان این مطلب از ملک یاران، تصمیم داریم تا شما را با قیمت باغچه های اطراف تهران آشنا کنیم. اساساً مشاورین املاک با در نظر داشتن پارامترهای زیر، قیمت یک باغچه را تخمین زده و در اختیار شما قرار می دهند.

·       مساحت باغچه و متراژ آن

مهم تنی پارامتر موثر بر قیمت، متراژ باغچه است. در صورتی که باغچه منتخب شما دارای مساحت بزرگ بوده و تقریباً یک باغ به حساب بیاید، قیمت بالایی خواهد داشت. اما خرید آن مقرون به صرفه خواهد بود.

·       میزان دسترسی باغچه به آب و نور

باغچه هایی که به سطح مناسبی از آب و نور دسترسی دارند، از قیمت بالایی برخوردارند. با این حال خرید آن ها به جهت تأثیر بالای این دو آیتم، مفید خواهد بود.

·       منطقه و موقعیت جغرافیایی باغچه

بسته به اینکه باغچه منتخب شما در کدام منطقه از اطراف تهران قرار داشته باشد، قیمت آن متفاوت خواهد بود. برای مثال باغچه های مستقر در روستای کردان، از قیمت بالاتری برخوردارند. چرا که این روستا یک منطقه توریستی معروف است و روزانه از صدها گردشگر پذیرایی می کند. از سوی دیگر از جغرافیایی مناسبی برخوردار بوده و دارای یک رودخانه جاری نیز می باشد. سایر مناطق اطراف تهران همچون فشند، هشتگرد، برغان، آغشت و … از قیمت پایین تری نسبت به کردان، برخوردارند.

·       سطح دسترسی باغچه به خدمات شهری

از دیگر آیتم های موثر بر قیمت خرید باغچه ارزان اطراف تهران، سطح دسترسی آن به خدماتی همچون برق، آب، گاز و همچنین بانک، کلینیک و … است. باغچه هایی که دسترسی مناسبی به این خدمات داشته باشند، قیمت بالاتری خواهند داشت.

·       موقعیت قرارگیری باغچه در منطقه

در صورتی که باغچه در بهترین موقعیت منطقه خود مستقر باشد، قیمت بالایی خواهد داشت. برای مثال تصور کنید باغچه مورد نظر شما در بهترین منطقه کردان یعنی سهیلیه، تهران دشت یا سرخاب واقع شده باشد. در این صورت قیمت بالایی خواهد داشت. با این وجود اغلب سرمایه گذاران به خرید باغچه در این مناطق رغبت بیشتری نشان می دهند. چرا که این مناطق قابلیت بیشتری برای رشد و توسعه در آینده نزدیک دارند.

نتیجه گیری

خرید باغچه ارزان اطراف تهران بهترین تصمیم برای شروع یک سرمایه گذاری ارزشمند است. با خرید باغچه در اطراف تهران می توانید از جنبه های مختلف به سودآوری رسید. یک باغچه با کیفیت می تواند شرایط مناسبی برای کشت و زرع فراهم کرده و شما را در ساخت یک ویلای دنج یا خانه کوچک، یاری دهد. در این مطلب از ملک یاران تلاش کردیم تا شما را با بهترین مناطق اطراف تهران برای خرید یک باغچه حاصلخیز، آشنا کنیم. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه تخصصی ملک یاران در ارتباط باشید.

 

مقایسه املاک

مقایسه