خرید ملک در کردان

خرید ملک در کردان گزینه اول سرمایه گذاران شهر تهران است. چرا که این منطقه پتانسیل بالایی برای رشد و توسعه دارد. اگر به دنبال سرمایه گذاری در یک بستر امن هستید، در خرید یک ملک خوب در منطقه کردان، تردید نکنید.

خرید ملک در کردان

می توانید با انجام این سرمایه گذاری آینده مالی خود را تضمین کنید. با ما همراه باشید تا با نحوه خرید و معامله ملک در کردان کرج آشنا شوید.

چرا خرید ملک در کردان کرج باب شده؟

حتماً می دانید کردان یکی از محبوب ترین روستاهای منطقه ساوجبلاغ در کرج است. همه ما منطقه کردان را با آب و هوای مطلوب و مناظر بکر آن می شناسیم. در سفر به کردان اغلب مسافران و گردشگران تصمیم می گیرند تا با خرید یک ملک در این منطقه، یک پاتوق دنج برای تعطیلات خود بسازند. اما از سرمایه گذاری در این منطقه واهمه دارند. با ذکر چند دلیل می توان کلیه سرمایه گذاران را در خرید ملک در منطقه کردان قانع کرد.

1.بالا بودن سرعت رشد مسکن در کردان

در منطقه کردان سرعت افزایش نرخ مسکن بسیار بالاست. کافیست به آگهی های مربوط به فروش ملک در کردان نگاه کنید. متوجه افزایش چند صد در صدی قیمت ملک در کردان کرج می شوید! سرمایه گذارانی که از دیرباز در منطقه کردان ملک خریداری کرده اند، از این افزایش قیمت حسابی سود کرده اند. اما جای نگرانی نیست. در هر زمان و هر لحظه ای که تصمیم به خرید ملک در کردان بگیرید، برنده بازی خواهید بود.

2.فرصتی برای اجاره ملک در کردان

از زمانی که کردان به عنوان یک روستای گردشگری بکر معرفی شده، روزانه ها صدها مسافر به این منطقه سفر می کنند. همین مسئله موجب شده تا بازار اجاره ملک و ویلا در منطقه کردان داغ شود. مشخصاً اگر شما نیز یک ملک مناسب در منطقه کردان داشته باشید، می توانید علاوه بر استفاده شخصی از ملک، آن را به مسافران و گردشگران منطقه کردان اجاره دهید. چه چیز بهتر از این؟ با یک تیر دو نشان زده اید!

3. بهره مندی از موقعیت جغرافیایی مطلوب

آنچه که مسلم است، کردان از موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی برخوردار است. کردان به واسطه بهره مندی از آب و هوای ناب و منحصر بفرد، فاصله کم و دسترسی سریع به استان تهران و داشتن روزانه صدها گردشگر، محبوب و پرطرفدار گشته است. همین موارد موجب شده تا خرید ملک در منطقه کردان باب و رایج شود.

راهنمای خرید ملک در کردان

بدون شک با مطالعه بخش قبل، شما نیز به خرید یک ملک خوب در منطقه توریستی کردان مشتاق شده اید. از آنجایی که خرید خانه و آپارتمان در هر منطقه ای قلق های مخصوص به خود را دارد، باید با نحوه خرید یک ملک ایده آل در کردان تهران، آشنا شوید. در یک نگاه کلی می توان رعایت چند نکته را در خرید و سرمایه گذاری در منطقه کردان موثر دانست.

·موقعیت ملک را بسنجید

تفاوتی ندارد تصمیم به خرید ویلا در کردان دارید یا یک آپارتمان نقلی می خواهید. در هر حال باید موقعیت ملک مورد نظر را به خوبی بسنجید. به خصوص اگر تصمیم به سرمایه گذاری در کردان داشته باشید. از آنجایی که نحوه امتیاز دهی به مناطق مختلف کردان در افراد مختلف متفاوت است، نمی توان یک الگوی مشترک برای تشخیص میزان مرغوبیت منطقه عنوان نمود. بهتر است موقعیت ملک را با فاکتورهایی که برای خودتان اهمیت دارد، بسنجید.

