خرید ویلا در چابکسر

خرید ویلا در چابکسر

خرید ویلا در چابکسر بهترین گزینه برای خرید یک ویلای ارزان قیمت در همسایگی عروس شهرهای ایران است. شهر زیبای چابکسر که در هم جواری رامسر قرار گرفته، از جمله زیباترین و رویایی ترین شهرهای استان گیلان به شمار می آید. در صورتی که تصمیم به خرید یک ویلای لوکس در خطه شمال گرفته اید، خرید ویلا در منطقه چابکسر را در اولویت قرار دهید. همچنین با ما همراه باشید تا با مشخصات ویلاهای شهر چابکسر و همچنین نحوه خرید ویلا در این شهر زیبا، آشنا شوید.

معرفی ویلاهای شهر چابکسر

چابکسر، زیباترین شهر استان گیلان، تنها 13 کیلومتر با شهر رامسر در مازندران فاصله دارد. این بدین معناست که می توانید در کمتر از 15 دقیقه، به رامسر، عروس شهرهای ایران برسید. بد نیست بدانید که چابکسر نیز از مشخصات آب و هوایی رامسر برخوردار بوده و در این شهر هم می توان طبیعت زیبای جنگل و دریای بیکران خزر را در یک قاب دید.

همنشینی دریا و جنگل در منطقه رویایی چابکسر، موجب شده تا تعداد بالایی ویلای جنگلی و ساحلی شکل بگیرد. خوشبختانه نرخ رشد سرمایه در این شهر زیبا به جه مجاورت آن با رامسر، بسیار بالاست. بهره مندی از یک طبیعت افسون گر و مجاورت با دریای فیروزه ای فام خزر در کنار بهره مندی از نرخ رشد بالا موجب شده تا عده بسیاری از مردم خرید ویلا در چابکسر را یک اقدام هوشمندانه تلقی می کنند.

ساکنین پایتخت در خرید ویلا در مناطق شمالی کشور، به فاصله شهرهای شمالی تا تهران توجه بسیار می کنند. در صورتی که قصد خرید ویلا در شهر چابکسر را دارید باید بدانید که ویلای شما حدود 5 ساعت از تهران فاصله دارد. این یعنی چابکسر فاصله نزدیکی با شما ندارد، اما آنقدر هم دور نیست که نتوانید تعطیلات خود را در ویلای اختصاصی تان بگذارنید!

برای رسیدن به ویلای چابکسر، مسیرهای مختلفی پیش روی شما قرار دارد. توصیه می کنیم جاده چالوس را برای رسیدن به ویلای چابکسر انتخاب کنید. در این صورت می توانید پس از عبور از طبیعت زیبا جاده چالوس، شهر تنکابن و رامسر، به شهر رویایی چابکسر خواهید رسید. در مواقعی که جاده چالوس شلوغ است، می توانید سفر خود را از اتوبان تهران کرج آغاز کنید و با عبور از شهرهای قزوین، منجیل، رودبار، لاهیجان، لنگرود و کلاچای، به چابکسر برسید.

راهنمای خرید ویلا در چابکسر

خرید ویلا برای بسیاری از افراد همواره چالش برانگیز بوده است. ترس از به دام افتادن افراد سودجو، خرید یک ویلا در منطقه نامرغوب و از دست دادن سرمایه، موجب می شود تا بسیاری از مردم در خرید ویلا در چابکسر درنگ کنند. این در حالیست که امروزه خرید ویلا در بسترهای امنی صورت گرفته و امکان کلاهبرداری در مواقعی که حواستان را به طور کامل جمع می کنید، به صفر می رسد. شما می توانید با دنبال کردن نکات زیر، یک خرید موفق و هوشمندانه را رقم بزنید.

  1. پیش از خرید در خصوص نوع ویلا و بودجه خود تصمیم بگیرید

بهتر است پیش از اینکه پروسه خرید ویلا را استارت بزنید، با خانواده خود در خصوص نوع ویلا و همچنین میزان بودجه مورد نیاز مشورت کنید. در شهر چابکسر طیف متنوعی از ویلاهای جنگلی و ساحلی وجود دارد. همچنین این شهر دارای شهرک های ویلایی و تنوع قابل توجهی از ویلاهای مستقل است.

