اجاره ویلا در چالوس

خرید ویلا در چالوس

اجاره ویلا در چالوس : اجاره ویلا در چالوس برای گردشگرانی که این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند، در اولویت است. اگر بودجه کافی در اختیار داشته باشید می توانید با اجاره ویلا استخردار در چالوس، سفری خوش را رقم بزنید. در غیر این صورت می توانید سراغ ویلاهای کوچک و نقلی رفته و شرایط مناسبی برای اسکان فراهم کنید. با ما همراه باشید تا با نقاط مناسب برای اجاره در چالوس و همچنین نکات مهم در اجاره یک ویلای دنج آشنا شوید.

بهترین نقاط برای اجاره ویلا در چالوس

چالوس یکی از دیدنی ترین و قدیمی ترین شهرهای مازندران است که در فاصله کوتاهی از تهران واقع شده است. تهرانی ها برای رسیدن به چالوس دو الی سه ساعت زمان را در جاده زیبای چالوس می گذارنند. نزدیکی به کلانشهر تهران و بهره مندی از آب و هوای معتدل موجب شده تا این شهر به مقصد گردشگری بسیاری از افراد تبدیل شود.

برای اینکه بتوانید تعطیلات آخر هفته را در چالوس زیبا و بکر بگذارنید، لازم است یک سوئیت و یا ویلای زیبا اجاره کنید. در این خصوص دست شما کاملاً باز است. چرا که چالوس به تنهایی دارای دهستان و بخش های مختلفی بوده و سطح گسترده ای از ویلاسازی را تجربه کرده است. بهترین محله های چالوس برای اسکان و اجاره ویلا در موارد زیر خلاصه می شوند.

  1. بلواره هفده شهریور

بلوار 17 شهریور به عنوان مرکز شهر چالوس بهترین منطقه برای اجاره ویلا به شمار می آید. اگرچه تعداد ویلا در این منطقه کمتر از سایر مناطق است، اما اگر موفق به اجاره یک ویلای دنج شوید به راحتی به خدمات شهری همچون انواع رستوران ها، هتل ها، مراکز درمانی و پاساژ ها دسترسی پیدا می کنید.

  1. محله آیت الله غفاری

در محله آیت الله غفاری بومیان چالوس زندگی می کنند. این محله زیبا و خلوت در مجاورت رودخانه چالوس قرار دارد و یکی از بهترین نقاط برای اجاره ویلا در چالوس به شمار می آید. در محله آیت الله غفاری ویلاهای متنوعی قرار دارد که هر یک با توجه به سطح امکاناتی که ارائه می دهند، اجاره بهای متفاوتی دارند.

  1. خیابان رادیو دریا

رادیو دریا در مجاورت آیت الله غفاری و در نزدیکی رودخانه چالوس واقع شده است. در این محله زیبا، آرام و دنج نیز امکان اجاره ویلا وجود دارد. اغلب ویلاهای موجود در این خیابان که به دریا منتهی می شوند، متراژ بسیار بالایی دارند.

  1. جاده گازوئیل

این جاده بر خیابان رادیو دریا عمود شده و موازی با خط ساحل است. از جمله بهترین و آرام ترین محله های چالوس برای اسکان موقت، جاده گازوئیل است. اجاره ویلا در این منطقه تنها به افرادی توصیه می شود که به بافت روستایی و سنتی چالوس علاقه مندند.

  1. بلوار امام رضا

طولانی ترین خیابان شهر چالوس با عنوان بلوار امام رضا شناخته می شود. این منطقه دارای بافت شهری بوده و در نزدکی مراکز خرید و بانک قرار دارد.

نکات مهم در اجاره ویلا در چالوس

برای اینکه تجربه موفقی از اجاره ویلا در خطه چالوس داشته باشید، لازم است پیش از پرداخت اجاره، چند نکته مهم را بررسی و آنالیز کنید.

