خرید زمین اقساطی در شمال

خرید ویلا در نمک آبرود

خرید زمین اقساطی در شمال

خرید زمین در شمال به صورت اقساطی

یکی از محبوب ترین راه های سرمایه گذاری در شمال، خرید زمین در شمال است. سرزمین های سرسبز و آب و هوای دلپذیر شمال کشورمان علاوه بر داشتن طبیعتی فوق العاده زیبا ، گزینه خوبی برای سرمایه گذاری در شمال است. کاهش ارزش ریال در سال های اخیر باعث افزایش قیمت زمین و املاک شده است و در نتیجه بسیاری از افراد به جای صرفه جویی در سرمایه خود در بانک ها ، ترجیح داده اند زمین در شمال را خریداری کنند.

خرید اقساطی زمین در شمال

عدم ثبات ریالی و تورم در جامعه باعث شده است که بیشتر مردم به فکر سرمایه گذاری به روش های مختلف باشند. خرید زمین در شمال یکی از اساسی ترین روش های سرمایه گذاری در شمال از سال های گذشته بوده است. بیشتر افرادی که در اولین سرمایه خود در مورد سرمایه خود سرمایه دارند استفاده از این سرمایه برای خرید ویلا یا خرید زمین در شمال است تا بتوانند با افزایش قیمت ها در سالهای آینده سود قابل توجهی کسب کنند.

افرادی که در زمینه املاک فعال هستند ادعا می کنند که زمین ها و ویلا هایی که قیمت بهتری دارند سریعتر به فروش می رسند. به عبارت دیگر ، فروش علاوه بر خرید ، از قیمت نیز پیروی می کند ، به این معنی که شرط داشتن یک معامله خوب چیزی جز قیمت مناسب نیست.

این روزها که قیمت ها در کشور بالا است مردم را ترغیب کرده است که پول بیشتری را برای خرید ویلا و زمین در شمال اختصاص دهند. این افزایش قیمت به حدی است که علاوه بر تکان دادن بازار ویلا ، سرزمین های شمالی را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

خرید زمین در شمال به صورت اقساطی

خرید زمین در شمال به صورت اقساطی
خرید زمین در شمال به صورت اقساطی

خرید اقساطی زمین در شمال بهترین پیشنهاد برای کسانی است که پول کافی ندارند!

درست است که چترهای گران قیمت شمال را تحت الشعاع خود قرار داده اند ، اما مشاوران املاک هنوز معتقدند که موج گرانی در شمال به شهر تهران نمی رسد و رشد قیمت ملک در پایتخت بسیار بیشتر از ویلاهای موجود در پایتخت است. شمال

از این نظر برخی معتقدند که می توان با سرمایه مناسب در شمال سرمایه گذاری کرد و خرید اقساطی زمین در شمال یکی از گزینه های پیش رو است.

گرفتن وام بهترین راه برای خرید زمین ارزان در شمال است

همانطور که با گرفتن وام می توانید در شمال ویلا بخرید ، خرید زمین در شمال با وام بانکی نیز امکان پذیر است. با توجه به اینکه این شرایط تسهیلات و میزان وام در نظر گرفته شده برای خریداران زمین و ویلا از شعبه ای به شعبه دیگر متفاوت است.

بنابراین کلیه خریدارانی که برای خرید زمین در شمال از رهن استفاده می کنند باید تمام شرایطی را که بانک مسکن برای دریافت تسهیلات تعریف کرده است مطالعه کنند.

کسانی که می خواهند برای اولین بار صاحب خانه شوند مبلغی بالاتر از کسانی که متقاضی رهن دوم یا چند برابر شده اند به عنوان رهن دریافت می کنند. قبل از گرفتن وام برای خرید زمین در شمال باید بدانید.

خرید زمین در شمال با وام بانکی

مراحل دریافت وام برای خرید اقساطی زمین در شمال

پس از اطمینان از تأیید بانک و میزان وام دریافتی برای خرید زمین در شمال ، نوبت آن است که با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید ، به دنبال زمین در شمال بگردید.

پس از یافتن زمین مورد نظر خود ، باید اسناد ملک را به بانک ارائه دهید و منتظر بررسی بانک تا زمان صدور وام باشید. ممکن است چندین روز طول بکشد تا بانک در مورد اسناد زمین تحقیق کند که بسته به نوع ملک و میزان دسترسی ممکن است متفاوت باشد.

بعد از اینکه بانک کلیه اسناد مربوط به زمین را تأیید کرد ، باید بررسی کند که آیا قیمت پیشنهادی فروشنده برای زمین با نرخ روز و قیمت عادی در آن نقطه در شمال مطابقت دارد یا خیر ، و زمین مورد نظر را قیمت گذاری کند.

 

اگر قیمت اعلام شده توسط بانک کمتر از قیمت پیشنهاد فروشنده باشد ، خریدار زمین باید بقیه را از جیب پرداخت کند.

در آخر یادآوری می کنیم که به افرادی که متقاضی وام هستند وامها اعطا نمی شود زیرا بانک حساب خریدار و میزان گردش حساب وی را در سالهای اخیر بررسی می کند. چک های برگشتی و اقساط معوقه وام بانکی را لغو می کند.

پس از اطمینان از سلامت حساب مشتری توسط بانک ، پس از مدت زمانی مشخص ، وام به حساب خریدار واریز می شود و در نهایت خریدار می تواند زمین مورد نظر را از طریق وام بانکی خریداری کند ، اما سند زمین تا زمانی که خریدار پرداخت کند اقساط وام برای تسویه حساب به طور کامل در تعهد بانک باقی مانده است.

خرید زمین در شمال با مشاورین ملکیاران

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در رابطه با خرید زمین در شمال در اختیارتان قرار داده باشیم و توصیه می کنیم قبل از اینکه اقدام به سرمایه گذاری در این زمینه کنید تمامی جوانب را مورد بررسی قرار دهید. چنانچه تصمیم به خرید زمین دارید بهتر است برای کسب نتیجه بهتر و انتخاب مناسب تر با افراد متخصص و مجرب همراه شوید.

 گروه مشاورین ملکیاران با کارشناسان مجرب که در حوزه خرید و فروش املاک دارد آماده ارائه مشاوره های لازم در این زمینه به شما می باشد و شما را تا پایان مسیر برای رسیدن به هدف مورد نظرتان همراهی خواهد کرد. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت  های این مجموعه مراجعه کنید و از خدماتشان بهره مند شوید.

ملکیاران منتظر حضور گرم شما عزیزان خواهد بود.

املاک

زمین-تهران-میدان راه آهن✅

  • 200,000,000,000تومان
  • زمین, ملک تجاری

زمین هکتاری-شرکت کشت و صنعت✅

  • 1,200,000,000,000تومان
  • زمین هکتاری, صنعتی(کارخانه،گاوداری،سوله،گلخانه)

زمین کشاورزی 47 هکتاری-مزرعه✅

  • ✅480000000000
  • زمین هکتاری

218 هکتار زمین”احمد آباد مستوفی

  • 763,000,000,000تومان
  • زمین هکتاری

زمین برای شهرک سازی-گیلان

  • 940,000,000,000تومان
  • زمین هکتاری

مقایسه املاک

مقایسه