پیداست که هر یک از این ویلاها در تناسب با موقعیت جغرافیایی و مشخصات ظاهری، قیمت متفاوتی دارد. اما به طور معمول قیمت ویلاهای جنگلی در مقایسه با ساحلی و شهرکی بالاتر است. چرا که ویلای جنگلی چشم اندازی بی نظیری به کوهستان های سرسبز چابکسر دارد. همچنین خطر خرابی و فرسودگی در ویلا در اثر رطوبت و هوای شرجی بسیار کم است. معضلی که در ویلاهای ساحلی وجود دارد!

پس اگر بودجه کافی برای خرید ویلا در چابکسر در اختیار دارید، سراغ ویلاهای جنگلی و به خصوص ویلای استخردار چابکسر بروید. در غیر این صورت در میان ویلاهای ساحلی و شهرکی بهترین گزینه را در تناسب با بودجه خود انتخاب کنید.

  1. سراغ ویلاهای سند دار بروید

آنچه که امنیت خرید شما را در ویلای چابکسر بالا می برد، بررسی دقیق اسناد و مدارک ویلا است. در شهر توریستی چابکسر، بسیاری از ویلا ها مجوز ساخت ندارند. برخی نیز مجوز پایان کار نگرفته و سند شش دانگ ندارند. این دسته از ویلاها با قیمت بسیار کمی به فروش می رسند. قیمتی که احتمالاً شما را برای خرید ویلا وسوسه خواهد کرد! اما بهتر است قید خرید ویلای بدون سند را بزنید. چرا که این نوع ویلاها دردسرهای قانونی و حقوقی مختلفی ایجاد کرده و به سختی به فروش می رسند.

  1. پیش از خرید موقعیت جغرافیایی ویلا را بررسی کنید

برای اینکه سرمایه خود را در یک بستر امن قرار دهید، لازم است نرخ رشد و توسعه منطقه ویلا را بسنجید. برای اینکار بهتر است از مسیرهای مختلفی به سمت ویلا بروید. توجه کنید و ببینید آیا مناطق همسایه و منطقه استقرار ویلا قابلیت رشد و توسعه دارد؟ در این خصوص می توانید از اهالی و بومیان نیز کمک بگیرید.

  1. به امکانات داخلی ویلا و کیفیت طراحی نما توجه کنید

برای اینکه ارزش واقعی ویلای چابکسر را بسنجید، لازم است به نمای ویلا، چشم انداز او به مناظر طبیعی و همچنین کیفیت دکوراسیون داخلی آن توجه کنید. خرید ویلاهای مخروبه و فرسوده، نه تنها جذابیتی به سفر شما نمی بخشد، بلکه هزینه های بسیاری نیز می تراشد.

این نوع ویلاها معمولاً در منطقه ساحلی چابکسر وجود دارند و در اثر تماس با رطوبت ظاهر جذاب خود را از دست داده اند. توصیه می کنیم تا حد امکان از خرید ویلاهای فرسوده و معیوب، خودداری کنید. چرا که هزینه بازسازی آنان معمولاً قیمت خرید ویلا در چابکسر را تا حد خرید یک ویلای صفر و کلید نخورده، بالا می برد.

  1. در خرید ویلا عجله نکنید

تعجیل در خرید ویلا، هیچگاه نتایج مطلوبی به همراه نمی آورد. چرا که فرصت ارزیابی منطقه، بررسی ویلا و حتی مدارک اصلی آن را از شما می گیرد. پس بهتر است در خرید ویلا صبر و حوصله بیشتری به خرج داده و پس از تشخیص بهترین مناطق چابکسر برای خرید ویلا، اقدام به خرید یک ویلای لوکس و ارزشمند کنید.

سخن پایانی

خرید ویلا در چابکسر، بهترین تصمیم شما در تمام عمر خواهد بود. قیمت ویلا در چابکسر که همجواری مناسبی با شهر توریستی رامسر دارد، بسیار کمتر از ویلاهای رامسر است. شما می توانید با خرید یک ویلای لوکس و دنج در چابکسر، برای گردش و تفریح، به شهرهای دیگر شمالی سفر کنید و در نهایت برای اسکان و خواب شب به ویلای خود بازگردید. از آنجایی که نرخ رشد سرمایه در شهر چابکسر بسیار بالاست، خرید سودمندی را تجربه خواهید کرد.

مقایسه املاک

مقایسه