احتمالاً در اولین بازدید از منطقه کردان، تشخیص مرغوبیت منطقه کمی سخت باشد. اما با کمی پرس و جو متوجه می شوید که کدام یک از مناطق کردان پتانسیل بیشتری برای رشد و توسعه دارند. شما می توانید به دانش و مهارت شخصی خود نیز منطقه ملک را بسنجید. کافیست مسیر رسیدن به ملک مورد نظر را چندین بار طی کنید. به محیط اطراف دقت کنید و ببینید منطقه در حال توسعه است یا بافتی قدیمی و کهنه دارد.

·از ملک بازدید کنید

مشخصاً خرید ملک در کردان بدون اینکه از آن بازدید کرده باشید، اقدامی غیر هوشمندانه است! حتی اگر فرصتی برای بازدید از ملک کردان ندارید، از افراد امین بخواهید تا ملک مورد نظر شما را با دقت بالا بررسی کنند. ممکن است ملک منتخب شما از نظر ظاهری تمام امتیازهای لازم را بگیرد. اما از نظر فنی و تأسیسات فرسوده و مستهلک شده باشد. مشخصاً خرید این دسته از ملک ها ریسک زیادی دارد. علاوه بر اینکه هزینه زیادی برای بازسازی می طلبد، در فروش نیز شما را به سختی می اندازد. پس در بررسی و بازدید از ملک دقیق عمل کنید تا در آینده متضرر نشوید.

·از افراد معتمد و کاربلد کمک بگیرید

می توان انتظار داشت با چند سفر کوتاه به منطقه کردان، این روستای بکر و جذاب را به طور کامل شناخت. مسلماً با چشم و گوش بسته هم نمی توان روند خرید ملک را دنبال کرد. چاره کار مشورت با افراد معتمد و کاربلد است. افرادی که به طور تخصصی به خرید و فروش ملک در کردان می پردازند و دانش زیادی در خصوص مشخصات ملک های مختلف دارند. شاید ناچار باشید حق الزحمه این افراد را از جیب خود بپردازید. اما مطمئن باشید خرید ملک در این شرایط کاملاً به نفع شما خواهد بود. یک ملک دنج در بهترین منطقه کردان خریداری می کنید و در آینده از عواید آن بهره مند می شوید.

بهترین مناطق کردان برای خرید ملک

مهم ترین چالشی که افراد در خرید ملک در کردان کرج با آن مواجه می شوند، تشخیص بهترین مناطق برای سرمایه گذاری است. در این خصوص باید بدانید روستای کردان دارای مناطق متعددی است. سرخاب، تهراندشت و سهیلیه بهترین مناطق برای خرید ملک به حساب می آیند.

هر یک از این مناطق مشخصات مربوط به خود را دارند. برای مثال در سهیلیه کردان ویلا سازی بسیار رایج شده است. در این منطقه چند شهرک وجود دارند که موقعیتی بسیار مناسب داشته و از امکانات بالایی برخوردار هستند. ملک منتخب شما می تواند در یکی از این شهرک ها باشد. اما باید بدانید قیمت خرید ملک در منطقه سهیلیه کردان به جهت موقعیت خاص و متفاوت آن، بسیار بالاست.

منطقه سرخاب، به واسطه بهره مندی از جاذبه های طبیعی فراوان و شهرک های ویلایی با ویوی چشمگیر و ابدی، معروف و محبوب گشته است. با خرید ملک در این منطقه یک سرمایه گذاری امن و سودده را تجربه خواهید کرد. در تهراندشت که از دیگر مناطق خوب و مرغوب کردان به حساب می آید، موقعیت بسیاری برای خرید ملک وجود دارد. با راهنمایی های یک مشاور املاک امین، می توانید در شهرک های ویلایی این منطقه، یک ملک با موقعیت عالی خریداری کنید.

سخن پایانی

خرید ملک در کردان یک گزینه بسیار رایج برای سرمایه گذاری در یک منطقه ییلاقی بکر است. امروزه اغلب تهرانی ها سرمایه گذاری در ملک کردان را به جهت بالا بودن پتانسیل فروش و درآمدزایی، ترجیح می دهند. شما نیز می توانید یک ملک خوب با ویوی جذاب و موقعیت عالی خریداری کنید. به شرط آنکه دقیق و سنجیده عمل کرده و تمام جوانب کار را در نظر بگیرید.

 

مقایسه املاک

مقایسه