  • به موقعیت ویلا توجه کنید

در صورتی که با محله های چالوس آشنایی ندارید، موقعیت جغرافیایی ویلا را از طریق نقشه ها بسنجید. بهتر است از اجاره ویلا در نقاط پرت و دور افتاده چالوس صرف نظر کنید. اگر بودجه کافی در اختیار دارید در مجاورت دریا و در بهترین محله های چالوس یک ویلای دنج کرایه کنید تا اوقات خوشی را تجربه کنید.

  • امکانات ویلا را ارزیابی کنید

هر قدر هم اقامت شما در چالوس کوتاه باشد، بهتر است سراغ ویلاهایی که سطح مطلوبی از امکانات رفاهی را ارائه نمی دهند، نروید. در ویلای مورد نظر شما می بایست شبکه سالم آب، برق، گاز و اینترنت وجود داشته باشد. همچنین ویلا مبله بوده و دارای تعداد مناسبی تخت در تناسب با نفرات شما باشد. برای مسافرانی که بودجه کافی در اختیار دارند، اجاره ویلا استخردار گزینه مناسب تری خواهد بود. شما می توانید بعد از ظهرهای کش دار را در استخر گذرانده و تجربه متفاوتی از سفر به چالوس داشته باشید.

  • سراغ نقاط امن بروید

اگرچه کلیه محله های شهر توریستی چالوس امن است، اما توصیه می کنیم در صورتی که با خانواده خود به چالوس سفر می کنید، برای اجاره ویلا در چالوس سراغ ویلاهای پرت و دور افتاده نروید. اجاره ویلا در مرکز شهر بهترین گزینه برای تأمین امنیت خانواده به شمار می آید.

  • دسترسی به دریا و خدمات شهری را در نظر بگیرید

بهتر است برای پیشگیری از بروز هرگونه اتفاق، در مجاورت محله های شلوغ که دسترسی مناسبی به خدمات شهری همچون مراکز درمانی و یا بانک دارند، یک ویلای دنج و راحت اجاره کنید. همچنین توصیه می کنیم در اجاره ویلا به چشم انداز آن به سمت دریا توجه داشته باشید. یک ویوی مناسب به سمت دریای بیکران چالوس می تواند خاطره ای خوش از سفر به این خطه زیبا به همراه بیاورد.

هزینه اجاره ویلا در چالوس

شهر چالوس یکی از جذاب ترین شهرهای استان مازندران است که سالانه مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد. دسترسی آسان این شهر به شهرهایی همچون البرز و تهران موجب شده تا حجم گسترده ای از مسافر به این شهر زیبا سرازیر شود. همین مسئله موجب شده تا هزینه اجاره ویلا در خطه چالوس کمی بیشتر باشد.

معمولاً هزینه کرایه ویلا در چالوس در تناسب با متراژ ویلا، امکاناتی که در اختیارتان قرار می دهد و همچنین منطقه اسقرار ویلا تعیین می شود. پیداست که اجاره یک ویلای وسیع با سطح امکاناتی بالا در محله هایی همچون رادیو دریا، هزینه زیادی ایجاد می کند.

اگر به فکر کاهش هزینه اجاره ویلا در چالوس هستید، بهتر است سراغ ویلاهای ساده با امکانات محدود بروید. ویلاهایی که فاصله زیادی به جاذبه های گردشگری چالوس دارند و ویو مناسبی به دریا ندارند نیز با قیمت کمتری به اجاره می روند. همچنین شما می توانید با به تأخیر انداختن سفر خود به فصول سرد سال همچون پاییز و زمستان، هزینه اقامت خود را در شهر زیبای چالوس، کاهش دهید.

نتیجه گیری

اجاره ویلا در چالوس می تواند ساده و بدون دردسر باشد. در صورتی که با محله های امن و خوش قیمت این منطقه آشنا باشید. تنوع قابل توجهی که در ویلاهای شهر چالوس وجود دارد، دست شما را برای انتخاب باز می گذارد. با اینحال توصیه می کنیم پیش از اجاره ویلا، آیتم هایی همچون سطح امکانات رفاهی و خدماتی آن را بررسی کرده و از امن بودن ویلا اطمینان حاصل کنید.

مقایسه املاک

مقایسه